• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
myslím, že od 34tt jako ten čaj maliníkovej
30. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
pabli-díky za odkaz :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
ježiš to je na mě nějak moc složitý :astonished: :confounded:
30. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
to jsem zvědavá jestli na to přijdu musím to pak vyzkoušt a nebo říc manžílkovi, ten zas na mě bude koukat jako na exota co to po něm chci :grinning:
30. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
winii-spíš to naopak uvítá :grinning: je to skoro jako předehra :grinning:
30. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
já už sem mu to říkala winii.......sice taky koukal, ale neprotestoval:grinning:
30. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
danus to jo pak na to vlítnem :grinning: bude se to hodit před porodem na vyhánění :grinning:
30. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
holky zítra jdem na velký UTZ tak jsem zvědavá co mi poví, musím se ještě ujistit zda pohlaví souhlasí a taky kolik přibližně váží
30. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
teď se mi vybavil nepoměr mezi mým spodkem a hlavičkou miminka..... :astonished:
30. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
u nás je zase krásně obloha bez mráčku, to bude pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
danuš to jo no spodek se bude pěkně napínat jak gumička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
v nějaký vtipný knížce jsem četla přirovnání typu - je to jako protáhnout velrybu sklepním okýnkem nebo párek uchem jehly....hmmm :sweat_smile:
30. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
u nás je oblačno,ale pařák má být taky
30. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
danu to si ani nechci vybavovat:grinning:
30. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
danuš tak to je hustýýýý přirovnání brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

zachvíli si budu volat na výsledky moči jsetli už je zánět zažehnán, doufám, že jo
30. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
winii-můžeš si občas koupit brusinkový džus-jako přírodní prevenci :slight_smile:
já jdu zítra na KO,ale asi bez utz, na ten jdu až 4.8.
30. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
teda ta rýma mi dává,začíná mě pobolívat hlava,ach jo
30. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
kuk hoolky:slight_smile:

holky u me hormony jedou jsou v plnem proudu, dneska mam porad slzy v koutku :grinning:slysim oblibenou pisknicku, ctru si zpravy na netu, jim cerealie...jako fakt husty!!:grinning:
30. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
danus, ja jsme zase slysela ze porod je jako protahnout meloun pomerancem:grinning:
30. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
pipi-taky dobrý,já to slyšela trochu jinak-protáhnout věc o velikosti melounu otvorem pro pomeranč :wink: no teď už mi ta tak vtipný nepřijde.......
30. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
me to prijde stale vtipny:grinning: pac si to neumim predstavit ze to ceka zrovne me:grinning::grinning::grinning: nejak se na to porad tesim:grinning: vcera jsme si koupila vlozky do podprdy a jednorazove kalhotky, jeste 3 overalky na spinkani, prosteradlo(uz mam 3:slight_smile:) a ted si koupim olejicek na masaz hraze a zacneme...tyy brdo to bude neco:grinning::grinning:
30. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
pipi-6 týdnů před porodem, ty máš ještě čas :grinning: ale můžeš začít dřív :grinning:
30. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
danus, ja jsem chtela od 30tt:slight_smile: moje mamca je uplne nadrzena na Amalku, uz se nemuze dockat:grinning: a tchynovci??? samozrejme ze za nimi jedu abych je vsechny ostrihala...super!:-X
30. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
pipi-to jsou vychcánci.....hele to neřeš, včera jsem byla u mojí extchýně,jak se s nimi furt stýkám a když jsem přijela dom,tak mi hned za chvíli volá,jestli jsem dorazila v pořádku atd....moje tchýně mě maximálně 1x týdně nechá přes manžu pozdravovat,ale že by mi třeba zavolala,jak zvládám cukrovku,jak mi je atd,tak to nehrozí :wink:
30. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
doufám,že já budu dobrá tchýně... :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
já už si musím taky zajít ke kadeřnici...a pak se taky objednat na barvení řas a obočí...
30. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
danus, me tchyne nikdy nevolala ani me nechce k telefonu kdyz s nimi mluvim..porad nechapu jak si vubec muzou dovoulit abych je vsechny ostrihala... nikdy mi za to ani nic nedaji..doufam ze nam alespon zaplati benzin..:-X samozrejme starsne laskavej atd... grrrrr, ja bych se na ne nejradsi vyprdla...
30. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Zlatá moje tchýně s tchánem. Volají mi každý týden aspoň 2x a když nevolají tak si aspoň píšem přes Skype. Já je mám docela ráda, ale někdy mi naopak leze krkem jejich přehnaná péče.
A s tchánem jsem se pohádala ohledně moji diabetické diety v těhu - on (doktor a navíc cukrovkář) si myslí, že celá ta dieta je blbost, že dřív se pojem jako těhotenská cukrovka neznal a takové šaškárny se kolem toho nedělaly. :grinning: Já jsem ho usadila tím, že pred pár rokama se nevědělo nic o AIDS a dnes na to spousta lidí umírá. Takže si dietu držet budu, protože chci zdravé mimčo a jeho názor mi nepřipadá důležitý.
Sice trochu zrudlu vzteky, ale pak se uklidnil a nechal toho. No jo, je to holt stará generace :wink:

Ale jinak si fakt nestěžuju, tchýně mi vždycky uvaří na co mám chuť a napeče co mám ráda. Navíc se moc těší jak bude hlídat. Tchán je taky OK, někdy mi připadá, že mě vytáčí scháválně, aby se měl s kým pohádat :grinning:
30. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
edit-to se máš, u mě tuhle roli zastupují extchánovci,sice se vidíme jen tak 1-2x za měsíc,ale pokaždé dostanu dobrou véču,něco za zahrádky a taky fajn pokecáme a berou v pohodě i manžu-prostě vzácný úkaz.Tchýně je už vdova, když k ní přijdem,nikdy nemá nic nachystáno,nabídne nám maximálně čaj...vařit bych si od ní nenechala,nepatří k dobrým kuchařkám a pestrá zdravá strava je pro ní sci-fi. Moje mamča se může vždycky přetrhnout,aby nám něco nabídla nebo jdem na véču ven atd...
30. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.