• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit-jdu si dát oběd,máme knedlo zelo, dám si jen 2 knedliky...moje okolí-jen někdo, má taky snahu tu dietu zlehčovat...ale já jí držet chci,nechci si pak něco vyčítat!!! Od doktora bych takový názor nečekala!!
30. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky, právě jsem se vrátila z nákupů. FAkt jsem hotová z toho vedra a trošku jsem to přehnala. Donesla jsem do práce neschopenku, zašla koupit kruh na sezení, nálepky na výzdobu dětského koutečku, v sekáči jsem koupila malému 2 teplé overaly a povlak na polštář (vše 150 Kč). Nakonec jsem došla do potravin, až jsem nakonec jela domů s 2 taškama
30. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
tak všechno vyřízeno, obídek už se mi vaří paráda :dizzy_face:

volala jsem na tu moč a zánět je zažehnán tak jsem ráda :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
winii - to je parááááááááááda
30. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
holky radši bych tohle přijdeme mi to jednodušší jak tak masáž, ale ta cena :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , radši budu dělat tu masáž :grinning:

http://www.branakdetem.cz/epi-no-balonek-na-pripravu-pred-porodem.htm
30. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
holky co vůbec even se tady už dlouho neukázala :fearful: doufám, že je v pořádku, nejela někam na dovču??
30. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
no winii-to je mazec, tak můžem zkusit tu tykev,ta je za pár korun :grinning:
nákupy bych teď nezmákla,je mi divně od tý rýmy a nevyspání a to vedro k tomu....
30. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
já myslím,že evena je na Vranově
30. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
kecám,to jede maja,tak já nevim
30. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
danus tak to jo, tak snad je oki :wink:

no tak ta tykev není marná :grinning:

jo jinak jsem byla ve městě tak jsem stavila do svého kadeřnictví a objednala se, potřebuju to zase oživit ty vlasy, už je 4 měsíce co jsem byla naposledy, tak abych byla po porodu kočka :grinning:
30. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Danuš - pro moje tchánovce znamená třeba salát toto - listový salát se zálivkou a v tom hromada osmažené slaniny :slight_smile: Pod pojmem zdravá výživa vidí zrní a bio potraviny jsou prý jen reklamní trik, protože se hnojí všechno :grinning: Kuchařka jsem trochu lepší než tchýně, ale ona umí výborné omáčky (které teď teda nejim) a peče super buchty. No a navíc jsem vždycky ráda, když uvaří a nemusim já :grinning: :grinning:

Já mám taky výborný vztah s rodiči svého ex přítele. S jeho matkou si i po těch 12 letech co spolu už nechodíme telefonuju, nebo spíš ona telefonuje mě. :slight_smile: Ze začátku mi to přišlo trochu divné, ale teď je to normální vztah, jakoby byla moje starší kámoška.

Evena se tady opravdu dlouho neukázala, neodpovídá ani na IP. Doufám, že je někde na dovče a ne něco jiného :unamused:
30. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
edit-tak to jsem ráda,že to tak má i někdo jiný,taky jsem si připadala ze začátku divně,když jsem se s nimi dál bavila i po rozchodu..
30. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Včera jsem se musela hrozně smát, jelikož si na záchodě čtu, tak si tam semtam nechávám ty časopisy Maminka atd. No a jednou manžel tak vyšel ze záchodu a říkal: Víš co tě teď třeba čeká? Tam to.....no poslíčky." Takže on mi vlastně tajně čte časáky. Jsem ráda, protože jsem měla pocit, jakoby ho nic kolem mimča nezajímalo, koukal spíš na rostoucí bříško a prsa. Ty má nejraději :wink:
30. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahojky holky,vy jste toho zase napovídali...jsem tu jen na skok...tak kuchyn je kompletně hotová..ted čekám na sedačku a pak fičím na koupák..už se těším jsem celá upocená.... :frowning2:
30. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
makka tak to máme podobný já si taky na záchodě čtu :grinning: a nechávám si tam ty časopisi maminka a manžílek vždycky když vyleze ze záchodu, tak taky něco prohodí chytrýho z toho časáku :grinning:
30. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
WINNI - aspoň tam nesedí jen tak a aspoň se něco dozví, ale je to strašně srandovní. Já jsem si říkala, kde ty všechny vědomosti pobral a on na záchodě :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj renu jééé tak to se pak budem těšit na fotečky :wink: a koupák závidím taky bych někam hupsla :slight_smile: , ale ten u nás se opravuje a jinak se mi letět nechce
30. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
mě takhle manža jednou dostal- asi tak kolem 25.tt,že mimi už slyší a máme mu zpívat a povídat...poslouchal to v práci v rádiu :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
ja mam n awc ted Betynku:grinning::grinning::grinning:
30. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
já mám od kámošky sbírku Maminek,asi 30 čísel,takže mám o čtení postaráno :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
na mě jde spaní,už se vidím doma v pelechu
30. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
ja prasknu!!!!!!!jsme mooooocccc prezrana!!:-O:-O
30. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=108373189396&h=Lv7th&u=yyCb-&ref=nf

tyy jo holky, kamos byl na Islandu, fakt kraaaaasny fotky!!!:-O
30. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
koukám,že tegga byla nakupovat :grinning:
30. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak zítra naposled v práci...jsem tam do 11,pak jdu na KO a už se do práce nebudu vracet...3.8. ta malá rozlučka... :frowning2:
30. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
danus, no vidis:slight_smile: potom budes na konovi porad:grinning:
30. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
pipi-to nevim,budu spíš různě venku,ve městě a u známých na zahrádce....musím toho ještě hodně vyřídit a oběhnout a teď budu mít konečně na to čas....ale všechno v klídku,piánko,žádný honění....jak říká pablinka,budu si to užívat jako dovču :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
nj danus, to vis me to doma uz od unora fakticky neba:grinning:
30. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak jsem byla na kontrole, dělala mi zase i UTZ, malej už má 2,80 :slight_smile:... tak říkala, že teď už jde jen o tu zralost plic, jinak by mohl klidně ven, tak mi dává za DÚ vydržet do 37. týdne aspoň... jinak děloha že mi začala pracovat, což je prý normální v tomto týdnu, takže mám být dál na magnézku :slight_smile: Dostala jsem i fotku, vložím za chvilku :slight_smile:

A od 28.7. jsem oficiálně na mateřské :grinning:
30. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Jo a stále mám váhový přírůstek 7 kg :wink:
30. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.