• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli-mám na mysli ti schopnější...že si s pc poradí v pohodě....moji vrstevníci a mladší....
28. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
pipi-já rock, punk už moc nezkousnu....miluju taky třeba Apocalypticu...
28. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
no, ony si ty děti stejně nakonec vyberou sami, co se jim bude zdát :slight_smile:... já budu malého od malička učit pár fr. slovíček, vyprávět o Francii, pouštět fr. filmy, chodit s ním na výstavy, číst mu pohádky, pak ukazovat, který knížky jsou ke čtení a jsou zábavný... manžel ho bude brát na hokej a fotbal, do posilky, vyprávět mu něco z historie... A on už si z toho něco vybere :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
holky a amalka na benatsky byla n koncerte Debustrolu, to byl mazec:grinning: holka moje si uzila:grinning: a hlavni zpevak je ostrihany a vypada jak maco:grinning: asi nejaka sazka:grinning: omlouval se za svou image divakum:grinning:

jen pro predstavu ma oblibena:slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=CGDGgQkqic8

a hrali mi ji tam!!!:grinning:tak n ani jsme fakt parila:grinning:
28. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
a mrzi me ze rammstein jsou 14.11 v Praze a ja budu mit sestinedeli, ale to dam prednost mimiskovi...ale skoda ze tu trba nebyli loni noo:frowning2:
28. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
PIPII - koukám, že máš ráda uspávací hudbu :wink:
28. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
28. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
pipi-podle tvojí vizáže bych nikdy neřekla,že máš ráda tenhle styl :grinning:
28. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
danus, to by prave nikdo nerekl:-d ale potom kdyz na to parim a zanm ty texty tak me uznavaji i stary matalisti:grinning: ale nejdrive si mysli ze jsme nejaka divna:-/
28. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
tak to je jasný,ty působíš jako taková křehká princezna :slight_smile: To je to samý,jako když jsem já někam vyrazila s tou naší bandou,taky nikdo nechápal,co mezi nima dělám :grinning:
28. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
PIPI - taky bych tipovala Lucku Vondráčkovou :wink:
28. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
ale taky jsem mela obdobi kdy jsme se tak i oblekala:grinning: asi v 17-ti, kostkovany kalhoty, retez kolem pasu, nechala jsme si udelat tetovani, piersing, pyramidy na ruce, cerny linky :grinning:
28. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
makka-tak tu snad néééééé :sweat_smile: peklooo :wink:
28. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
makka, diiky:grinning: ja to mam od bejvalych, bejvalej hral na kytaru, poslouchal, dead metal:slight_smile: a ja jsme pred tim poslouchala nirvanu atd, takze to uz takovy skok nebyl:slight_smile: ale nikdy jsme nechodila s klukem co poslouchal hip-hop, drumbase, techno..to bych nevydrzela:grinning:
28. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
holky znam hustou pisnicku o dade patrasove, je to nejaky hip-hop nebo co:grinning: ale je to strasne hustej text:grinning:
28. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
pipi-taky jsem měla období -jen mikiny s kapucí,boty steel, žádná křehulka :grinning: ale to už je dááávno, vůbec se mi to už nelíbí!!! Na volný čas se mi líbí kšiltovky,mikči,sportovní hadříky a v práci jsem ráda někdy i elegantní kočka :grinning:
28. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=xhKm6_xihsU

fakt husty je tam i o dade, nevim jak tohle mohlo byt nekdy vydane:grinning:
28. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
ja jsme steely nikdy nemela, ja jsem nosila Curtovky( ty klasicky plateny tenisky:slight_smile:) mela jsme cerveny, a bilo-cerny, na jare si chci koupit konecne poradny cerveny converzky:slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
teda Kurtovky:grinning: jsem uz pomatena:grinning:
28. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
pipi-techno a house a drumbase mi přijdou o ničem,na jedno brdo, rock můžu pořád,to se nemění ani časem....na poslechovku mi nevadí RnB a i něco z popíku a takový ty pohodovky jako Macy Gray,Morcheeba, Evya atd.......hip hop poslouchá a tancuje ségra...něco se mi i sem tam líbí :wink: z českých mám ráda Kabáty,Lucii,pár věcí od Divokýho Billa...
28. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
pipi - já mám oranžový kecky convers -semiš + guma :grinning: jsou hustý
28. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
me vzdy rock dobre naladi:slight_smile: ale na benatsky jsem ted taky byla na Billovi a na Chinaskach :wink: hezky se to zpiva:slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
přesně-rock má šťávu :grinning:
28. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
me to vzdy naladilo i na perverni naladu:grinning:
28. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
jé holky, dneska máte témata:slight_smile:....já bych si představovala, že náš prdík bude něco mezi, zlatej střed, od každýho trochu......a manža v tom má úplně jasno, když nic jinýho, tak sportovec:grinning:.....ale ony si ty děcka do toho stejně nenechají kecat :wink:
28. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
tegga tak kde je ten kocarek za denniho svetla?:grinning:
28. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak jsem si psala na matriku, jestli je možná i podoba jména Vítek, tak že jo - tak si můžeme vybrat nejen mezi Vít a Vítězslav, ale i Vítek :slight_smile:... tak to proberu odpol. s manžou, já bych byla i pro Vítka :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
pabli-Vítek je takový hezčí než Vít a Vítězslav...ale zase až bude dospělej,tak nevim..
28. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
dneska jdu o trochu dřív z práce,přivezou nám tu lednici :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.