• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ohřívač asi taky ještě koupím, ten čaj taky........a jaký se má pít ten čaj před porodem?
30. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
ježíííš, to je ještě věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
možná ještě nějakou deku, vidím tam jen 1
deku jsem přemýšlela, že koupím nějakou levnou v ikei:slight_smile:.....a ještě tu hrací chci někde dokoupit
30. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
tegga: v DM nemají drahý nůžtičky... nevím, kolik stály, ale moc ne...určitě... Čaj před porodem se má pít ten z maliníku, vidíš, ten taky nemám :slight_smile:... taky bych koupila víc balení těch porodnických vložek, pokud je musíš mít sebou i do porodky... 1 kamarádka spotřebovala doma 4 balíky a druhá 5 balíků... já je chtěla dokoupit, mám taky 2, ale byla jsem už ve 2 lékárnách a všude je mají jen v tom porodnickém balíčku společně s kalhotkami a prsními vložkami (jenže těch mám dost, další teď nechci...), tak ještě kouknu dneska v jiné lékárně
30. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Pak ještě ten olej na masáž hráze (my teda kvůli mé náchylnosti ke kvasinkám masírovat nebudeme)
30. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
mě zase ženská v lékarně řekla, že jich zatím nemám tolik kupovat, prý jsou strašně nepohodlný, že sama uvidím, dokoupit se dají vždycky........a taky ještě nevím, jestli vůbec vlezu do těch jednorázových kalhotek, ty se mi tak strašně nelíbí:grinning:....u nás už zase měli jen poslední ten společný balík, že je to všude vyprodaný:grinning:.....samotných mají dost:slight_smile:
30. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
a ten se kupuje v lékárně?...pane jo, to potřebuju ještě tak dvě výplaty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
pak kojící košile, minikosmetiku do porodky (pokud nebudeš vláčet větší balení), pantofle do porodky vhodné i do sprchy
30. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
jj, tohle ještě taky mám na seznamu.....ale pabli, už raděj stačí:grinning:...mě z toho klepne:grinning:
30. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
tegga: tak si ty kalhotky vyzkoušej, normálně přes svý kalhotky je natáhni :wink: Já zkoušela a OK, ale u těch Samu mini (ne v porodnickém balíčku) jsem měla přidané jakési 1 kalhotky s modrým proužkem a ty jsou hrozně mini :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
ale mě se nelíbí vzhledově víš:grinning:
30. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
no já nevím, s tím olejíkem na masáž hráze... nám říkali na kurzu, že je stejně většina prvorodiček nastrižená, ten olej je jako prevence před nastrižením, ale když tě pak stejně doktor nastřihne, tak mi to přijde zbytečná investice... ale třeba se pak nemusí stříhat tolik, nevím fakt...
já ani nevím, jakou mám koupenou velikost, se musím jít podívat :sweat_smile:
no krásný ty kalhotky rozhodně nejsou :grinning:
30. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
já sse raděj masírovat budu, aspoň pro pocit, že jsem pro to něco udělala......s tím, že mě nastřihnou stejně počítám:grinning:
30. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
no právě:grinning:....jsem si říkala, že nakoupím kalhotek u vietnamců za dvacku a po použití vyhodím a hotovo.....jenže ty asi zase nejsou tak vzdušný
30. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko, koukám Pablí, ¨že dáváte dohromady seznam s Teggou. Teda vlastně co jí chybí. Taky se mrknu, co mám ještě dokoupit. Odsávačku kupovat taky nebudu, olej na hráz taky ne, vložek mám 50 ks a vždycky mi může manžílek nebo někdo z rodiny pro nějaké doběhnout. Ale zajímalo by mě, odkdy můžu používat klasické vložky třeba s křidélkama.
30. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
tegga: jo, ty moc vzdušný nebudou...

makka: ahoj, no já bych ty klasic. vložky používala až při klasické menstruaci...
30. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
TEGGA - mám kalhotly 42-44 a jsou mi akorát, vypadá to spíš, že mám plínky, ale jsou fakt nejlepší. A nejsem žádné tintítko :wink: Bavlněný si vem, až pojedeš domů
PABLi - vlastně jaký je mezi nimi rozdíl, přijde mi jen tloušťkou
makka: hlavní rozdíl je ten, že nemají žádné to lepítko (je pak vlastně jedno, z jaké strany je použiješ), žádnou tu lepící fólii ze spodu...
30. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
PABLI - myslím, že si to byla ty, co jsi psala, že tě pobolívalo v krku, mě bolelo v krku včera celý den a manžel mi nic nenašel. Dnes mám lehce rýmu. Nepatří to třeba k těhu?
30. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
makka já taky až nebudu tolik krvácet a jetli se budu dobře hojit, tak pak začnu používat normální vložky......nemá se to kvůli tomu, že je tam ten igelit....ale uvidím, když se budu donře hojit, tak do nich půjdu:slight_smile:
je to kvůli tomu, abychom se nezapařovaly... říkali nám to i na kurzu, že ty lepící a s křidélky rozhodně nebrat... že to musí být čisté jednoduché vložky bez fólie
já mám rýmu skoro celý těhu:grinning:
30. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
PABLi - to aby měla ženská strach, aby ji nevypadla.
makka: u mě patří ty občasné bolesti v krku spíš k alergii... vždycky nasadím na pár dní homeopatika (oscillococcinum), případně stříknu párkrát bioparox, pokud jsou bolesti fakt silné)
stejně je to hrozný, proč to neudělají praktický, účinný, ale pěkný....v dnešní době:slight_smile:.......už tak si budu připadat škaredá a ještě když mám nosit takový síťovaný bombecky s tlustýma vložkama :grinning:
30. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
někde jsem četla, že existuje tzv. těhotenská rýma... to já ale se svojí alergickou rýmou moc nepoznám :grinning:
30. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.