• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
aha:grinning::grinning::grinning: jsem dementni pardooon:grinning:
5. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
danuš: ty budeš fešanda :slight_smile:... ty bych nosila i jako šaty :wink:
5. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
pipiii já zatím nemám žádnou košili, natož abych se mohla pochlubit nějakou sexy:grinning:
danu fakt pěkný košilky:slight_smile:
Ahoj holky, dnes jsem spala dlouho :slight_smile: Po první části snídaně v 7 hodin jsem si šla na chvilku lehnout a probudil mě až budík před 9 :grinning:

Do porodky mám taky noční košile, neoholené nohy řešit nebudu. :wink: A kdyby mit o moc vadilo tak mi je manže může oholit :slight_smile:

Mažu se 2-3x denně a břiško mi stejně popraskalo :frowning2: ale manžel říká, že je to krásný, že prý je aspoň na první pohled vidět, že máme miminko. Je to cvok :grinning:
5. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
edith, nebudes resit oholene nohy...noo asi nemas cerne tvrde vousy na nohou jako ja:grinning::grinning::grinning:
5. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
maji porad obsazeno:frowning2:
5. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
pabli,tegga-díky :slight_smile: ta na ramínka je taky bavlněná,jako šaty docela vypadá,ale spíš takový na doma :grinning: ještě jsem tam přidala žlutou,ale tu si do porodky nevezmu,mohla bych si jí zničit...je moc světlá
5. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
já si myslím, že si snad nohy zvládnu oholit ne....nebo to budeme takový mrtvolky :astonished: :grinning:
5. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
mě chlupy na nohou rostou pomalinku,takže pohoda.. :grinning: a stejně to nebudu hrotit
5. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
tak mně nohy stačí oholit jednou týdně nebo jednou za 14 dnů, tam mi chloupky skoro vůbec nerostou, a když, tak světlinké...
5. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
edit-co ten cukr,už si byla na krvi??
5. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Mrkla jsem na svoje nohy-týden jsem si je už noholila a na pohled nejsou žádné choupky vidět :grinning: Snad mě doktor nebude chtít hladit po nohách :grinning: :grinning: :grinning:

Tegga - já nemám ani tušení co mi po porodu půjde dělat a co ne, tak raději počítám vždy s tím horším :wink:
5. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
holky, nerikejte mi ze se holite jednou tydne...ja to vzdy holkam strasne zavidela:frowning2: ja se v lete holim kazdy den, jinak vypadam fakt jak opice... cerny tmavy tvrdy vousy:frowning2: zkousela jsme je trhat, ale to proste nejde, mam je na to moc silny a moc:frowning2:
5. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Danuš - glykovaný mám OK. Poslední 3 dny mi ani jedna hodnota po jídle nepřekročila povolenou mez, takže se zase budu měřit jen 1-2x za týden.
holit nohy půjdou.....a já je oholím doufám, než pojedeme a 4 dny tam vydržím:slight_smile:
včera jsem udělala malý nákup v lékárně a mám tam objednané vitamíny femibion metafolin + DHA a ochranný sprej po přebalování od Klorane bebé :slight_smile: v jednom krámku si koupim mandlový olej na masáž hráze a levandulový do porodky-až mě bude manža masírovat a taky tu vůni miluju,uklidňuje mě....
5. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
danuš: malý nákup za hodně peněz, viď? :grinning:
5. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
co ta renu, těším se na kuchyň:slight_smile:
5. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
pabli-tak nějak
5. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
ale když jsem brala zvlášť vitamíny pro těhu a k tomu ty omega 3-6-9 mastné kyseliny,tak to cenově vyšlo stejně....takhle to bude v kupě
5. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
budu mít o jednu tabletku míň....to uvítám
5. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
ja beru ten Calibrum mami, stoji kolem 230 a je tam 60 tablet:-ú) takze na dva mesice:-ú super cena. na masaz hraze mam weledu za 200KC.
5. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak já zůstávám u nemocničních košilek, švagrová říkala, že stejně musíš celý den spodek větrat, takže na to mi ty nemocniční stačí a nebudu si špinit svoje. Stejně nejdu na žádnou módní přehlídku. Včera jsem si zkusila dát 2 palačinky a hned mi cukr vylítl na 8,takže zůstanu u nejezení buchtiček a sladkého.
5. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
danuš: jsi jinak brala 3 tablety těch těhu vitamínů? v tom femibionu 400 bereš totiž 2 denně
5. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
danuš: chci ten femibion brát i při kojení potom, jsem s ním spokojená
5. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
tak konecne jsme se dovolala, pry kdyz tam jedu, tak at se radsi stavim, rikala jsme ze me nic nesvedi nebo tak, ale jsem rada ze se na to mrkne doktorka:slight_smile:
5. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
pipi-já chci na masáž hráze ten bio mandlový,dá se využít i na mazání mimča :slight_smile: a proti striím....
pabli-já brala jen 1x denně calibrum mami a 1 x denně omega 3-6-9,pak 2x denně železo a obden laktobacily....+1 x denně magnézium a prášek na alergii....ufff
5. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Vitamíny furt neberu žádné, začnu až po porodu. Teď mám opravdu poctivou a správnou stravu takže není potřeba, jen to magnezium s vápníkem doplňuju (homeopatika), pro jistotou :slight_smile:

Makka - já jsem za celou dobu ani nic sladkého ještě neprubla. Stačí, že mi občas cukr vyletí po něčem normálním jako jsou např. kalamary v těstíčku. Na tech jsem ujížděla, ale moje tělo si s nima ani neumí poradit, tak může max 3 kroužky a to mi nestačí. :frowning2: Už to vydřím, po porodu si jich napeču hromadu.

A nejlepší je, že mi normálně přestalo chutnat sladké!!! Včera jsem si lízla zrmzky a udělalo se mi úplně zle, bylo to děsně sladké :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
danus, tyy jo tys toho mela:-O ja beru calibrum mami jeden za dva-tri dny. a k tomu B2 vitamin. jinak nic. calinrum je take i pri kojeni a je levnejsi. Femibion je super, ale moc silna davka, plno lekaru rika at se berou tyhle vitaminy ob den jedna tableta. 2 tablety denne mi prijde moc. ja brala Femibion do 12tt
5. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.