• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
bolí mě pupek,nemám doma tak pohodlnou židli,jak v práci....jdu si dát sváču a něco dělat
3. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
ja jedu ve ctvtek do porodnice na porodopis, tam uricte dostanu seznam co si mam vzit do porodnice.
3. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
pipi-myslela jsem to tak,že mu nedochází,jak je mimi finančně náročný...že je potřeba šetřit :wink:
3. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
takovy ty veci jako jeleni luj, cd atd...to se neco sezene an posledni chvili:grinning: ale nemam vlasten tu kojici podprsenku porad, nevim jake cislo, asi si koupim D, me se prsa malo zvetsily, porad obleknu podprsenky co jsme mela pred tehu.
3. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
on slovo setrit nezna, radsi by si vzal pujcku od CETELEMU nez si neco nekoupit atd....ja tohle nechaou, ale nic s tim neudelam... zase mame hold vse hned no...
3. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Já bych raději jedla suché rohlíky než si vzala půjčku, jsem v tom hrozně staromodní. Bojím se, že se něco stane, nebudeme moc splácet a přijdou velký problémy.

Teď jsme za vodou - peněz máme našetřeno dost, manža má slušnou výplatu a já budu mít docela dobrou mateřskou a pak si budu k rodičáku nějakou kačku přivydělávat, ale stejně nekupujeme to co vyloženě nepotřebujeme. Zákon schválností - koupíme novou TV a na to se nám pokazí pračka - to by se mi nelíbilo. :wink:
3. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
edith, manezl dela v pojistovne, vi ze kdyz se ,,neco stane,, tak vsechny uvery a pujcky jsou pojistene a vzdy to zacne za tebe platit nez bude schopny opet pujcku splacet...takze s timhle na nej nemuzu:grinning:
3. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Pipii - já tomu nerozumím nebo jsem se o to apíš ani nikdy nezajimala, ale jako mzdová účetní jsem už zažila nepočítaně exekucí na výplaty našich zaměstnanců a u některých došlo i na exekuci majetku. Většinou vše začalo jednou malou půjčkou, pak nebylo na splácení takže se vzala další půjčka a tak dál. Končí to vždycky blbě.
3. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
nj, my si kazdou pujcku vzdy pojistime, hold nekdo nepojisti a maji smulu no. jedna se o financni tisni, nastup na neschopenku atd. nevim jak dlouho to oni za tebe jsou schopni splacet... my si takhle pujcovali asi jednou a dvakrat jsme meli neco na splatky a pokazde jsme to pojistili... no ale to neni nic proti tomu co planujeme...tu meha hyposku za 3 roky...
3. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
mega..
3. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
taky moc nechápu lidi, co si vezmou půjčku třeba na telku....pokud na ni nemám, tak ji nekupuju......a půjčky na vánoční dárky, to už mě dostává úplně:grinning:
3. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Já miluju lidi co si berou půjčku na dovolenou!! Jedou jednou k moři a pak to pár let splácí. Fakt krize :frowning2:
3. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
heeeej, tak to jsme my:grinning: teda ted ne, ale meli jsme pracku na splatky a po dovoleny jsme si brali pujcku, pac jsme si sice zaplatili dovolenou, fotak atd, ale po Vanocich jsme nemeli na najem, pac jsme nastoupila na PN:grinning:
3. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
holky my jsme husty:grinning: boooze:grinning:
3. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
zase jste odvážní pipiii :wink: ....já ybch na to neměla nervy:slight_smile:
3. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky

já před chvilkou vstala , měli jsme tu v noci šílenou bouřku která trvala 3hodiny , takovou jsem ještě teda nezažila no a když jsem pak konečně usnula tak mě vzbudila manžílek telefonem( on pracuje v noci), že měl bouračku , ale že je v pořádku nic se mu nestalo jen firemní auto to odneslo, tak čekám až přijede každou chvilku
3. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
tegga, manzel je odvazny, ja ne:grinning:prej nechce cekat cely zivot nez si na neco nasetri, radsi si to poridi driv a jeste si toho uzije v mladi..no a ja s nim jako souhlasim:grinning: hihihihi tu pracku jsme si brali na splatky, pac jakub jeste nemel dokoncenou skolu a ja pracovala sama.
3. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
koukám, že tu frčí téma penízky :grinning:

mi si teda vzali půjčku na auto, ale ta už nám za rok končí hurá, jinak už nikdy více :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic až teda na koupi baráčku nebo bytu tu hypošku, pač na to bysme nikdy neušetřili
3. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
no mi si teďka našetřili nějaké peníze a hups je to tady vždycky když našetříme tak jsou nečekané výdaje, jako teďka manžílkova bouračka, doufám, že to půjde aspoň z části z té pojistky na blbost jinak mě budou vomejvat, pač pro něj museli poslat ten mega obrovskej vytahovák jak je na ty kamióny no a to bude asi dost drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
holky mám těhu chutě :grinning: ulítávám na jahodovej jogurtech :grinning: celou ledničku plnou jogurta a teď jdu jeden sežrat mňam
3. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Winii - hlavně, že manžel je v pořádku!

Máš pravdu, vždycky se něco stane v nepravou chvíli :wink:
3. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
ja bastim mooc nektarinek:slight_smile:
3. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
winii-u nás taky byla ta bouřka a celou noc pak lilo a zase byly vyplavený sklepy...
ještě že je manža v pořádku,auto vem čert

edit-dělali mi znova krevní obraz a mám málo železa...tak beru 2x denně 1 tabletu...dieta dobrý,hodnoty super
3. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
jdu si uvařit brambory, mám dneska cuketu zapečenou s mletým masem a sýrem :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
tak jogurt už je v břiše :grinning: no jsem zvědavá s čím přijde z práce

jo nektarinky tu můžu taky, taky mám zásobu v ledničce hihi

musím si umejt vlasy, ale vůůůůůůbec se mi nechce, sem nějaká líná

danuš tak už si doma a užíváš si :wink: jak si se vyspala
3. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
winii-strašila jsem dneska už od 6:40...budil mě ten déšť a pupek mi dost překáží...jinak je to pohoda,dneska mám rozlučku v práci..
3. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
danus no ono už to asi s tím spaním teďka ke konci už nebude tak slavný :confounded: , tak si tu rozlučku pořádně užij :wink: já jdu na ty vlasy :grinning:
3. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Danus - cukr jakž takž držím, ale začíná se mi to zhoršovat. Musím jíst ne 6x, ale 8 za den, protože když jim 6x tak mám vysokou glykemku a ráno ketony v moči. Je to trochu teror, ale ty 2 měsíce to už asi vydržím :slight_smile:

Nejhorší to bylo včero na tom koupáku, krásně tam voněly langoše a já se bála si dát. Donesla jsem si jídlo z domu v chladícím boxu, byla jsem jak exot :grinning:
3. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
3x klepu na dřevo - já spím zatím pořád dobře. Břicho mi nepřekáží, ale co není může být :sunglasses:
3. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
edit-zatim jsem měla poslední týden nejvýš 6,7 po obědě, občas si dám 1 dia sušenku s fruktózou nebo pár rozinek...mlsám ořechy a ze zeleniny už mám haldy :grinning:
3. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.