• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipii tak to já jsem zase měla před těhu když jsem šla vždy na gyndu tak se mi chtělo jako nejvíc prdět a ta představa jako, že bych si jí tam foukla přímo před obličej brr to jsem se vždycky opotila :grinning:
4. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
winii: :grinning: :grinning:
pipiii: třeba tě operovali :grinning: :grinning: ... s tím nafouknutím, to budou nervy :wink:
4. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
na mě taky jednou během těhu koukala zrcadlama a úplně v pohodě....mě ani nevadí, když mě pokaždý vyšetřuje a prohlíží, nic mi to nedělá, až je mi to divný:grinning:.......
4. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, právě jsem se vrátila od švagrové, která má 2 děti (kluk 5 let, holka 3 roky), fakt šílený. Švagrová prostě upřednostňuje malou, takže když si Mates donesl hračku, tak ona ji chtěla taky a samozřejmě on se jí nechtěl vzdát. Takže malá začala bulet a ječet a švagrová Matesovi tu hračku vyrvala a dala jí holce. Fakt bych to řešila jinak
4. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
makka, jezis!:-Xja kdyz vidim chovani Mateje u tchyne, tak to je take strasny!!:-Xjeste ze si ty svoje vychovame samy, takze mi cizi rozcaplici jsou ukradeny:slight_smile: :wink:
4. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
PIPII - jenže já tam pak chytím nerva a nejraději bych tu malou chytla a naplácala jí. Vidím na švagrové, jak je z nich utrápená. Tvrdí mi, že malá z toho nemá rozum a Mates je starší, tak by měl ustoupit. Jenže, to se bude té malé ustupovat celý život, když bude pořád ta mladší?
4. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
ahojík holky, jak se máte?Určitě moc dobře, už se těšíte na mimísky, já strašně, dnes po velkým utz SE NEMŮŽU DOČKAT.Máme kolem 40cm a 1550g a hlavička je dole :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahojky holky,celý den jsem byla ve městě a venku......jako na utz po čekání 1,5 hodiny nám sestřička oznámila,že mají komplikovaný porod a že máme přijít až zítra :frowning2: Fakt k vzteku....půjdu až ve čtvrtek
4. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
ahojky,kdepak dneska jste :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj Danusch - už jsem vzhůru asi hodinku, prostě neumím už spát do 11 hod. Jsem nevyspalá :frowning2: Včera jsem sledovala na srpnovkách porody. Byly tam 2 holčiny, které se snažily vydržet co nejdéle doma a jedna porodila po 5 hod. a druhá po 2 hod. Super!!!! Závidím jim
5. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
ahoj holky! tady bude dnes asi zase pařák, tak se dám konečně do praní těch hadříků:slight_smile:...konečně jsme včera smontovali komodu, juchůůůů :grinning:
5. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak jsem dnes zas vydržela spát do 8:30, i když jsem se teda vzbudila prvně ve 4 h a vypadalo to, že už neusneme! :slight_smile:
makka: jj, ta lucy je z mojí původní "domovské" diskuze, je to super, že nakonec nemusela být v porodce moc dlouho... no ale na druhou stranu, tutlat to před manželem, aby nejančil a nechtěl jet hned, to nevím, jestli bych dokázala... já vždycky tomu svému musím všechno hned říct, kde mě co bolí a co mi je... až mi kolikrát říká, že nemusí vědět všechno... :grinning: Ale je fakt, že teď, když jdu třeba v noci na záchod a pak se vracím, tak se vzbudí a ptá se mě, jestli je všechno v pořádku a jestli mi je dobře :grinning:
5. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
já spala do 7:40, v noci jsem byla 1x na wc a pak ve 4 ráno,když vstával manža...jsem docela vyspaná
makka-když to s tím čekáním doma přeženeš, tak tě může mimi hrozně potrhat,na to pozor...
5. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
ahojik:slight_smile:

holky mam dotaz....asi pred 5 -ti dny mi zacal uplne jiny vytok, takovy trochu hustci a malinko nazelenaly, nebo tak to popsat:-O a dneska rano jsem na papirku mela i opravdu miniaturni znamku cehosi ruzoveho. predtim jsme mela vytok porad a byl ciste bily jako kremecek, ted jsme z toho trochu jelen, co to je

vcera jsme si sla koupit tehotensky dziny:frowning2: fakt super 2 mesice pred porodem:frowning2: ale tamty jsme oblekla tak do pulky stehen a dal ani prd:frowning2: take jsme si koupila pyzamko do porodky v CaA.
5. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
dělala jsem si k snídani šunku s vejci a k tomu rajče ze zahrádky :slight_smile: mňam
5. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
pipi-jakmile to jde do zelena,tak to je infekce...
5. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
me mala strasne kope, jsou to strasny dela!:-Opolozim si na brisko ruku a ta ma tak strasnou silu! jako kdby mi ji uplne chtela odhodit. do toho ten m,ocak dole a cipek, divim se ze mi to jeste neprotrhla:grinning:
danuš: no, ona třeba ta lucy doma čekala s kontrakcemi od odpoledne do večera, pak přijale a byla otevřená na 1 cm, tak u ní myslím, že bylo jedině dobře, že doma počkala.... jen je blbý, že to nepoznáme, kdy už, kdy ještě ne... nám teda říkali, když budou pravidelné kontrakce po 5 - 10 min, tak máme jet, pokud praskne voda, tak hned
autor
danus, faakt??:-O aha....me to preslo starsne nevinne mam to bile s mirnym cimsy dozelena, takova primes nebo jak bych to nazvala:-/
5. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
pabli, nam rekli pravidelne kolem 5-6min a po plodovce take hned.
5. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
pipi-to by ti řekl doktor.....já jdu na příští KO na výtěr,jestli mám streptokoka....výtok mám taky,ale mléčný nebo průhledný...
5. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
pipiii: jak říká danuška, když je to do zelena, je to fakt infekce, ani ne nějaké kvasinky, mělo by se to léčit co nejdřív... jinak mě malej taky dost kope, až už je to teď fakt nepříjemný, zvlášť, když sedím, bolí mě pak vnitřnosti, spodek, záda, docela silný bolesti...
5. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
já bych taky ráda jela do porodky co nejpozději....ale manžovi to určitě tutlat nedokážu a ještě bych taky měla strach, abych nedojela pozdě:grinning:....no a jakmile řeknu manžovi, že už to asi bude, tak ten začne tak jančit, že do minuty budeme sedět v autě:grinning:
5. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
pokud je zelený tak určitě jít k doktorovi pipiii....
5. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
pipiii: jinak jsem koukala u nás v CaA, mají tam obří výprodej i těhu oblečení... rifle, který mám odtud za 1000,-, mají teď za 350,- :slight_smile:... spoustu těhu věcí za 300,-, ale už se mi to nechce kupovat
5. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
tegga: vidím to podobně :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
jé a pipiii, já si koupila asi před třema týdny těhu sukni za litr........a taky už jsem z ní neměla radost.....tak te´d nechodím v ničem jiným, abych aspoň měla pocit, že ji unosím:slight_smile:
5. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
pabi-to jo,ale to nezpoznáme,u ní to byla náhoda,že se otvírala pomalinku...já mám na tom papíru z porodky-kdy do porodnice: při krvácení-ne špinění, při odtoku plodové vody, při kontrakcích,které se opakují po 5 minutách a trvají alespoň 2 hodiny...
5. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
pablil, jooo tak to ja mam tehu rifle z HaM a ani se neptej za kolik:frowning2: ale ja jsem ted uz na sebe mela jenom sukni:frowning2: takze do rijna preci nebudu chodit v jedne sukni, nebo max v tech 3/4 ktere taky na sebe natahnu jen tak tak:-/ a v CaA prave vuuubec zadne tehu dziny nemeli, jenom samy starsne tmavy a stejne byli za 1000:-/ a ani mi nesedely:frowning2:
5. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
tegga-já bych chtěla vydržet doma ty 2 hodinky při kontrakcích...když odteče voda,tak hodinku
5. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.