• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Renu - budu střílet od boku, ale myslím si, že to bylo kolem 140tis. (indukční deska, trouba, mikrovlnka, myčka, degestoř a lednička s mražákem a světla do celé kuchyně)
20. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
renu, nasi maji krasnou kiuch. linkiu i se spotrebicema od Oresi:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
edith..noo tak to je husty:grinning: moje mamca mela kuchynskou linku, vcetne digestore, ty nadupany trouby a nechali si zabudovat vlastni mikrovlnku a vlastni mycku a vyslí je to dohromady na nejakych 75-80tis:slight_smile: i stou linkou
20. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
no já tu indukci nechci mikrovlnku jen na ohřev troubu s grilem ledničku americkou..jsem teda zvědavá co nám řekne...já jsem se chtěla za kuchyn vlést i s podlahou do čtvrt milionu ale asi se mi to nepodaří.. :frowning2:
20. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
pipiii to záleží i na tom kolik metrů té kuchyně mají...my jsme na necelejch 6 metrech...
20. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
a jen holá kuchyn bez spotřebičů zatím 80 000 ,-
20. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
jo a ještě dřez...chceme ten černý..nevím co je to za povrch..
20. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Pipii - já mám taky obrovskou kuchyň :slight_smile: A včera jsem si byla koupit stůl (z masivu, dlouhej 210cm aby se tam vešla celá naše rodinka). Teda myslím na vánoce a narozeníny, moc často je tam taky nechci :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ony ty spotřebiče jsou cenově dost různé. Někdo má ledničku za 6 a někdo za 50tis. (já má střed :wink: )
20. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
no já chci ameriku a tá tak co byla ok stála 30 000,-
20. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
renco, doporucovala bych ti skocit si do Oresi, oni ti udelaji presny navrh vasi kuchyne( ty tam prijdes s namerenyma delkama atd. a navrhnes si to cele sama bud se spotrebici nebo bez a nechas si to projit hlavou, bud to nechas plavat, nebo si to muzes trochu predelat jeste atd:slight_smile:
autor
edith, ma mam lednicku za 2500 :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
pipii já tam byla je to nekvalitní kuchyn kterou ti smontujou jen se skríněk...známá ji má a není spokojená...nikdo k nim nedojel si to poměřit ani nic...a pak dojeli na hotovo dělat kuchyn...a navíc ta baba hnětla samé pičoviny když jsem se pak ptala odborníka tak třeba na digestoč jsou takové filtry které jsou místo komína a ona že je to super a kde si co si a odborník nám řekl v žádném případě nebrat..prej to absolutně nepohltí ten zápach...
20. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Pipii - já mám kuchyň minimálně 3x tak velkou :grinning: :grinning:

Lednikču za 2500 jsem měla taky, ale ještě když jsem bydlela sama. Byla prťavá a do mražáku se mi vešlo akorát magnum :wink: Teď je i ta velká narvaná k prasknutí a stejně v ní občas nemůžu najít nic na co bych zrovna měla chuť
20. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Já musím pochválit Korynu. Všechno proběhlo v pořádku, zatím nevidím v ničem problém. Kuchyň už stojí a vypadá moc pěkně. Mamka má kuchyň od nich už asi 4 roky a taky je spokojená.
Nejvíc jsem nadávala na IKEU, měla jsem od nich už dvě kuchyně a vždy katastrofa.
20. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
bratranek ty kuchyne montuje a mamka jim dela reklamu v televizi, takze tam ten pristup byl trochu jinej:grinning:
20. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
ikea je kšunt,...
20. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
jeeej, vy jste nejaky narocny holky:grinning::grinning::grinning: ja bych se spokojila i s linkou z tesca:grinning: ted ji tady mame v podnajmu a je v poho:grinning:
20. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
my i nasi mame vsechno z ikei, krome kuch.linky( ta na ne byla predrazena) ale ja tam mam do baracku vybranou takou celou cervenou:grinning:
20. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
pipiii tak určitě víš že je to se skříněk které už mají udělané a jen ti to naskládají...známé to vůbec nesedělo...ani obklad jim nikdo nepřišel vyměřit..prostě hrůza..
20. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Nemyslím si, že jsem náročná když chci kuchyňskou linku, která mi vydrží. Ta z Ikea byla na ... hned. Ale největší blbost udělal moje tchýně. Nechala si udělat kuchyň na míru od stolaře, všechno ji tam letí ne mm ale cm. A ono mu za to ještě zaplatila!!! Když jsem to viděla tak jsem se chytala za hlavu, ale on je jeji bývalej žák tak mu nechce dělat problémy. Já bych mu nedala ani korunu. Kvalita byla ještě horší než z Ikea a Sconta dohromady
20. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
edi my máme taky kuchyn od stoláře on má svoje studio ale on je vyhlášený...dělá toho mrtě..vzal nás do dílny se podivat co zrovna dělá a bylo to teda něco..kvalitně udělaná skřín...prostě proti Oresi nebe a dudy...
20. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
holky, moji rodice se snazi vsude kde sa usetrit, takze vim ze hledali levnou variantu. ale jsou s ni moc spokojeni:slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Já jsem měla z Ikei pár super věcí a taky pár šuntů. Právě ty kuchynské linky a hlavně sedačku. Koupila jsem si koženou, která měla podle personálu něco vydržet (a ta děsná cena!), měla jse ji přesně 2 roky a musela jsem koupit nový potah. Přečalounění je děsně drahé. Naštěstí si ji za rok vzala ségra a já si koupila novou. S tou jsem spokojená. Ale jestli je kvalitou lepší řeknu až za pár let :slight_smile:

Nechápu, že dřív byla kuchyň a sedačka skoro na věčné časy a teď je to záležitost pár let :angry:
20. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
holky, my jsme s Ikeou naprosto spokojeny:grinning::grinning::grinning: takze to nemusi byt vzdycky tak bidne a nekvalitni:grinning:
20. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Pipii - neříkám, že někdo nemůže mít štěstí a i koupit i v Ikea dobře. Povlečení kupuju jenom tam :slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
my mame od Ikei, lustr, postel, sedacku, bar, zidle, zavesy, koberec, policky a nasi taky:grinning:
20. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
edith, povleceni je jedina vec, kterou tam nekupuju:grinning::grinning::grinning: pac maji miniaturni polstare:/ a nase se do toho nevejdou:grinning:
tchýně mají z Ikei sedačku a ta je taky kožená ale vypadá dobře a kvalitně ale stála 40 000 ,-taky bych ji chtěla...ale říkám si že když je dražší tak by mohla byt kvajitní...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.