• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga-to bude ok, mě toho taky dost chybí a nevim,jak dobře mi bude socka posílat mateřskou...
žáha mě naštěstí nezlobí,asi tím,jak jím dost umírněně a nemůžu plácat,co mě napadne...jinak ale taky ty mravenci v prstech a bolení celýho těla....Jo mám od gyn. železo, 2x denně
3. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
renu-super,těším se :slight_smile: Jo a utz nádherný :dizzy_face:
3. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
danu moc děkuju...bylo to nádhernéé...malý už má vlásky...je to prej takový smíšek...
3. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
jé renu, ty už máš kuchyň, ty se máš:slight_smile:
3. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
dneska kolem 3 mám tu rozlučku v práci, objednala jsem jim 15 větrníků a já sladký nemůžu....dobrý co :grinning: ale už mi to ani nepřijde...oficiálně mi předají kojopolštář a peřinky do kočárku,který jsem si vybrala :slight_smile: takže žádný překvápko,ale třeba se vytasí s kytkou :wink:
tegga ty jo konečně... :slight_smile:
danu já taky nic neplácám.....asi tam má pupín málo místa a tlačí mi žaludek nahoru, někdy mám pocit, že ho cítím až v krku:grinning:
3. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
renu těším se na fotečky:slight_smile:
3. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
já mám dneska zase první předporodní kurz, takže mám jistotu, že aspoň ten první stihnu:grinning:
3. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
renu, kde jste videli ty vlasky??:grinning:

ja neperu s avivazi, pouze detskou tekutou lovelu
3. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
jsem právě taky přemýšlela, že koupím tu tekutou a nebudu tam aviváž zatím vůbec dávat.....
3. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
ja jsem cetla ze avivaz urco ne, je hodne drazdiva na pokozku. a to ja jinak davam avivaz fakt vsude :wink: tegga, nikdy jsme neverila ze neco jako jit na zachod bude pro me nocni mura:frowning2: mam sice treba prujem, ale nez to tam dojede tema uzounkyma strevama tak sedim snad sto let na zachode a vytvorit cosi maleho:-/ takze zachvili potrebuju zase:frowning2:
3. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
videly jste vsechny moje fotecky z albicka?:grinning:
3. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
pipi-to jo,aviváže jsou dráždivý,halvně ty řevoněný lenory,silany atd....ale tohle je aviváž pro miminka
3. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
tekutou lovelu mám taky,pak tekutý norit a prášek+aviváž batole....
3. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
já mám taky koupenou tu aviváž batole, používám ji totiž i pro nás.....ale prdíkovi ji tam asi zatím dávat nebudu........já mám teď poslední dva dny prostě nějakou depku, že už se mi to zdá, že jsem těhotná nějak strašně dlouho a už mě to všechno nějak nebaví:slight_smile:
3. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
danus, ja nebudu mit ani detskou avivaz, nikdo v mem okoli tu avivaz nepouzival a vse bylo ok:slight_smile:a usetrim:slight_smile:
3. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
a hlavně, ráno jsem koukla na stav účtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mi asi zkazilo náladu úplně ze všeho nejvíc:grinning:
3. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
ona je ta dětská strašně levná pipiii, proto ji kupuju, je to nejlevnější aviváž:slight_smile:
3. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
tegga, joo tak to me taky..:grinning: a hlavne nejhorsi je to ze jsme vycerpali stavebko:grinning::grinning: ooops!:grinning: malem me tredilo noo, to vis manzel si musel koupit plazmovou televizi:grinning:
3. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
tegga-těch 6-7 týdnů už nějak přežijem :wink: já mám depku z počasí, pořád je pod mrakem a poprchává
3. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
danus, u vas je pod mrakem a poprchava???? tady je temer jasno:slight_smile:
3. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
pipi-no to my museli koupit lednici,ale to je nutnost....plazmu bych nekupovala ani náhodou
3. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
jo jo,lilo celou noc a teď je pořád hnusně...
3. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
danus, nam odesla televize:grinning: meli jsme asi 100let starou a mam nejaky LCD za slusnou cenu, ja mu nedovolila nic draheho:grinning: jeste k DVD prehravac vse od Samsungu mame to pres net a rozdil v cene na netu pres Datart a v obchode primo Datart bylo 5tis!!!! takze ted akorat cekame az nam ji v patek prijedou nainstalovat.
3. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
jé, kéž by tady pršelo, bych za to byla šťastná:grinning:....taky bych teď nekupovala telku, ani za nic
3. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
nejlepší je, že už bych strašně chtěla mít odrozeno....na druhou stranu mě to hrozně děsí, protože nemám nakoupený věci pro sebe do porodky:grinning:....pak se zase uklidńuju tím, že by to manža nějak zvládl a nakoupil:slight_smile:
3. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
prostě už mě z toho hrabe:grinning:
3. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
pipi-mě jen rozesmálo,že píšeš,že nebudeš používat aviváž,abys ušetřila a pak vzápětí, že manža koupil plazmu :wink: :grinning: :grinning: Taky si jí pak pořídíme,ale až do domečku...stará zatim slouží a máme i 1 rezervní
3. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.