• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
pabli, jaaaa jsem se na ni koukala:grinning::grinning::grinning:

achooj holky:slight_smile:

pustila jsme si tu perverzni pisnicku s dadou:grinning:
31. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
pipiii: ahoj, já vím, že ty joooooooo :grinning:
31. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ahojik pabli:slight_smile:

juuchuu ja jsme stastna, meli jsme dneska jet k tem tchanovcum a byt tam dozitrka, ale vsichni chytli prujem, tak nejdeme a me to teda nevadi:grinning: a dneska po obede jedu z kamoskou do Berouna
31. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj jsme zpátky :slight_smile:

tak všechno je v pořádku, mimi je pořád hlavičkou dolů pan dr. říkal , že jsme připravený k porodu a já mu říkám no doufám, že tam ještě chvilku vydrží :grinning: byl moc sympatickej byl to přímu primář gyn-porodnického oddělení tak jsem si hned řekla, že bych ho chtěla u porodu :dizzy_face: jo pohlaví taky zůstalo tak jak má být :grinning: se tam tlemil, když jsem se ho ptala jestli to tak zůstalo :grinning: a máme 1300g samozřejmně je to orientační, ale jsem ráda :slight_smile:

pabli na fotečku jsem koukala Vítek tam vypadá úžasně :wink:

pipii tak to jsi super vychytala co :grinning:
31. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
jo jinak mamce mojí se v něděli udělala strašná boule pod čelistí a vede jí to až za ucho, tak s tím v úterý byla u doktora, ten jí poslal na krční, tam jí vyšetřily a zjistili zánět sliných žláz tak jí dali antibiotika a dneska šla na kotrolu a brali jí krev, tak jí doktorka řekla, že se jí ta boule nezdá že je moc tvrdá a nemizí, tak že musej vyloučit nádor :frowning2: chjo :pensive: doufám, že to fakt vyloučej a nebude to nic vážnýho, ale jak člověk slyší slovo nádor, tak je mu hned špatně :pensive:

omlouvám se, že to sem píšu, ale potřebovala jsem se někomu svěřit, ale já věřím, že to bude v pořádku MUSÍ!!!!!!
31. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
winii, gratuluji k super KO, my mame s Amalkou asi ted stejnou vahu:slight_smile: coz je dobre, ne?:grinning: ze to nevypada na obriky?:grinning:

jinak mi je lito tvoji maminy, drzim palecky, aby se vyloucil nejaky nador:frowning2: nebo aby to dyztak byl nezhoubny nador!!!:frowning2: ten mel i muj tata, odstranili mu to a je vse uplne ok. :dizzy_face:
31. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
pipii jo to doufám, že obříci se nám vyhnou obloukem :grinning: jinak díky snad to bude u mamči okej, ale člověka to dostane, je dobře, že je táta v pohodě :wink:
31. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
jo jinak ještě jak mi dr dělal ten UTZ tak mimi mu pořád kopalo do toho přístroje sme se tam netlemili to byla sranda :grinning:
31. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
winii: UTZ ti dopadl suprově :slight_smile: Držím palce, ať to s mamčou dopadne dobře!!!
31. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
jo a ještě když jsem tam čekala tak tam vezli 4 miminka na UTZ jééééé já bych si hned jedno odnesla a jak tam plakali to bylo tak dojemný uáááááá já už cu
31. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
ahojky winii..moc gratuluju ke kontrole....

a s mamkou to určo dobře dopadne...
31. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
http://www.acapela.tv/Lily-Allen-65178623_be966b8bdde2.html

to je holky pro vas ode me :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

POVINNE SI TO VSECHNY PUSTITE, jasny???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
PIPII - jeeeeeeee, moc milé přáníčko. Přejeme vám s Adámkem také krásný a slunečný víkend.
31. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
WINII - gratuluji ke kontrole a věř, že to bude s mamkou v pohodě. Tak sis měla nějaké mimčo půjčit :wink:
31. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
pipiii: juuuuu, to je supeeeeeeer :slight_smile: díky :slight_smile:

Je super, že nemusíš na ten víkend ke tchánovcům!
31. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak koukám, že mám v 31 tt pěkného obra, při srovnání s WINII
31. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
makka: to já taky :grinning:
31. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
makka: a máš super fotku bříška :grinning:
31. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
pabli-rozlučka bude v pondělí, měla být dnes,ale můj šéf je na dovče...
31. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
dneska jsem vás nestíhala,v 11 jsem vyazila z práce k doktorce, mám napsaný papíry na MD,od 1.8., vše ok,jen mám málo železa,tak ho teď budu brát, jinak už jsem nabrala zpět to 1 Kg,který jsem shodila na začátku diety :slight_smile: takže mám moc radost...čípek i děloha v klidu,jen to občasné tvrdnutí.....
31. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
pipi-bomba video :grinning:
31. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
ahoj holky všem přeju krásný víkend

já jsem na dnešek měla na hlídání neteř, tak jsme prubli postýlku pro prďolku naší a spala v ní a prej dobrý, jo jinak ona je zvyklá chodit hrozně dlouho spát třeba v 11 nebo ve 12, ale jak jsem jí včera řekla, že bude spát v postýlce tak už tak po 21hod zalezla a usnula, no jsem čučela jak blázen

teďka nám tu běží krteček, no aspoň se podívám taky na něco jiného

makka no je to jenom odhad, ale jsem ráda, že neřek vyšší číslo :grinning:
1. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
dobré ránko,hezkou sobotu :slight_smile:
1. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Ve 12.00 končí přítel v práci,ještě jedem k rodičům na oběd a zvedáme kotvy směr Vranov :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se s vámi na ten týden loučím :cry: :cry: :cry:
Moc toho nenakecejte abych si to mohla dočíst :wink:
Mějte se moooc moooc krásně :wink: papapa
P.S. Doufám že si to tam ve zdraví užijem :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky, právě jsem se vrátila od rodičů ze zahrádky, kde jsme grilovali. Bylo tam super. Bohužel manžel odjel dnes ke kámošům na grilovačku a vrátí se až zítra, Opava je už na mě daleko. Takže budu smutnit, ještěže u mě bude přespávat nejmladší brácha, takže se nemusím vůbec bát. Jinak mě celkem rozladil můj nejstarší brácha, který začal řešit moji váhu, chůzi atd. Takže mi to dost zkazil náladu. Jeho žena mi říkala, že on i ji pěkně peskuje a chce aby byla hubená a krásná. Hlavně, že on vypadá jak Brad Pitt. Je holt po mém taťkovi, který je to samé. Škoda, že tu není manžílek, je mi dost smutno, tak se mu aspoň postěžuji do SMS.
MAJA - krásně strávenou dovolenou!!!!!
1. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

malýmu se začíná rýsovat jeho koutek :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3097794&vReferer=
2. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
ahojky holky...tak KO proběhla naprosto SUPEEEER....malej je náádhernej...už máme vlásky...jsme zdravoucí. vážíme 1600g...a jsme hlavičkou dolů takže připravený k porodu.. :slight_smile:

JSEM STRAŠNĚ ŠTASTNÁÁ...
2. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
jo a fotečka našeho zlatíčka je v albíčku... :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
PABLI - kouteček bude jako klícka, koukám, že postýlku budeš mít u počítače, takže v dobrém dosahu :wink:
2. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
RENU - gratuluji ke kontrole a taky k super mírám mimča :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.