• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena-tak to jsi asi přehlídla,jak jsme se o tebe strachovaly,co se s tebou děje.... :unamused: takže je to jen kvůli nedostupnosti internetu,to je dobře :slight_smile: já jsem na MD od 1.8. :slight_smile: konečně
5. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
už mi to dávalo zabrat ta práce....
5. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
danu tak sme se minuli :unamused: ... já četla jen ty dva dny /byla sem tu předvčerejškem/, celých 14 dní to bych se asi zbláznila :grinning:
tak sem si vyřídila maily, dala inzeráty na ptáky a valím domů ... za dva dny se tu nejspíš ukážu, je mi po Vás děsně smutno :unamused: :unamused: achjo ....
5. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
takže já sem asi první kdo je na MD co :slight_smile: ale přidá to na vážnosti že danu, teda aspoň u mě :slight_smile: cítím se tak důležitě :grinning:
pa pa
5. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobré dopoledne. Dnes jsem spala 10 hodin (s přestávkou na jídlo) a spala bych klidně dála, ale za 20 minut běžím na španělštinu, tak jsem musela vylézt z postele. Ale fakt se mi nechtělo, jsem opravdu zvědavá jak to budu dělat až se malá narodí a já budu vstávat parkrát za noc, asi pak budu celý den spat s ní :grinning: :grinning:

Tady nám krásně svítí sluníčko, tak jestli to vydrží než se vrátím, tak lehnu na zahradu a budu si užívat mateřské. Včera jsem koupila: odsavačku na soplíky /na vysavač/, odsavačku na mléko (medelu do elektriky), dvoucestnou chůvičku, 2 rychlozavinovačky (končeně jsem našla jednobarevné bez obrázků), hřebínek na vlásky (i když jestli bude jako já tak bude plešatá až do 5 let :slight_smile: ) a pak takové ty blbůstky jako - manikurky se zaoblenou špičkou, chladicí gel na prsa.... No nechala jsem tam hromadu peněz, ale už mám skoro půlku věci z mého seznamu. Zbytek nechám na konec srpna až bude výplata na účtě :grinning:
6. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

dnešní noc opět šílená pudr vůbec nezabral, jsem se zase škrábala jak šílená snad mi dneska doktorka napíše podle výsledků něco pořádnýho jinak se zblázním

jo jinak zítra si jedem pro kočárek hurááááá, já se tak těším až se s ním pomazlím :dizzy_face: já vím sem prdlá :grinning: ale fakt se na něj těším až si ho doma v klidu pořádně prohlídnu

no já se jdu připravovat, za chvíli razím do poradny

dneska je tady krásně sluníčko svítí a obloha bez mráčku, tak to asi bude pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

even neboj my na tebe tady všichni myslíme, už si nám chyběla, doufám, že vám ten net daj co nejdřív do pořádku, teďka ke konci těhu a ty bys to prošvihla s náma :grinning: , no aspoň, že se můžeš občas připojit od manžela z práce
6. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
evena: já jsem na MD od 28.7., takže o 2 dny míň než ty :slight_smile:

edita: taky čekám na výplatu :slight_smile:))

winii: nemůžeš mít třeba alergii na nějaký prací prášek, že tě to chytá takhle hlavně v noci? :confused:
6. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
tak jsme zpátky výsledky na krevní obraz jsou v pořádku jen máme trochu míň železa, ale to je ke konci těhu normální prej a jaterní testy jsou taky v pořádku, takže máme nějakou alergickou reakci, ale na co to je ve hvězdách, takže mám vysadit všechny prášky co jím, taky jsem jí říkala, že pudr moc nezabral, tak mi napsala prášky na zklidnění mám je brát, ale jen 3dny tak uvidíme jestli to zabere

jinak poradna ok, tlak v pořádku, moč v pořádku, čípek taky v normě, přibrali jsme další 2kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže navrch máme 7kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , příští týden se tam mám zastavit na otočku jestli je to lepší to svědění, jsem tam teďka nějak často :sweat_smile: a zase sme viděli prdolku :dizzy_face:

