• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
už se těšim na další nákupy,až bude taška do porodnice kompletní,tak budu klidnější...za 14 dní vyrazim
28. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
tegga-no kočár super!!! Moc se mi líbí barvička!!! Ale to denní světlo to chce :grinning: jo a nějak nepřidáváš rostoucí pupík,naposled máš fota s malinkým bříškem :wink:
28. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
danuš: právě to zvažuju, ale myslím, že i v dospělosti by se to jméno Vítek sneslo... jsou i další jména, která znějí (ne že jsou zdrobnělá ale!) zdrobněle a normálně se užívají: Ludvík, Luděk, Bořek, Zdeněk, Radek, Patrik... Zas příjmení bude mít celkem tvrdé, Šustr, tak by se to vyrovnalo takhle :slight_smile:

danuš: nepřehlédla jsi pupík v černém z 32.tt? Tegga právě na náš nátlak vkládala včera večer - ale chápu, že ten její krásný mini pupík se snadno přehlédne :grinning:
28. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
pabli-jo už ho vidím :slight_smile:
tegga-tobě se to bříško nějak zmenšilo :slight_smile: prej že kyneš :grinning: vůbec ne!!! Na té fotce,co si mi posílala na icq, vypadalo bříško mnohem větší a takhle máš menší než já :wink:
28. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
pabli-ke krátkému příjmení se hodí delší jméno...takže Vít Šustr by znělo divně...Vítek Šustr je lepší :wink:
28. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
pabli - my to máme- Ondřej Máj :slight_smile: to zní dobře ne?
28. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
pabli-ty vložky do porodnice jsi koupila v lékárně??
28. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
tak já se loučím,jedu domu,opatrovat manžu,ale radši z dálky,aby mě nenakazil.. :confounded:
28. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
danu děkuju, já jsem z něho taky pořád ještě nadšená, jako první den, co jsme ho koupili:grinning:....ale už je zase zabalený a vytáhnu ho, až tady bude prdís.....já vždycky když ho vybalím, tak mi to nedá a projedu se s ním po bytě:slight_smile:.....a nejsem pověrčivá, ale stačí, že ho máme doma, ještě jezdit tady s ním nemusím:grinning:
28. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
pabli Vítek se mi taky líbí nejvíc.......a je třeba Vítek Pokorný......je to dospělej chlap a v pohodě....je to pěkný
28. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
jo a jetšě k tomu mýmu pupku....to právě asi dělá černý triko, příště se vyfotím v jiné barvě......a nebo je to taky tím, že vám rostou jen ty bříška a mě všechno okolo, boky a tak....tak jsem pak celá taková zaoblená, že to vypadá na malý pupín:grinning:
28. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
S jménama je to asi vždycky boj :slight_smile: Já jsem byla na 100% rozhodnutá pro Aniku a pak jsem se nechala ukecat na Editku, prostě jsem ustoupila manželovu nátlaku :grinning: Ale dohoda zní, že další dcera bude Anika :wink:
28. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
My máme taky dohodu....zní, že další dítě bude holka:grinning:....tak jsem zvědavá
28. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
tak Vít určo nebude, to jsme se shodli... ale pak nevím, manža se na Vítka moc netvářil, že prý mu tak přeci budeme stejně říkat, tak by chtěl toho Vítězslava...To taky nezní špatně, a originální je to taky dost... no uvidíme ještě :slight_smile:

tegga: a nejsi celá zaoblená! dyť vypadáš pořád stejně! :wink:

jo - dohody, to je něco :grinning:
28. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
danuš: jo, porodnic. vložky jsem koupila v lékárně
28. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Holky, máte koupený spací pytel pro prcka? Odkdy je vhodné ho dávat?
28. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky!
makka pytel mám, ale ze začátku bude prdík v rychlozavinovačce, nevím kdy ho dám do pytle, tak druhý, třetí měsíc asi:slight_smile:
29. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
Dobré ráno!

Co přesně je spací pytel? Je to to co mám v albu? Dá se to mimču jako tričko bez rukávů a dole je to zašité? Jsem už z těch pojmů trochu mimo :slight_smile:
Jestli je to spací pytel tak ty mám asi 4 a rychlozavinovačku ještě ani jednu (líbila se mi jen jedna a ta už se nedělá, do růžového šílenství jít nechci) takže asi bude spát v tom "spacáku" :grinning:
29. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
29. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
edit-jo jo,to je ono :slight_smile: já mám jeden malý cca od 1 měsíce a pak větší....3-6 m.
29. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
29. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
danu já si tady z toho obchůdku už dvakrát něco objednala a dvakrát mi to nedošlo.......pokaždý, jim dodavatel nedodal zboží....v nabídce to mají pořád
29. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
tegga-já si objednala 2x a pokaždé v pohodě vše přišlo...
29. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
tegga-na mimibazaru je spousta prodejců těhle věcí,tak snad to bude mít někdo jiný ne??
29. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
asi jsem měla zrovna smůlu........chtěla jsem tam povlečení s rovným mantinelem.....je jich strašně málo, navíc v barvě, kterou chci:slight_smile:
29. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko, dnes jsem měla nějaké divoké spaní, pořád jsem se kroutila, takže teď jsem jak vymletá :wink: Jinak ten pytel mám z Tesca a píší na něm, že je od narození, takže holt uvidíme, co je pro malého pohodlnější a co se mu bude líbit
29. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
tegga-chtěla jsi do zelena??
29. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
makka-já spala dobře,spím teď v obýváku na rozkládacím gauči,manža je nastydlej...sice mě budí 1-2x za noc to čůrání,ale jinak ok :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
jj danu přesně:grinning:...jak jsi to uhodla:slight_smile:?.....je manžovi trošku líp? já vždycky nesnášela být nemocná ve vedrech, to je fakt opruz
29. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.