• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: nene, počítač dáme pak do obýváku, ten tu máme jen teď, v ložnici, na psací stůl pak místo PC dáme přebalovací podložku a bude to sloužit jako přebalovací koutek... :wink: V obýváku pak bude mít prcek koš na kolečkách na denní spaní, později pak cestovní postýlku

renu: tak super kontrola! a super míry miminka, žádný extrémně veliký, jak tě doktor strašil! :wink:
2. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
renu: a fotka je moc krásná :slight_smile:
2. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
renu, fotecka kraasnaa!!! ty jsi zase byla na 3D?

tu mam nejaky novy fotecky:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=229382&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
2. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
pipiii: teda, obdivuju, že jsi na sebe narvala ty plavky :slight_smile:... netlačilo tě to? :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
pabli, joo tlacilo, ale ne moc, jenom ta spona a tu jsme si posunula na stranu, byli na me napasovany, ale nic strasnyho.. samozrejme mi byli tak o 3 cisla vsude mensi:grinning::grinning::grinning:
2. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
na stehnach uuuzasnaaa celulitida:grinning: a na prdelce taky:grinning: a pres boky me to trochu pretekalo:-d
2. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
pipiii: :grinning: no právě ty spony by mi byly asi dost nepříjemný :grinning: jdu spát, měj se pěkně :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
j mej se mooc pekne, taky se jdu nekam prevalit, jsem uplne zplavena:grinning:
2. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Dobré ráno, dnes jsem poslední den v práci pak už sem budu chodit jen když se mi bude chtít trošku vypomoct :slight_smile:

Co já teď budu dělat s tou kupou volného času fakt netuším.
Včera jsem byla s neteřinkou na koupališti a odvážila jsem se jít si zaplavat do bazénu, nádhera. Spodek starých plavek normálně obleču, protože jsou pod břicho, ale z vršku mi lezlo horem-dolem, tak jsem musela nosit tílko :grinning:
Dnes si na koupák asi vyrazím zase bude tam míň lidí.
3. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahoj holky!
My byli taky na koupáku, ale opět jsem se neodvážila plavčit, prostě to vydržím:slight_smile:.......jinak já měla jednou plavky, jednou tílko s kraťáskama a oboje pohoda, akorát nemám ráda, jak mi všichni tlemí na břicho......tady byla v noci šílená bouřka, tak jsem doufala, že se ochladí a ono nic, je tady na padnutí už od rána
3. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Jo a včera jsme konečně koupili komodu pro prcka, ještě ji smontovat a koupit prací prášek a můžu do ní skládat věci:slight_smile:. Jinak koukám, že mi zbývá 50 dnů :astonished: , jdu mrknout na seznam, co ještě musím nakoupit, i když strašně rychle se zmenšují úspory :sweat_smile:
3. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
A taky ještě, strašně dlouho tady nebyla evena :astonished: nebo se mi to zdá? kde je?
3. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
ahojky,tak vás zdravím už z domova :slight_smile:
edit-taky nějak nevím,co budu dělat, zatim mě zaměstná praní a žehlení a přeorganizování věcí v bytě,ale co pak...
3. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoooj danuuuu! buď ráda, že konečně nemusíš vstávat:slight_smile:.......než to popereš a přeorganizuješ, tak budeš rodit a to už se pak o nezaměstnanost nemusíš bát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
já jsem ráda,těch dalších 14 dní bych už asi nedala (aby to bylo těch 6 týdnů před termínem..)ale vzbudila jsem se už před 7,strašně u nás lilo celý večera noc :unamused: a pupek mě nenechá spát moc dlouho
3. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
danu já tak vstávám celou PN, nejsem schopná spát dýl, nechápu to:grinning:....už vidím, jak si to budu vyčítat, až mě prcek bude burcovat :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
ahoojik:slight_smile:

tak me pekne boli brisko.. streva pracuji a je to sila:frowning2:
3. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
do práce se mi vstávat nechtělo a teď dobrovolně straším :grinning: S prckama se každopádně nevyspíme, i když budou hodný,tak člověk má už pořád podvědomý strach a nespí tak dobře,jako dřív...
3. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
pipi-ahojky, to jsem měla v sobotu a pomohly tradičně laktobacily a cvičení na balonu...alel myslela jsem,že chcípnu
3. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
čau pipiii! máme podobný problém:slight_smile:....mě už břicho zlobí asi tři dny, navíc, jak byly ty vedra, všechno mě bolelo, špatně se mi dýchalo...už jsem toho měla fakt plný zuby a přála si porodit:grinning:
3. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
holky na kolik mám prát to oblečení pro prcka?
3. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
tegga-tak na 30-40, plenky jsem prala na 70 a něco málo bavlněného na 60
3. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
tak oki, vyperu to všechno na 40.....a dávala jsi tam danu i aviváž?
3. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
jsem astmatik,ale paradoxně se mi dýchalo dobře....ale břicho tvrdlo v těch vedrech víc a k tomu jako bonus střeva a křeče
3. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
tegga-jo,aviváž batole
3. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky holky...dík za pochvalu za Kabíka...

pipiii on mi to přepl na 3D když mi dělal tu fotku...
3. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
já mám dny, kdy už mě to prostě nebaví......bolení břicha, tvrdnutí, bolesti zad, nohou, mrtvění prstů....a když se do toho večer přidá žáha, tak už jsem někdy fakt na rozbrečení:slight_smile:....chudák manža, má se mnou trpělivost, ale musím mu tím fňukáním lézt pěkně na nervy :slight_smile: .....navíc jsem nervozní z toho, kolik věcí ještě nemám koupených.....už bych to raděj měla všechno nachystaný a byl by klid
renu fotka super, až teď jsem koukla:slight_smile:
tegga díík... :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
holky já jdu fruntovat kuchyn...pak ji nafotím a hodím vám sem fotečku...
3. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.