• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli-doktorka mi říkala,že není potřeba brát ty těhu vitamíny 2x denně....je to trik výrobců...mám pestrou a zdravou stravu,takže to i stačí..a při kojení je chci určitě brát...to se budu naopak asi v jídle šidit...
5. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
danuš: já mám 1x denně ty 2 tbl femibionu (je tam zvlášť tableta s vitamíny a zvlášť s rybím tukem), pak beru 3x denně 1-2 tbl. magnézia s kalciem a 1x denně prášek na alergii... laktobacily teď neberu, co mám zvýšenou dávku magnézia - chodím na WC pravidelně... do toho ještě kapky do nosu na alergii a 1x denně inhalátor :grinning:
5. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
danus, take me to rikala gyndarka ze je to trik vyrobcu:grinning:
pipi-přesně tak,já to vím :wink: beru jeden denně nebo obden :slight_smile: do 12 tt je jiný typ femibionu
autor
pabli ten Femibion bych brala vzdy obden, ale ted uz to mas fuk:slight_smile:
5. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
danuš: právě jsem to nemyslela 2x denně vitamíny, ale tak, že ve femibionu 400, co sis objednala, jsou prostě 2 různé tablety na 1 den http://www.femibion.cz/cs/femibion/femibion-400/
5. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
danus, jj byl to jiny typ, bral se jeden prasek denne a byly levnejsi:grinning: potom to myslim stoji 500KC?!?! nee ja uz nevim, bych kecala...
5. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
já ty vitamíny prostřídala,je to prý lepší.Měla jsem calibrum babyplan, pak femibion obyčejný,pak GS mamavit, Calibrum mami, Elevit....teď bude Femibion metafolin+DHA.....to železo mi rozhodilo zažívání,střídá se mi průjem se zácpou :unamused:
5. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
pabli, jj mas tam jednu tabletu a druhou jineou tabletu a tuhle celou dvojici bych si vzala jeden den, potom den pauza a potom dalsi den, pac Femibion je fakt dost silnej a stacilo by to. navic ja jsme spokojena ze mimis ma zatim malou vahu, takze i proto bych se bala brat ty vitaminy vice.
5. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
pipiii: jojo, tyhle nový od 12.tt stojí přes 500,- a jsou to 2 rozdílné tablety...

mně řekla doktorka, ať beru ten femibion aspoň 3 měsíce před otěhotněním, a pak podle návodu... tak to tak beru... vyzdvihovala ho, že je teď na trhu nejlepší... pro mě je teda vyhovující, já zdravé stravě moc nedám, ovoci a zelenině, kvůli alergiím, taky ne, jsem trošku jiný případ :wink:
5. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
pabli-jo jo,už jsem tě pochopila, zmátlo mě,jak ses mě ptala,jestli jsem je brala 3x :grinning:
pipi-to balení 60 tablet je za 500,- máš pravdu
5. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
právě,pablinka nemůže ořechy a plno jiných věcí,takže je těžký to dohnat jídlem....
5. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
ten nový femibion budu brát obden, musím si to ale psát do kalendáře... :grinning:
5. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
danuš: no právě, když nemůžu ořechy, nektarinky, pomeranče, jablka, mandarinky, švestky, třešně... atd. atd. v syrovém stavu, tak holt se musím nadopovat vitamíny jinak :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
pipi-na ty boláky je dobrý selen+ zinek,tak si ho pak kup po porodu....
5. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Já se teď cpu ořechama a kokosovýma chipsama, je to božské a prý i zdrarvé. :slight_smile: Teda teď nejím nic, protože jsem po snídani, ale každý večer u TV si trochu dávám. Manžel mi to odvažuje :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
jdu něco dělat,sedím tady už pěkně dlouho :grinning:
5. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
danus, ja mam na ty bolaky ted to B2-je to primo na tom napsane pro tehotne na krasnou plet a vlasy. takze uz do sebe toho nechci cpat tolik, ale mam to strasny...jeste ze mam dlouhy vlasy:-X
5. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Taky bych měla jit uklízet, ale raději budu sedět tady. Po obědě jdu na chvilku do práce a pak jdu na nákupy plenek a pod.
5. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
holky ja se take vzdaluju...musim toho tady plno udelat, v 15 h vychazim na metro a jedu na cernak a potom do jablonce:slight_smile: uz jsem dlouho nejela takhle daleko busem:grinning: snad to bude ok:slight_smile:
5. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
No dobře, tak já jdu vysávat :grinning:
Tak se mějte krásně!!
5. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
pipiii: koukala jsem na to calibrumXfemibion... neřekla bych, že je femibion jednoduše silnější, má sice trochu víc B vitaminů a trochu víc céčka, ale na druhou stranu zase calibrum obsahuje navíc: vápník, železo, mangan, měď, chrom, zinek, hořčík... Spíš bych řekla, že každé vitamíny mají prostě jiné složení...
5. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
edita: já dnes nic dělat nebudu, max. si něco ukuchtím k obědu a umyju nádobí :wink:
5. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
pabli ale top moje calibrum se ma brat 2 tablety denne a ja beru 1 tabletu denne, nebo obden :sweat_smile:
5. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
pipiii: však jo... :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
pac me jinak vsechny ty tehu vitaminy prijdou silny(i calibrum)
5. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
pipiii: ono kdybys brala 2 tbl. toho calibra denně, tak máš některých vitamínů o dost víc, než s 1 tbl. femibionu denně (např. vit. C 200 mg oproti 110 mg s femibionem, nebo vit. E 20 mg oproti 13 mg. s femibionem, nebo vit. B1 2 mg oproti 1,2 mg s femibionem...) pak tam je spousta prvků, které jedny vitamíny obsahujou a druhé ne... Tak to moc porovnávat nejde, já mám teď v těhu krevní obraz naprosto v normě, tak jsem ráda... ničeho nemám přebytek ani nedostatek... zdravou stravou bych to takhle neukočírovala, s mými alergiemi... Normální zdravý člověk, pokud jí dostatek ovoce a zeleniny, tak fakt ty vitamíny i podle mě ani brát nemusí, nebo si je zobne občas nebo jen v 1. trimestru... ale já prostě jo :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
ja jim jak prase:grinning: a verejne se k tomu priznavam:grinning:
5. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
pipiii: to my tady víme :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
já jím obecně dost málo teď, nějak mi toho moc nechutná, včera jsem třeba měla ráno tyčinku Pribináček, pak jahody s mlékem a housku, pak 1 housku se salámem a sýrem, pak večer jeden rohlík se sýrem a 1 koblih :unamused:
5. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.