• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka já mám divoký spaní pořád:slight_smile:....už ani nepamatuju, kdy jsem se pěkně vyspala......a ještě se asi hooodně dlouho pořádně nevchrníme:grinning:
29. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
DANUSCH - nevím proč, ale prostě se nějak otáčím a malej mě dost žďuchá
29. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
TEGGA - ještě k tomu mě bolí v krku, snad to bude jen chvilková záležitost a nedostanu horečky. Já jsem běžné v letních měsících trpěla na angíny a posledních 8 let, je klid
29. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
tegga-manžovi je o dost líp,naordinovala jsem mu paralen plus a olynth a čajíky s medem a zázvorem...teď se jen modlim,aby se mi to vyhnulo....
29. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
danu díky moc....všechno pěkný, ale ne moje představa
29. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
ahojik holky, dneska mi neni dobre:frowning2: malinka strasne okopava, ja mam prujem:frowning2: v noci nic moc naspanyho:frowning2: jeste mam pocit ze mam povoleny sverace na curani:frowning2: nejak si nekdy proste v noci ucurnu:frowning2::frowning2::frowning2:
29. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
ale jsi hodná danu, fakt dík :wink: .....já už to vzdala, nechám to ušít
29. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
tegga-to bylo jen pro inspiraci....já měla hned jasno u té světle zelinkavé kostičkaté sady...teď si k tomu nechám ušít to povlečení, snad si vyberu látku,taky mám problém se s něčím spokojit :wink:
29. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj pipiii! z toho si nic nedělej, já už si taky dvakrát při kýchnutí cvrkla :wink: .....odpočívej, na všechno kašli a zase bude líp :wink:
29. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
mám představu jemný vzor,třeba i zvířátka...aby převažovala světle zelená....stejný odstín jako mantinel a kapsář...
29. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj pipi, mě na průjem pomáhají ty lactobacily,které beru obden preventivně...zatím žádný ucvrnknutí nebylo,ale párkrát jsem doběhla jen taktak :unamused:
29. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
ale až bude prcek větší a bude pěkně klesat do pánve a hlavu nám rvát na močák,tak si asi pořídím vložky tena :wink:
29. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
danus, ja si ucvrknu v noci!!:-X fakt jen malinko..ale ted s emi to stalo dve noci po sobe, asi jak me mala kope do cipku a do mocaku:-/ jinak dneska jsme spala v objeti toho kojo polstare:grinning: a docela ok:grinning:

a jeste neco....mam obr opar nad hornim rtem:frowning2:- NIKDY jsem opar nemela, tak jsem to rejpala, kdo opar zna, tak asi vi jak jsme tomu dala, kdyz jsme to rejpala:-X
29. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
nj amalka me tlaci hlavou do mocaku a vecer me davala takovy dela do cipku!!:-O takovy ostry palivy udery...maminka byla nadsena:grinning:
29. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

já se dnes krásně vyspala, na WC jsem byla někdy ve 3 ráno, pak zas usnula a spala do 9 :slight_smile:... Jinak já mám taky od včerejška průjem, taky zase zařadím ty laktobacily... :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
pipi to tě lituju,já opar v životě neměla,ale je to hrozný!!Už si to neďoubej nebo se ti rozleze!!!
29. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
danus- prave ze se mi to rozlezlo behem jedne noci:grinning::grinning: husty:grinning: nikdy jsme to nezazila...:grinning: aspon vim co to je za humus:-/ mam to faakt veeliky:grinning: a k tomu ty bedary na celym tele..hmmm, boziinku ja jsme kocka...amalka bude asi nejaka super modelka:grinning: kdyz mi bere tu krasu:grinning:
29. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
já teď rozesílám zákazníkům a kolegům do Německa maily na rozloučenou,je to divnýýýýýý a smutný!!!! :cry:
29. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
pipi-no to bude 100% kočka :wink: někdo má stejný problémy s pletí i při klukovi, já naštěstí jen malinko -sem tam se objeví beďar a mám mastnější pleť a vlasy...jinak ok.
29. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
a kámoška,když čekala holku,stejně tak moje mamka 3x těhu s holkou....tak měly krásnou pleť a slušelo jim to :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
danus, ja si rikala ve 3 mesici, jestli cekam chlapecka, tak nevim co budu delat az to bude holcicka:grinning::grinning::grinning: takze treba u kluka to bude trochu lepsi, ale v mym pripade budu jeste vetsi zrudicka:grinning::grinning: heh, ja si pripadam tak oskliva!!:frowning2:
29. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
na srazu si byla kočka,to se to tak zhoršilo?? :wink:
29. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
na tý rozlučce v pondělí budu určitě brečet jak želva :unamused:
29. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
danus, joo strasne se mi to zhorsilo... fakt sila...nevidela jsi moje zada:frowning2: ja tam mam bolaky(jeden ma 1cm) zhnisany, neleci se, nevim co s tim, ted je pry nebezpecne pouzivat ty vodicky s antibiotikama, pry ve II.trimestru jeste jakz takz, ale ted ne, proste mam bolaky, co se neleci, jen tam zustavaji a delaji se donekonecna:frowning2: to vis mam na obliceji asi tunu make-upu, ale ramena, zada, dekolt si nemuzu namalovat:frowning2:
29. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
co kdyby si zkusila solárko,ale jen na záda-musí to být to na stání....mě to pomáhalo na ekzémy...
29. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
chodila jsem i do nemocnice na světloléčbu-to je horský sluníčko....
29. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:

tak jsem zpátky z města u nás začíná bejt zase pěkný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

danuš díky za odkazy hned jsem si tak vybrala jeden mantinelek co jsem scháněla :wink: :grinning:

pipii tak to mě se zase pleť zlepšila za celou dobu se mi nudělal ani jeden pupínek, pleť mám teďka nejlepší co sem kdy mohla mít, tak se musím ujistit v pátek jestli je to opravdu chcanda :grinning:
29. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
winii, joo kazdy to ma jinak:grinning: ja jsem smolar

danus do solarka nemuzu (mohla jsme v I. a II. trimestru) ted hrozi prehrani miminka v tele a ja bych to nevydrzela ani na tech pet minut:frowning2:
29. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
já měla dneska šílenou noc, Dafinka asi 6x blila pořád jsem za ní lítala, nejdřív mi to dvakrát hodila do postele to jsem myslela, že jí zabiju asi, tak jsem o půlnoci převlíkala postele, pak asi 4x v obýváku na koberec tak to jsem zase lítala s vanischem a pucovala no pak jsem s ní šla o půl 2 ráno na procházku jsem si připadala jak exot, ale měla jsem o ní i strach :pensive: teďka už je to dobrý, ale bude na suchým žrádle

takže teďka peru o stošest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.