• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga: proto si beru sebou do porodky i líčení, abych to trochu vykompenzovala... musím se cítit alespoň trochu dobře :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
já si ho taky vezmu, to je jasný, bez toho bych se nehla:grinning:....ale jestli an to budu mít náladu a jestli mi to pomůže, to nevím:grinning:.....ale je to donrý, kompenzovat síťovaný bombarďáky namalovanýma očima:grinning:
30. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
TEGGA - holt to nemáme lehký. Ale ty jednorázovky jsou v poho
30. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Holky, jedu do města odevzdal neschopenku a pak dokoupit pár věcí např. kruh na sezení. Snad tam nepadnu. Dodržujete vycházky, já je mám od 13 - 18 h.
30. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
makka: já má vycházky "dle potřeby", pokud bych měla "od-do", tak je se svojí povahou dodržuju na minuty :wink:
30. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
já se totiž hrozně bojím :grinning:
30. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
pabli - příští KO 11.8.
makka - vycházky dodržuji, páč nikdy nevíš a o penízky bych nerada přišla!
Ale dodržovat je musím už jen dnes a zítra!!!Od soboty mi začíná mateřská :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj těhulky :wink:
ráda jsem si přečetla rady co ještě dokoupit od Pablinky, ale zároveň jsem se řádně vyděsila, protože mi toho ještě strašně moc chybí :slight_smile: Nebudu to hrotit, dokoupím co mi padne pod ruku a co bude chybět tak manžel po porodu dokoupí. Já si odsavačku koupím, protože u nás v porodnice jsou prý rádi když máš vlastní a kdybych ji nahodou nepotřebovala tak ji prodám nějaké těhotné kamošce. Vybrala jsem si Medelu - elektrickou, ty ruční jsou prý na nic.
30. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
čauky kočky,tak jsem si včera vegetila u známých na zahradě v bazénu,ale mám z toho rýmu :unamused: částečně se jeví jako alergická,tak doufám,že to přejde....používám jen nosní sprej s mořskou vodou
30. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
edit taky mě to vyděsilo:grinning:...po včerejších nákupech jsem myslela, že už většinu mám a zbývají maličkosti....a ono nééééé:grinning:....já to hrotit budu, dokoupím to už všechno naráz a basta, protože už mě to nebaví :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
maja, danu ahojky:slight_smile:
edit-elektrický jsou super,ale zase si jí nemůžeš vzít do vany... :wink:
a co s odsávačkou ve vaně, to se dělá ve vaně :astonished: :grinning: ? jsem asi úplně mimo že:grinning:
30. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
tegga-taky vezmu drogerii a lékárnu útokem,až budu doma :slight_smile: dost věcí z pablinky seznamu už mám,ale tak menší 1/2 chybí..
30. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
ahoj maja a danuš :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
jdu si udělat topinky s máslem ke snídani :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
tegga: danuš to asi myslela tak, že je lepší před kojením i před odstříkáváním se vykoupat, to prso pořádně nahřát teplou vodou a pak kojit/odstříkávat... ne?
30. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
já měla 2 karlovarské rohlíky s lučinou-mňam mňam :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Krásné dobré ráno holky :slight_smile:

dneska jsme měli klidnou noc tak jsem se vyspala

dobré stránky o kojení http://www.kojeni.cz/

dneska musím do práce s lístkem pro peníze a pak se asi pojedu podívat za mamčou, vyvalit se na zahrádku :dizzy_face:
30. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
no jo, ale na to nepotřebuju brát odsávačku do vany:slight_smile:.....to je jedno, já ji zatím stejně nekupuju:slight_smile:
30. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
pabli,tegga-jo jo,přesně tak a občas nějaký mlíko při odsávání ukápne,než se v tom zdokonalíme, takže proto ta vana (rady od lakt.poradkyně)
30. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Mě začíná štvát, že mi každý večer (když si začnu mít zuby) teče z prsa, musím kvůli tomu furt prát noční košile :grinning: A dnes ráno jsem dokonce měla flek na prostěradle a od slintání to nebylo, tím jsem si jistá, protože to bych musela spát s hlavou pod peřinou :slight_smile:
Přes den kdy nosím podprsenky, které by to zadržely tak nic. No je to normální? :wink:
30. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
tak si kup nějakou bezešvou, dej si tam vložky a spi s tím edit.........je to už ale otrava, co všechno musíme vydržet :grinning:
30. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
edit: taky se mi to stává... i když poslední dobou je to lepší... pár týdnů jsem měla fleky dost... nejčastěji, když jsem si večer sundala podprsenku, přes den do ní nosím ty vložky, tak na nich mám večer třeba jen 1-2 zaschlé kapičky... jinak spím nahá, takže nemám mít kde fleky, ale kdybych už měla i na prostěradle, tak nosím taky bezešvou s vložkami na noc :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
edit - tak tohle překvápko mě ještě čeká,zatim se prsa nijak neprojevujou :grinning:
30. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
danuš: mi je tuhle manža potěžkal a povídá: Nojo, je to tam! :grinning: ... myslel tím, že už tam mám mlíko asi :grinning:
30. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
holky mě taky teče z toho prsa vyždycky když si sundám podprsenku, když jí mám tak ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já tu odsávačku budu kupovat podle potřeby, dokoupit se dá vždycky, musím se zeptat jestli vůbec tady u nás v lékárnách mají ty balíčky do porodnice

holky ten maliníkovej čaj seženu v lékárně, nebo někde v těch speciálních prodejnách

olejíček na masáž hráze mám ten od HIPPU na strie píšou tam, že se může používat i na tu masáž hráze-ještě teda někde vyzjistit jak se ta masáž provádí
winii: mají ho i normálně v lékárně
a od kdy se ta masáž má dělat?
30. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
tegga-6 týdnů před porodem....já si na to koupim bio mandlový olej...
30. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.