• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu: no, s tou sedačkou mě napadlo to, co pipiii... až bude prcek na světě, tak za pár měsíců, to bude něco... ale třeba bude hodnej :slight_smile:... stejně tak někteří lidi musí mít všechno v horních policích, dole nic, že jim to pak děti berou, rozbíjejí a tak, ale jedni kamarádi mají klidně na zemi takové ty malé vinotéky a různé dekorační předměty a jejich děti si toho ani nevšimnou...
7. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
pipiii co máš s čípkem??

holky já se omlouvám já vás absolutně nestíhám...uplně mě to mrtí že tu nemám čas s váma klábosit...přijde mi že mi to nějak utíká...nemám ještě ani postýlku ani yprané ani vyžehlené ani věci do porodnice...už mi to padá na hlavu...
7. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
renu krááásnáááááá:slight_smile:....fakt super, za tu námahu to určitě stálo :wink: .......a ta podlaha se mi taky mooooc líbí.....to je můj sen, mít jednou takovou kuchyň:grinning:....a neboj, zvládneš všechno, ještě pořád je dost času :wink:
7. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
renu: to jo, už bys možná mohla začít, nechci tě strašit, ale za měsíc můžeš taky klidně rodit... no a taky klidně za 2... to je to, co se mi na tom porodu nelíbí - že prostě nevíme, kdy přijde :grinning:
na sedačku dáš nějakou deku nebo potah, aby se nezničila a je to.....fakt moc pěkný to máte:slight_smile:
holky díík...
7. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
já jsem otevřená stejně jako pipiii na cen´ták, tvrdne mi břicho snad už pořád.......a čím víc bych seděla doma, tím by to bylo horší......nic se nemá přehánět, ale já raděj něco dělám, pak se tak nepozoruju, takže já bych to pipiii neodvolávala
holky máte někdo ten seznam co potřebuju do porodnice???
pablinka:grinning:
7. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
pabli....prosíím...pošli mi ho at trochu začnu...já ještě nic nemáám...
7. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
tegga: no však víš, že mám ráda všechno předem naplánováno a nalinkováno... a ten porod prostě naplánovat nejde (pokud to není plánovaný císař) :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
renu, jj, pošlu, v albu příprav mám i fotky, co jsem si do porodky zabalila
7. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
to ne pabli nejde.....ale zase kdybych já už teď dopředu věděla, že odrodím o 14 dní později, než mám ( a přitom mě celý těhu doktorka straší, jak mi tvrdne břicho, ať dávám pozor na předčastnej porod ), tak by mě to asi otrávilo:grinning:
7. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
tegga: no, u mých kámošek to přesně tak bylo - pořád je strašili, že porodí předčasně a nakonec pár dnů přenášely
7. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
pááni toho jee....pablinko ty léky to je jen čistě tvá potřeba nebo si to mám nakoupit taky??
7. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
pabli já přesně s tím počítám:grinning:...proto jsem si říkala, že pomalu to magnesko přestanu brát:slight_smile:.....ale ono se to bez toho moc nedalo, ne kvůli břichu, to mi tvrdne pořád stejně, ať s ním nebo bez.....ale ty křeče v nohách už byly hooodně nepříjemný:slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
renu musíš to uzpůsobit svým potřebám :wink:
7. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
renu: to je jen moje, pro tebe leda tak ten Bepanthen - na tvoje bradavky a na zadeček prcka... pokud nemáš něco jiného...
tegga jasný ale k čemu jsou ty léky??
tegga: mně řekla doktorka, ať magnézko rozhodně nevysazuju... tak nevysazuju :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
renu: to jsou moje léky na alergii, který beru :grinning:
7. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
no jo pabli, jenže doktoři toho napovídají:grinning:....já si to vždycky přeberupo svým:slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
pabli na bradavky ještě nic nemám sle na prcka mám celou řadu té nivea ale to do porodky nepovláčím...
7. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
já si do porodky bepanthen určitě vezmu.....nám říkala na kurzu, že v porodnicích mají většinou řadu od johnsona, protože on tam má zaplacenou reklamu.....a že ne všem dětem to vyhovuje
7. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
renu: nám to říkali na kurzu, že si máme bepanthen vzít, primárně kvůli našim bradavkám, protože dostanou při prvních pokusech o kojení pořádně zabrat
7. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
holky z toho mám docela hrůzu, že mě ty prsa budou bolet a budu muset kojit...to bude něco :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
tegga:jo, taky mám z toho hrůzu... :unamused:
7. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
mě by právě zajímalo, jestli se tomu dá nějak předejít, že si je třeba budu patlat už teď dopředu....ale asi spíš ne
7. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
tegga: moje doktorka docela nad hodně věcmi mávne rukou, že to nemám řešit, i to magnézko mi vlastně dala až kvůli křečím v nohách, kvůli bolestivému břichu jí to pořád přišlo zbytečné, že mám prostě odpočívat, že to přejde... co dávat nemusí nezbytně nutně, to nedává, proto jí teď věřím, když říká, že to magnézko brát mám...
7. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
tegga: to asi nepomůže... pomáhá otužování bradavek předem a masáž bradavek třeba drsným ručníkem, jenže to zas nemůžeme teď, teď stimulace bradavek způsobuje stahy v děloze, takže teď bych na ně moc nesahala...
7. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.