už se mi vaří obídek dneska máme k menu plněnou kuřecí kapsu(šunka, sýr) a brambory :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
hooolky tady to teda vázne, aby sme se tu vůbec do porodu stihly sejít všichni :grinning: pak už asi takovej časík na koníka nebude :confounded:
6. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
winii: tak to je super, že to není nic s játry...neměnila jsi třeba poslední dobou prací prášek nebo aviváž? nebo je něco, co teď jíš častěji?... 7 kilo - paráda, máš jako já ve 32. týdnů :grinning: já si teď "uvařila" tvarohové knedlíky z pytlíku :grinning:
6. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Já chci taky přibrat :slight_smile: Prvně v životě se modlím, aby na váze bylo víc než minule a ono nic. Dokto (gynekolog) mi nadá, že vůbec nejím, ale já fakt jím tak jak mám podle diety. Jsem z toho už hotová. Od začátku těhu jsem přibrala 3 kg a teď jsem za poslední tři týdny 1 zhubla, takže mám přesně 2kg nahoru a to teda není moc. No hlavně, že malá prý roste tak jak má. Uvidím příští pátek na další KO na gyndě a pak za týden jdu zase na glyk.hemoblogin do dia poradny - doufám, že aspoň tam bude vše OK. :wink:

Na výplatu budu čekat s otevřenou náručí :grinning: :grinning: Díky dovolené snad bude pěkná a já nakoupím zbytek. No a taky musím konečně zaplatit za postýlku, ještě jsem si ji nevyzvedla :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
edita: tak hlavně abys dál nehubla!

holky, tady je kdyžtak můj nahý pupík :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3114762&vReferer=
6. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
holky jinak jsem tu:grinning: tak rano jsme jela na gyndu kvuli tomu vytoku a zaroven mi udelali i screening takze tam za tyden nemusim jezdit. dneska to bylo uplne uzasne, krasny UTZ(ale fotecku si uz neberu, je to porad stejny:grinning:) malinka je uzasna, porad vyplazovala jazycek a olizovala si prsticek, kraaasny! mrkala na nas( byla jsme tam se svoji svedkyni) a byla moc aktivni. A to nejdulezitejsi pro me- MAME STRASNE MOOOOOOC VLASKU!!!!juuchuu!:grinning: bylo to husty, uplne se tam vznasely v te vodicce:grinning: dale ledviny, jatra atd vse ok. Cipek nic moc, mam hodne odpocivat, pac jsme otevrena na jeden prst?!- je to mozne?!:-O nebo jsme spatne rozumela?!:-O a doktorka mi rikala ze musim asi dost trpet s tim cipkem, pac malinka do nej reje co to da...anoooo, maminku to fakt boli:grinning::grinning::grinning: ja jsme moooc stastna a dneska jsme meli TP 11.10, takze jsme zase nejak mooc narostly:grinning:
6. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
jee pabli, pekny pupik, ja jsme zapomnela ten muj v utery nahrat do PC:grinning:
6. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, konečně nám pořádně funguje net, manžílek ho dal do kupy.
PIPII - aby si nám nezačala rodit? Ten čípek je možný a proto bývají i předčasné porody, takže se opravdu šetři. Co ti řekli na ten výtok? Můj sen je, mít hodně vlasatou holčičku, ale po mě vlasy mít kvalitní nebude, snad po manžílkovi. Takže budeme mít spíš vlasatého chlapečka, což taky není špatný :wink:
6. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
makka, ten vytok vypada ok, uz mam dobry, vypada to na lehci mykozu, vysledky steru budou v utery.
6. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
6. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
jinak jsem byla na utz,konečně jsem na druhý pokus přišla na řadu :grinning: sice se opět rodilo jako o život a byly tam 2 císaře,takže doktoři lítali mezi porodnicí a vyšetřovnou utz,ale po 2 hodinách jsem se dočkala. Prcek je hlavičkou dolů, má cca 1730 g a vše vypadá v pořádku.Ta jeho hlavička mi dává pěkně zabrat,tlaky na spodek jako blázen,ale moč udržim a informace taky celkem dobře :grinning: :grinning: :grinning: změnily se mi trochu termíny, podle PM jsem stále 32+6 tt a podle utz 31+5 tt, doktor byl Ind :slight_smile: ptal se mě kolik měřím a pak jestli mi je dobře a pak najednou, jestli kouřím :grinning: no sranda
6. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
danuš: proč se tě ptal, jestli kouříš? :grinning: :grinning: ... na ta alba od alčátka občas koukám, jsou super, ta holčička je překrásná, hrozně roztomilá a maminka umí její život fakt dobře okomentovat :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
danuš: jinak gratuluju k super kontrole :wink:
6. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahoj holky, no to jsem zvědavá, jestli tu dnes někdo bude - přecejen je pátek :slight_smile:

