• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ted si budeme kupovat v ikee detsky prebalovaci pult s komodou:slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Pipii - já mám dvojpeřinu a to je jeden z mála obchodů kde mají velký výběr. A mám i malé polštářky jako ozdobu, povlaky na velké si nechávám ušít.

Taky mám nějaký nábytek z Ikea, ale počítám s tím, že mi dlouho nevydrží takže nakupuju jen v akcích :wink:
20. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
moji rodice treba koupili luxusni sedacku v Kike je kozena, je to trojsedacka a k tomu jeste dvojsedacka ( je na tech fotkach) a stalo to cele 16tis:grinning: oni vzdycky cekaji a chodi kdy je neco ve vyprodeji, nebo poskozene:grinning:
20. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
my máme z ikei ty vladkovi houpací křesla ataky jsou v poho..
20. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Renu - já si tam koupila rohovou, stála nás skoro 60000,- a bohužel nevydržela (a to se u TV moc neválíme, protože furt nejsme doma). Ale už jsem se přesto přenesla. Holt něco je lepší něco horší.

Pipii - přebalovák se skříňkou mám taky z IKEa (bílá barva, mám ho v albu)
20. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
tata je strasnej koukam a vse opravi:grinning::grinning: tak trochu blazen:grinning:
autor
edith, ja si budu kupovat tenm samy prebalovak jenom v jine barve:slight_smile:
autor
a koupime si tam i skrine:slight_smile: jestli tedy pujdeme do toho noveho bytu:grinning:
20. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
editah a co se jí stalo??ty jo nesraš já si ji teda nekoupím..
20. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
eidth, jak mas tu plastovou ohradku v albicku, tak je skvela, jen nas varovali pred plastem, ze deti to okusuji dost to znici zubama:grinning: a muzou neco i spolknout:/ ja bych prave taky takovouhle ale moc chtela :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Ta sedačka se normálně začala trhat!! Nejdřív jsem to tak různě zašívala, ale pak už to nešlo. Za pár stovek jsem si u nich koupila látkový potah a měla jsem to na Kožené sedačce, fakt radost. Ale ségra si koupila další dva různě barevné potahy a je spokojená. Jenomže za ty prachy mohla mít těch látkových sedaček aspoň pět. To mě štvalo.

Teď mám rohovou, velikou z KIKA. Dostala jsem dost velkou slevu (dodáváme tam zboží) a tak to nebyla taková rána.
20. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
edi tak to je to naštve...
20. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Já zas četla, že plast děti nemůžou tak hryzat jak dřevo. Z toho můžou mít v pusince třísku. No a ten plast prostě můžu kdykoliv opláchnout a desinfikovat. Ať to klidně zničí jen když si nevyrazí zoubky :wink:
20. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
renu - já si budu pořizovat spotřebiče buďto Whirlpool nebo Fagor,od whirpoolu mám už lednici,mrazák,pračku,ale jsou to poměrně drahý spotřebiče,ale zas víc peněz lepší kvalita :grinning:
teď začal bejt hodně problémovej Baumatic - moooc reklamací a taky Mora nic moc
20. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
edi kukni to je ta sedačka co chci...

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S79840810
20. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
maji já jsem si říkala že bych šla do toho Whirlpoolu... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
renu - tak to by se Ti líbily sedačky u nás na prodejně :grinning:
20. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
máji vy máte i sedačky??jůůů to m ani neříkej..
20. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
je to hovězí kůže...
20. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
my máme koberce, sedačky, nábytek, kuchyně, stoly, židle no prostě všechno :grinning:
20. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
holky, vy jste nějak náročné, my si za 60 tis. vybavili celý byt :grinning: (bez pračky a ledničky, ty jsme měli už v podnájmu) :slight_smile:
20. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
MAJA - tak mi máme z vašeho obchodu obývací stěnu. Nemůžeme si jí vynachválit.
20. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
pabli, take jsem rikala ze jsou nejake narocne:grinning:
20. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
My jsme si zařídili baráček za 100 000 Kč, nepočítám kuch. linku. To jsme dost prohloupili. Koupili jsme ji v Koryně za 100 000 Kč a není nijak extra. Teď bych si koupila jinou.
20. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
renu sedačka super, ale cena moc né :slight_smile:
mi máme strejdu stoláře, dělá převážně jem kuchyně, tak nám dal slevu dost velkou, vzal si dost málo za práci, takže kuch. linka na míru za 42 tis. - má cca kolem 7 m - ale s tím, že máme nahoře jen dvě skleněné vitríny, a spotřebiče sme koupili dost levně přes internet tak cca 30 tis. za velkou lednici elektrolux a mikrovlnku, zbytek mora sklokeram. deska + černá trouba, nerez digestoř, prostě super koupě :grinning:
20. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
du si zase lehnout, od včerejška mám trochu bolavej pupin, nějakej citlivej nebo co, dělá mě problémy pomalu i chůze :unamused: :unamused:
20. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
evena: jen pěkně lež a nožky nahoru :slight_smile:... to pomáhá :slight_smile:... a nebo ležet na levém boku, pak mě bříško taky tak moc nebolí :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Nazdárek holky§ užila jsem si parádní odpoledne, jsem úplně spečená:slight_smile:.....my pár věcí s ikei taky máme, zatím dobrý, ale nedělám si iluzi o nějaké přílišné kvalitě...ale zase za tu cenu.....a z kiky máme sedajdu, ta byla poměrně dražší, ale pořád vypadá jako nová:slight_smile:....jinak v ikei jsme teď koupili tu postýlku pro prcka, ale ty přebalováky se mi tam nelíbí, koupím komodu a na to jen podložku...
20. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
ahoojky holky!!!!! muj manzilke poprve citil pohyby mimiska!!!!!! juuuchuuuu!!!!! kooonecne!!!!!:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a musim vam rict dnesni story z nakupu:grinning: sli jsme koupit novy oblek(manzel musi chodit pouze v obleku do prace) v Mark & spencerovi meli nejaky akce, tak jsme si vybrali oblek cely stal 4500KC, pani na kase rekla 6050...noo ja jsme vykulila oci a doufala jsme ze si to kuba urcite nevezme a on potvrdil castku atd...no me malem piclo:( proste jsme se spatne koukli na cenu:( potom se me omlouval atd, ale rikal ze mu tak krasne sedel a bla bla bla...tak jem se nastesti ani nepohadali nebo tak pac vim ze ted mam v rukavu eso na oblecky:grinning::grinning::grinning: jako utechu mi koupil 2 uzasne body v C&A bily s dlouhym rukavkem.
20. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

pipiii: :grinning: to je story zase :grinning: ... tak zas máš povoleno nakupování? :grinning: ....no, než vyčerpáš těch 1500,- co manžel přeplatil na obleku, to můžeš zas chvilku nakupovat :grinning:
21. kvě 2009 v 06:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.