• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
pabli ja mela vcera tycinku mlecny rez, kure s kasi, nektarky, jeste mozna neco a KFC (kurito a hranolky)
5. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
jinak opet jsem pribrala na vaze:grinning: a celulitida si libuje:grinning:
5. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
nám teď asisentka na kurzu řekla, že podle ní je to úplně zbytečný vůbec nějaký vitamíny brát.....že prý to stejně skoro všechno vyčůrama, protože ty živiny, co potřebujeme pokryje v pohodě naše strava, pokud nejsme nějaké vegetariánky nebo tak.......takže co člověk, to názor.-..opět :grinning:
5. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
tegga: jojo, tak budeme každá věřit svému doktorovi a je to :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
já věřím sobě:grinning:
5. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
tegga: však aby ne - ty máš to zdravotnické vzdělání :grinning:
5. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
kvůli tomu ne pabli, s gyndy si toho pamatuju asi nejmíň:grinning:.......pak ještě patologie mě nějak nebavila:grinning:
5. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
holky, ja jsem strasne stastna za tyden muj tatka doveze moji prababicku do jablonce a ja tam zrovna jedu!!! bude to Amalky PRAPRAbabicka :grinning:tak se s ni hnedka vyfotim:slight_smile:
5. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
pipiii: tak to máš fajn :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj holky :wink:

jsem byla u té dr. tak na mě jukla, vzali mi krev na krevní obraz a na ty játra, tak zítra si tam v deset jdu pro výsledky a rovnou uděláme další poradnu, jinak dr. tam měla nový UTZ tak jsme si prohlíželi malou, holky teď jí vidím tak často, že už jí chci mít u sebe a dostala jsem tekutej pudr na potírání tak aspoň něco, jsem myslela, že se v noci zase udrbu k smrti
5. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
winii, ja ji uz chci mit take u sebe!!!!! moooc:slight_smile: tak snad ti ten pudr pomuze...
5. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
holky já nějak nevím s praním těch hadříků, třeba modrý trika mají úplně bílý rukávy a já se bojím, že mi to všechno zapere :sweat_smile:
5. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
tegga, bala jsem se mam to take u ruzoveho a nic se mi neobarvilo..:slight_smile: neco bylo nove neco uz po nekom,ale vse na tech 40 uplne v pohode:slight_smile:
5. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
tak jo, já to jdu zapnout,snad to bude oki:slight_smile:
5. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
no oni by ty dětské věci neměli bejt moc náhlí na obarvení já tam naflákala všechno co mi přišlo pod ruku dala na 60 a úplně v pohodě, pač až budu prát věci posraný a poblitý tak nebudu třídit jestli je to růžový nebo modrý nebo bílí prostě to tam tam fláknu a vyperu, bych pak musela čekat tejdne než se mi ty barvy nastřídaj :grinning:
5. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
no já jsem teďka dojedla těhu vitamíny a pořád přemejšlím jestli si má cenu kupovat další balení, jsem brala 1 prášek odbden, tak fakt nevím jestli mám do nich ještě jít nebo ne :confounded:
5. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
winii to se neboj, že budeš čekat týden, to pofrčí pračka každý druhý den:grinning:...já to teda na barevný a bílý určitě třídit budu.....a hlavně jsem si to nechtěla zaprat hned napoprvé, když je to všechno nový, ještě před tím, než to bude mít prcek na sobě:grinning:....a peru to teda taky jen na 40
5. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
já už taky nový vitamíny kupovat nebudu.....já je stejně jedla jednou za 4 dny nebo kdy jsem si vzpomněla.........snažím se mít vyváženou stravu a basta
5. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
já se na to asi taky vykašlu :grinning:

jdu se natáhnout k tv a pokusit se zase dohnat noc a taky bych potřebovala dožehlit tu poslední várku mimi věciček, ale vůbec se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
mám hotové rizoto se zeleninou a čerstvými žampiony :slight_smile: posypu si ho sýrem a dám se do toho
5. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
já si je koupim,ale budu je brát obden i při kojení obden...
5. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
tegga: já měla 2 bodyčka zelené s bílými rukávy a ta zelená mi do toho bílého pustila, i když jsem to jen přepírala v ruce!... jde o to, jak je to kvalitní... tohle byla značka Frog - fakt nebrat :wink:
5. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
to moje ruzove(tmave ruzove) s bilyma rukavkama byla znacka bababoo a v pohode:grinning:
5. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
pipiii: já osobně třeba ani na sebe nebo na manžu nekupuje takovéhle kousky, u kterých bych pak nevěděla, jak to prát, ale tohle jsem dostala od tchýně...
5. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
nase amalka ma tolik veci jako nemam ani ja s manzou dohromady:grinning::grinning:
5. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
zítra jdu na druhý okus na utz do nemocnice.....v úterý jsem měla pech,po 1,5 hodně čekání nám sestra řekla,že mají komplikovanou pacientku a nestíhají nás vzít----ať přijdem jindy...tak snad zítra bude všechno ok
5. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
pokus :grinning:
5. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
pabli-koukám,že tvůj jídelníček je samé pečivo a kde je zelenina,jogurty atd?? :wink:
5. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
danuš: dnes jsem měla 3 talíře těstovin s kysaným zelím a párkem a česnekem :grinning: a jogurt Hollandia borůvkový :slight_smile: já to zítra napravím, zajdu něco nakoupit a zas sebudu chvilku dobře stravovat :grinning: ... tak držím palce, ať už zítra ten UTZ vyjde!
5. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
nazdárek :slight_smile: tak koukám že ste si snad ani nevšimli že tu nejsem :grinning: :grinning: :grinning: dočetla sem Vás od své poslední návštěvy ať sem trochu moudřejší, moc ste toho nenaplkali :slight_smile:
net nám ještě doma nejde, přítel potřeboval do práce tak mě vzal s sebou, ale práci už má hotovou a teď tu spí na stole :slight_smile: vypadá to že nám bude fungovat doma až za pěkně douho, už sme přišli na to kde je s internetem zádrhel a sem dost nasr.... :angry: bůhví kdy to zprovozní :angry:
zapomněla sem se pochlubit že sem už od 26. na mateřské dovolené :slight_smile: takovej zvláštní pocit ... prstě se to blíží a už se mooooc těším :slight_smile:
tak možná sem asi za dva dny zase nakouknu, mějte se pěkně
5. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.