Já chytla včera malej hysterák, ale myslím, že v právu... manžův týden totiž: PO-posilka, ÚT-hospoda, ST-posilka, ČT-čekání na srnce, PÁ-posilka,SO-dopol natírá plot u rodičů, odpol. hospoda (kamarád má narozky), NE-nepochybuju, že zas něco bude (nejspíš zase srnec)... sice dělá jen do 16 h, ale pak když má 3-4 h jinou aktivitu, tak se z toho dne vidíme tak 1-2 h, a to akorát jí nebo je u PC... :angry: Tak slíbil, že dnes budeme spolu, tak jsem zvědavá... Navíc, když pak jsme takhle spolu, tak je potřeba udělat spousta věcí, které prostě dělat sama nemůžu, jako třeba jet na velký nákup, vyluxovat (bolí mě z toho břicho), umýt okna... A to mě teda fakt nebaví, takhle společně trávený čas! :angry: No bude muset ty aktivity nějak zredukovat...
7. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Nazdárek holky! Pabli to by mě taky vytáčelo.....ale zase, jestli bude umývat okna, tak je mu odpuštěno:grinning:, to by manža v životě nedělal
7. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
tegga: ale joo, to on dělá takhle hodně domácích prací, třeba včera přišel, šel hned s košem a tříděným odpadem, sám od sebe myje nádobí a tak... ale pak mě štve, že se doma jen otočí a je zas "v čudu"...
7. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
tak to můj manža některý věci nedělá vůbec a některý jen z doucení a ještě po svým, takže si to pak stejně raděj udělám sama:slight_smile:
7. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky holky,nasnídám se a přijdu pokecat
7. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
danuš: OK! :grinning:
7. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
jdu si namazat rohlík :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj holky

dneska zase noc opět na hovno, doufám, že to brzy přejde jinak se asi uškrábu k smrti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dneska si jedem pro kočárek jupííí se táááák těším :grinning:

za chvilku chci razit do města, nakoupit ingredience a dělat zapečený těstoviny jsem na ně dostala chuť

pabli to mi trochu připomíná manžele a ten můj navíc nedělá žádný domácí práce, jen občas uvaří
7. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
winii: a doktorka ti na to dala teda nějakou jinou mast?
7. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
winii: no, já na tohle moc zvyklá nejsem, můj táta nikdy nechodil do hospody, vždycky jen do práce a domů, a starali se o domácnost a rodinu s mamkou půl na půl...Nejhorší, že manžel nemá třeba jedny kamarády, se kterými chodí do hospody, ale má kamaráda, co chce zajít do hospody ve městě, pak kamaráda, co chce zajít do hospody tady na sídlišti, pak jiné kamarády, co chtějí zajít zase jinde... má prostě různé kamarády, kteří ale nejsou dohromady jedna parta, a pak aby se rozkrájel - no a ti kámoši si pak samozřejmě myslí, že já ho nechci nikam pouštět, když oni si zrovna vzpomenou, a byl třeba manža v tom týdnu už 2x v hospodě... No a když se k tomu přidá myslivost, posilka a fotbal... :unamused:
7. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.