• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
tegga ..promin, ja fakt nedocitam:frowning2::(:frowning2:mrknu cim si to ted mazu, ale uz to doslo, mam to prave od mamci kdyz to mela na spodku:-X
29. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Vectavir, take miniaturni a stoji kolem 200KC.. dneska si na to musim neco koupit:frowning2:
29. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
29. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
HOLKY, PIPIII MI NAHLÁŠENÍM SVÉ KONTROLY PŘIPOMNĚLA, ŽE TEĎ NĚJAK FLÁKÁME TO ZANÁŠENÍ KONTROL DO TABULKY, TAK KDO MÁ ZÁJEM, NAPIŠTE MI DO IP, KDY MÁTE PŘÍŠTÍ KONTROLU(KONTROLY) :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
pipiii tam je napsaný, že to máš v těhotenství užívat jen po poradě s lékařem......
29. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:

Dneska v poledne jdu na prohlídku k doktorce, zase po 14 dnech :slight_smile:.
30. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
nazdárek pabli! bude ti dělat ultrazvuk nebo už jsi ho měla? mě už to ani nebaví, chodit k doktorce, už se těším, až se tam po porodu neukážu, až na preventivních po roce:grinning:
30. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
tegga: ultrazvuk mi dělala minulou kontrolu, říkala, že je malej hlavou dolu, že by tak mohl zůstat, přeměřovala ho všelijak, říkala, že míry odpovídají termínu porodu a že se placenta pěkně vytáhla nahoru... no, moc jsem toho na UTZ neviděla... jak prohlíží jednotlivé části, tak ani nevím pořádně, co bylo co... :slight_smile:

Ještě budeš muset na KO v šestinedělí :slight_smile:... Já jinak chodím na preventivky jednou za půl roku...
30. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
jj, s tou ještě počítám, ale pak doufám, že nebudu mít žádný problém a dlouuuuuuho tam nebudu muset:grinning:
30. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
to taky počítám s tím, že tam nic neuvidím:slight_smile:....ale jsem zvědavá, co tam naměří:slight_smile:
30. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
tegga: já se ani neptala :grinning: ... tak se dnes zkusím zeptat aspoň, kolik minule vážil... já se vždycky spokojím s tím, co mi říká, no - moc toho neříká, ale já přesto spokojeně odcházím, když řekne, že je vše v pořádku, a víc mě v tu chvíli nezajímá :slight_smile:
30. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
pabli já zase, když mi to minule řekla, tak jsem to okamžitě zapomněla:grinning:.....ale teď už mě to fakt zajímá, jestli to bude cvalda nebo ne:slight_smile:
30. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
tegga: taky dobrý :grinning: ...já se chci dnes zeptat na tu mateřskou, kdy na ni půjdu, pak taky mám takovou vyrážku, ale to bych řekla, že bude opruzenina, pak jestli mi neškodí ta vypadlá plomba a taky na formulář o jménu dítěte a na darování pupečníkové krve... jo a taky jak dlouho můžu brát ještě magnézko :slight_smile:... vždycky se mi po těch 14 dnech nahromadí otázek :slight_smile:
30. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
pabli a kde jsi vzala ten formulář?
30. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
tegga: no právě by mi ho měla dát ta doktorka, nám říkali na kurzu :slight_smile:
30. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
tak to jsem zvědavá, jestli má doktorka vůbec ví, co to je:grinning:
30. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
pabli mrkni mi do alba, já vám tam chtěla dát pořádnou fotku, jaký mám teď břicho, ne v černým triku, bay nezmenšovalo.........tak jsem ji tam dala a ono vypadá jěště menší, nějak jsem ho málo vystrčila, zachvilku to smažu, vypadá to až směšně:grinning:
30. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
pabli a ještě mi to album projdi a řekni, co mi ještě chybí......bodyčka s dlouhým rukávem ještě chci, kombinézku nějakou, čepku, rukavice....pak tam není vanička a přebalovací podložky....a co ještě:slight_smile:?
30. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
tegga: no fakt je to bříško úplně pidi... to je lepší ta fotka v tom černém už :grinning: ... jdu prozkoumat tvé album :wink:
30. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
já ji jdu vymazat, asi jsme nějak blbě rovně stoupla, bez vystrčenýho pupku:grinning:
30. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
juuuuuu, ty máš kráááásnýýýýých věciček :slight_smile:
30. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
rukavičky máš jedny zatím? ještě tam nemáš teploměr na mimi a teploměr do vany, pokud ho budeš používat...
30. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
pak vatové tyčinky na čištění oušek, plínky látkové a papírové...
30. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
jo, rukavičky mám taky ještě napsaný a punčocháčky......teploměr do vany ne, normální koupím
30. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
tyčinky oki, plíny koupím až nakonec:slight_smile:........co dál:grinning:?
30. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
jo a látkový plíny bez potisku jsem zapomněla vyfotit:slight_smile:
30. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
pabli já to dokoupím podle toho, cos mi tady napsala a už na to kašlu, už mě to lítání po obchodech nebaví.....a když mi bude něco chybět, tak je to na tebe:grinning:
30. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
ještě mám koupené takové vatové obdélníčky - třeba na ošetřování pupíku apod. Máš dudlík silikon i latex? Některá mimča jeden z nich nechtějí... Odsávačka nosních hlenů, prostěradla do postýlky, fusak, kojící podprsenka, nůžky s kulatou špičkou
30. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
pak mě napadá ohřívač lahví, štětka na vymývání lahví, čaj pro kojící matky (já mám takový granulovaný, co si vezmu i do porodky, dá se nasypat do studené vody i)
30. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
na vyčištění pupíku budu používat ty vatový tyčinky....ty dudlíky mám, akorát jeden z nich je až od 6 měsíců, tak asi ještě budu muset koupit.....odsávačku zatím kupovat nebudu, to mi paní v lékarně řekla, že je to mnohdy naprosto zbytečný, že se to dá vždycky dokoupit....prostěradlo tam mám, zatím jen jedno.....fusak jsem zapomněla vyfotit:grinning:...podprdy dokoupím a nůžky taky, ale ty jsou tak nechutně drahý, že se mi do toho pořád nechce :grinning:
30. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.