• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga-to já se teď naopak modlím,aby prcek vydržel aspoň do 36 týdne....ideálně se začal klubat tak 25.9. :grinning:
a taky díky tomu,že musím ještě pořídit dost věcí,tak se bojim,že se narodí dřív a nebude všechno přichystaný... :fearful:
3. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
joo holky ja at se snazim setrit a nic nekupovat, tak to nema cenu, pac si tu televizi proste koupil manzel a oznamil mi to:grinning: ze se na tu nasi skakaci hruzu uz koukat nebude, chce ted koupit jeste kameru a na Vanoce notebook, ja mu na to niíc rict neumuzu, pac on vydelava, ja ne:-/
3. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
zítra jdu do nemocnice na velký utz, snad už bude hezčí počasí,abych se mohla projít po městě a zajít něco nakoupit..
3. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
pipi-to sice jo,ale měl by mít rozum, mimi musí být na prvním místě....a ne se ohánět tím,že on vydělává.. :angry:
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
vzdyt jsem tu myslim psala, ze sjem si koupila kabelku za 200KC a manzelovi se starsne libila a kdyz zjistil ze stala 200KC a ne 2000 tak se mu hned nelibil a rekl mi ze kupuju hovadiny co se brzo rozpadnou a musela jsme si koupit kozeny zabky radis s nim, pac ja bych si je koupila u vietnamcu za par kacek....
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
pipiii tak to já ybch mu na to teda řekla, to by mě vytočil
3. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
pipi-zkoušela jsem balit tašku do porodnice a mini cestovní taška nestačí,takže si vezmu i tu malou NIKE,jak jsme koupili na Václaváku s vámi...jen župan zabere plno místa,hodně i plenky...
3. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Pipiii - můj muž chtěl koupit novou televizi (ta naše chrčí, je prostě stará), ale já mu vysvětlila, že jsou mnohem důležitější věci a on to pochopil. Nebo možná nepochopil, ale rozhodně TV nekoupí bez mého svolení, protože se bojí co by bylo potom doma :grinning: Včera jsem musela koupit nový vysavač a toustovač - to jsou potřebné krámy do domácnosti, ale TV, laptop, nový mobil apod. musí teď chvilku oželet. No, mobil mu koupím k narozením, ty má v září a tak to pro něho bude super překvápko :wink:
3. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
danus, my uz nastesti vse nakoupene mame a poslouchat tady doma porad jak nadava na tu televizi, jak je na nic, jak je k nicemu, ze nam skace obraz, ze nevidi na fotbal jak je mala.... a je z toho vzteklej...:-/ no ja jsem rikala ze koupime telku az do baraku, driv ne... a on mi to slibil... ale ted proste rekl ze nebude ze sebe delat porad obetniho beranka, ze si che take prosadit svuj nazor, tak ze si ted koupi bud novy notebook(to bych rekla ze potrebuje vice i na studium, pac je fakt rozbity) nebo televizi. a on rekl ze chce televizi, vybral nejakou za buhvi kolik a ja mu rekla ze ani omylem, takze jsme vybrali fakt ,,levnejsi,, variantu. Uhlopriska 94cm, i s DVD prehravacem, ma to Full HD a je to dohromady za 19ztis. a samsung ma ted akci, ze nam jeste 3tis. vrati.. takze dobry no..
3. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
pipi-nevim,co na to říct....manžovi se kožený boty od Bati rozpadly za 0,5 roku....takže pokaždý to neplatí s tou cenou/kvalitou
Jak to tak čtu tak je evidentní kdo je u nás doma hlava domácnosti :grinning:
pipiii manžu ti nezávidím.....
3. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
edith, ja elektronice nerozumim, vse vybira on,pro mimi uz vse mame, takze ja do nej nemuzu porad hustit no:-/ja mam ted narozky, tak si koupim zupan, doufam ze sezenu nejaky levnejsi a pyzamko, ale me to boli kdyz nam penize mizi z uctu, ale ja nemam pristup na ucet, nemam kreditku...pac se oodle jakuba moc se.u do penez a jsme protivna a nepricetna...:-/
3. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
edit-mě klekl toustovač vloni na podzim a dostala jsem nový v práci od kolegů :grinning: teď klekla lednice a už máme týden novou...tv máme rezervní od tchýně,měla 2...manža ztratil mobil někde v lesích se psem,tak má nový...ale jen za 500,- dotovaný....takže co ještě přijde :grinning: :angry:
3. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
ted navic musime koupit novy vyfuk, sterace, opravit brzdy a dat to na celkovou kontrolu a vymenu oleju takze to taky asi nebude zas tak levne ze...
3. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
nám se vždycky, když máme na účtě nejmíň peněz něco vy........tak taky čekám, co přijde:slight_smile:
3. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
edit-taky jsem víc dominantní :grinning: ale jen v něčem :wink: určitě sebou ale nenechám zametat,to budu radši megera :grinning:
3. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
no, auto taky pořád něco žere......ale raděj ybch teda pořešila to auto a s telkou to vydržela :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
danus, ja cekam na mobil co mam na oprave, manzel mi samozrejme hned rekl, zda si radsi nechci koupit novy, nez cekat az mi ten kram zase opravy:-/ jestli mi ho neopravi a signal mi nepujde porad tak doufam ze z nich vylamu panize, mam vyhlidnuty obyc vecko za 1tis:slight_smile: nema to zadne funkce navic, ale to ja nepotrebuju, zjistila jsme ze to stejen nepouzivam..
3. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
tegga-no přesně!! Vloni se nám takhle podělalo auto,teď už dlouho šlape...
3. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
taky používám mobil jen k volání a na smsky....vždycky už půjdu jen do nejlevnějšího telefonu
3. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
pipi-tvůj manža je holt typický přestavitel téhle doby....elektronika a podobné krámy jsou pro něj hodně důležitý...
3. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
ja sebou taky nenecham zametat..:grinning: jen hold co se tyce penez mam smulu, pac ja ted nemam ani 1/4 toho co mam muj manzel, veskere platby plati on, ja ani nevim kde co platime. on vi ze kdybych zjistila ze tam nic neni tak bych zacala silet a rvat a byt nepricetna, proto se rozhodl ze me nerekne kolik mame na uctu a ja se budu mene nervovat, coz jsme rekla ze je hovadina, tak mi obcas rekne kolik tam ma... ale jinak ja vubec nevim zda tam mame 1tis KC nebo 10tis nebo jenom 100KC:grinning: ja ted potrebuju jeste koupit tu odsavacku na hleny, porad nevim kterou:-/
3. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
pipi-aspoň,že pro Amálku už všechno máš, to je dobře...ještě ale ty věci do porodnice a tak ne??
3. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
danus, joo to teda je..:-/ jsme se fakt dost kvuli tomu pohadali v sobotu a ja probulela celou noc.... vcera jsme uz meli krasny den... ale ja nechapu proc musi mit vse kdyz je mlady a na dobry penize ve firme si musi jeste pockat:-/
3. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
hurá-konečně začíná vykukovat sluníčko
3. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
noo do porodnice uz asi vse mam krome zupanu a pyzama. jednorazove kalhotky mam, vlozky do podrpdy, jednirazove ubrousky na mimi, plinky... nevim co jeste:grinning:
3. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
pipi-to je právě tím,že je tak mladej a má hodnoty někde jinde....nepřemýšlí dopředu atd....
3. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
pablinka sem dávala takový dobrý seznam..
3. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
danus, joo to on premyli dopredu:grinning::grinning::grinning: prave ze ted mi rika ze mame malo penez, ze mu hned v prosinci pridaji, ze za par let bude mit tolik a tolik, ze v prosinci dostane tenhle bonus atd.. joo to jooo, jediny co vim, ze do budoucnosti penize z jeho strany budou...tezko rict jak to bude se mnu:grinning: my ted brali porad penize z naseho stavebka, ale uz tam je pusti prazdno:grinning:
3. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.