• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
no holky, kde se flákáte? :grinning:
21. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz
já se přiznám - včera jsem usnula už ve 20 h, tak jsem pěkně čiloučká :grinning:
21. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz
Ahoj, už jsem zase tady :slight_smile: Bohužel mám furt dost práce tak se sem dostanu jen občas :frowning2:

Renu - ta sedačka je moc pěkná. Kvalitu bohužel boznáme až po určité době používání. Mě vždycky jen naštve, že na chatě mám sedačku, kterou si mamka koupila po svatba (to je asi 30 let zpátky) a je furt dobrá a funkční. Sice to není žádný nádherný zázrak, ale účel splňuje. Já mám za tu dobu co žiju sama už 3 sedačku :angry: Snad to tentokrát vyjde :wink:

Pabli - já taky dost často usnu už po tel.novinách. :grinning:
21. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz
edita: ahojky :slight_smile:

danuš: jaké jsi psala, že jsou kvalitní ty látkové pleny??
21. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz
Taky hledám kvalitní látkovky. Danuš jestli máš něco doporučené tak prosím napiš.
Já četla, že Popoliny jsou dobré, ale zas mi přijdou dost drahé. Ještě to budu muset omrknout na pár diskuzích a internet.prodejnách. Fakt nechápu jak se mohlo fungovat bez strejdy Googla :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz
edita: já je normálně používat nebudu, jenom chci těch 10-20 ks, kdyby byly potřeba kvůli kyčlím (budu pak dávat 2 na pampersku) a pod hlavičku, na ublinknutí, odříhnutí a pod... Tak taky nevím, jestli vzít třeba 10 těch 70x70 a 10 těch 80x80... a 2 velké osušky plínové (ty tetra), nebo jestli o polovinu menší počet od každého... a taky jestli mám koupit jedny kalhotky na pleny... no vůbec se v tom nevyznám
21. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
tady je zajímavý dotaz na ty plínky... že se dávají i třeba 2 jednorázové pleny najednou - http://www.rodina.cz/dotaz1924.htm... to pak bych nemusela kupovat ani moc látkových plenek ani kupovat ty kalhotky na pleny...
21. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
a tady je to, co už tu říkala Danuš... :slight_smile: http://www.ulekare.cz/poradna-lekare/detail-345
- akorát mi tedy není jasný, jak pak ty látkovky na pampersce drží... stačí přichytit bodyčkem, overalem nebo jsou potřeba ty kalhotky?
21. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
jedna maminka napsala na netu toto: Rada bych se zminila jeste o tom davani obycejnych plen kvuli kyclim. Jak jsem se ted od pediatra dozvedela, davani latkovych plen NENI ABSOLUTNE NUTNE. Pouze pokud se k tomu vyjadri pediatr, jinak pry maji vsechny papirove plenky uz takovy rozmer, ze se nemusi latkove pouzivat a deti maji kycle zdrave.
21. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
asi si objednám jedno toto: http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=795971... a 20 klasic plen 70x70 a 2 plínové osušky :slight_smile: a je to :slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Pabli bohužel ti fakt neporadím, zeptej se mě až tak za rok :grinning: :grinning:
Já jsem včera celé odpoledne prala a taky jsem si začala říkat jestli jsem s těma látkovkama nepřestřelila, no ještě uvidím. Něco nakoupím a pokud bude mít malá kyčle úplně v poho tak to nejspíš budu střídat. Doma látkové a na ven jednorázové.
Když ono mi fakt jde spíš o tu ekologii. Třídím odpad jako blázen a pak bych měla vyhazovat hromady něčeho co prostě nejde recyklovat :angry:
Jdu mrknout na ty tvoje odkazy :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
a tady trocha propagace papírovek: http://www.miminko.com/clanky/papirove-plenky-kyclim-neublizi-198.html

a končím svůj monolog :grinning:
21. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
edita: nojoooo, za rok ti toho taky navykládám :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojky holky....jaká??
21. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Od 1.6. budu chodit na ten předporodní kurz tak si tam nechám vše vysvětlit a snad mi poradí. Vedou to porodní asistentky a navíc zasloužilé matky, takže budou mít určitě dost zkušeností.

Já mám právě strach z toho vázání těch plen. Šikovná zrovna moc nejsem a neumím si představit ja na pampersku ještě narvu další dvě pleny. :wink: Snad to všechno pochopím.

Na ten kurz už se fakt těším. Podle programu tam toho bude opravdu hodně a navíc je tam jeden den i pro tatínky.
21. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
včera jsem byla kouknout na 2 měsíční miminko..byla jsem z ní unešená..holky já už se tak těším...Jo a prej v INTERSPARU mají dost dobrou akci na plenky...prej pemprsky napuštěné heřmánkem,prej je doporučuje pro uplné mimi...ale cenu nevím...musím tam zajet...
21. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Renu - dík za info, hned tam vyrátím. Co kdybych se přece jen rozhodla pro jednorázovky :wink:
21. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
21. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
já jdu dneska na návštěvu ke mamošce a ona má miminko skoro 7 měsíců tak se už mooc těším...
21. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
renu: ahojky :slight_smile: no já nevím s tím heřmánkem, zase jsem četla, že by úplně malé mimi nemělo být ošetřováno třeba parfémovanými ubrousky (s aloe, heřmánkem atd.), že je lepší koupit ty bez parfemace, tak nevím... spíš koupím neparfémované... vím, že mi taky nedělají dobře třeba parfémované vložky nebo toaletní papír
21. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
jo a jinak jsem se dočetla, že problémy s kyčlemi mají více holčičky než chlapečkové :slight_smile:
renu: tak se kámošky zeptej na plínky :grinning:
pabli no jo já se jí zeptám....pořeším i výbavičku..co kolik čeho a tak a pak vám to semka napíšu...jí se malá narodila 7.11. takže ji měla taky na zimu tak vyzjistím co a jak oblékala...
21. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
já zatím zjistila, že kamarádka měla holčičku v půlce října a od narození ji dávala do zimního fusaku, že úplná miminka potřebují v kočárku větší teplo...
21. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
(pokud teda nebude zrovna babí léto 20 stupňů)
21. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
no ta jedna kamoška mi říkala at zase dávám pozor na přehřátí malou moc oblékla a do večera měla potničky chuděrka na celé pusince...
21. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
tojo, mimču musí být akorát :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
budeme to muset nějak se zdravím rozumem..vždy asi jednu vrstvu navíc od nás...
21. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
pabli ale stejně to bude paráda až se nám to narodí a nebudem vědět co s takovím uzlíčkem dělat...já jsem ráda že mám dole mamku...vždy jen sejdu dolů at mi poradí..
21. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Všem přeji krásný slunečný den :sunglasses:
21. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.