• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tchýně mi třeba řekla, že dala tchánovi (svému manželovi) před svatbou ultimátum, že pokud bude chodit pravidelně do hospody, tak si ho nevezme... ale to mi přijde zas blbý a omezující... Každý máme svůj život a svoje potřeby, jen je potřeba to nějak skloubit dohromady :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
né že bych si teda stěžovala :slight_smile:... akorát když se to takhle nakupí, tak mám potom vztek :grinning:
7. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
pabli no dala na mi na to tekutý pudr, ale to je ještě horší pač jak to uschne tak mě to drbe ještě víc, tak mi napsala dithiaden prášek na sklidnění, ale můžu to brát jen 3 dny pač je to silný a těhule by to neměli, tak uvidíme jestli to zabere, ale včera jsem zkusila na sebe nastříkat v noci takovu pěnu co se dává po spálené kůži po sluníčku jak to hladilo tak to bylo oki, jen už jsem tam měla zbytek tak zkusím koupit novou
7. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
pabli no tak to zase ten můj má koníčka auto a to je taky věčně v čudu pořád někde někomu něco opravuje nebo s kámošem jezdí když má volno do ciziny pro auta no a pak do toho o víkendu hospoda, v tejdenku teda nechodí, ale zase má tyhle melouchy atak, jako mě to nevadí, chce zajistit rodinu, ale taky chci někdy bejt sním jen tak, ty chlapi tohle špatně chápou :grinning:
7. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
winii: nojo, je to s nima těžký :grinning: já bych brala, kdyby většinu týdne byl se mnou a menšinu pryč, ne naopak...
7. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
winii-to tě lituju,kámošku strašně svědily dlaně ke konci těhu....
mě se od tý doby,co beru to železo střídá zácpa s průjmem,teď už mám 2 dny zácpu,včera mě tak bolelo břicho+spodek,že jsem večer nemohla skoro chodit...břicho jako kámen,no hrůza. Dneska je to lepší,ale wc pořád nic
7. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
pabli-manža chodí z práce hned domů :slight_smile: víkendy někdy má pracovní,ale jinak je trávíme spolu nebo i se známýma....sám občas zůstane na nějakou oslavu v práci,ale do hospody nechodí...jeho táta byl alkoholik,takže on prostě nepije ani pivko ani víno....ale už jsem ho trochu zkazila a dá si se mnou medovinu nebo míchaný drinky a u známých někdy fernet...Do posilovny nemusí,má posilování celý den v práci a nachodí spoustu km za týden...
7. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
hodně teda žere hokej,ale tak to je prostě jeho vášeň.....nemůžu mu to zakázat :grinning: pomáhá celkem dost,teda určitě víc než expřítel,ten nedělal nic...
7. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
danuš: s tím zažíváním to máš blbý teda... :unamused: taky se mi to občas přihodí, že se pak nemůžu ani hnout :unamused:

přemýšlím, že si zajdu někam na oběd, ať si zlepším náladu :slight_smile:... nebo aspoň si zajdu koupit něco do Alberta :slight_smile:

jinak na druhou stranu znám od manži zas takové extrémy - třeba jeden jeho kamarád tak propadl posilce, že je tam každý den, doma se tomu musela podřídit i strava a tak... jiný kamarád je zase v hospodě každý den, to je pak taky děs...
7. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
jo, tak hokej taky může, a fotbal a formule... takže jakmile jsou nějaké důležité zápasy a závody, tak je to další nutnost, kdy na to musí s klukama do hospody... Ale pro mě zas lepší, než kdyby doma křičel: Ty blbče, co děláš? Nevidíš, kam to kopeš, proboha?... apod.
7. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
pabli-manža kouká doma na netu nebo na tv a nebo jede na zápas přímo na stadion do Ústí :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
danuš: a taky to tak hlasitě komentuje a křičí u toho? :grinning:
7. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
hmmmm
7. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
mě to pak hrozně rozčiluje, protože se vždycky leknu, co se děje, když vedle mě najednou vykřikne... pak se taky bojím, aby na nás nepřišli sousedi, když takhle povykuje třeba pozdě večer :grinning:
7. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
já občas koukám s ním
7. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
kuk, kazdou chvili dorazi televize:slight_smile: tak cekam jaky frajeri ji privezou.-D
7. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
včera večer jsem prvně viděla přes břicho pohybující se nožičku... už to nebyl takový ten vzdouvající se kopeček, ale fakt tam jezdila noha :grinning:
7. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
pabli-to mám už dýl,sranda viď :grinning:
7. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
pabli, jinak ten muj je na tom ted podobne, posilka, bazen, bowling, posilka a oslava:-/

danus, cetla jsi ze cekame mega vlasatici??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
danuš: jojo, je to super... no, když jsem viděla na UTZ, že má prcek na nožky před obličejem, tak se ani nedivím, že jsem nožku zatím na břichu se pohybovat neviděla... Teď je asi natáhnul :grinning:
pipi-jo jo,ale ty vlásky můžou ještě vypadat :wink: mají teď i chlupatý tělíčka :grinning:
pipiii: tak teď, když budete mít novou telku, tak třeba bude víc doma :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
jo a jeste ke vsemu je manzel mrzuty, pac slavie je mega ponizena a sparta to take projela, takze nemame nikoho v lize mistru-katastrofa proste!:grinning:
7. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
včera mi popisoval jeho polohu-hlava dole, záda an mojí pravé straně břicha a nožky skrčené na levé straně mého břicha....přesně to odpovídá kopancům :grinning:
7. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
danus, jj mohou vypadat, oni po porodu trochu vypadaji, ale verim ze to bude jak u me:slight_smile: ja byla chlupatoucka na zadickach, na ouskach:grinning::grinning::grinning: to vypadalo a vlasky mi zustaly:slight_smile: a na roce jsme mela vlasky na raminka:slight_smile: ja ji chci mooc cesat:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
mě se víc líbí plešounci :slight_smile: je to takový pravý mimi :wink:
7. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
pipi-po tobě má dobrou šanci mít pěkný vlásky :slight_smile: u nás to nehrozí :grinning:
7. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
danus, me doktorka uprimne litovala co mi amalka dela s cipkem:frowning2: tak strasne mi naleha na cipek, je to ostra bolest a proto mam nalez na 1 prst:-/ takze se mam setrit, jinak kopance dost sileny. Na tehu cvico uz nebudu chodit akorat bych musela znovu platit, tak uz tam nepujdu, pac naposled mi to dalo hodne zabrat a porad mi tvrdlo brisko...
u nás taky vlasy teda nehrozí :grinning:
autor
me se libi plesounci tak do pul roka, ale moje kamoska ma holcicku a jeste na 3 letech ji vlasy nerostyl nahore ale jenom po stranach, vypadalo to tak osklive:frowning2: tak ja to ty nasi maly cacore muzu trochu pouprabit:grinning: :sunglasses:
7. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.