• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu: já kdyžtak zavolám mamce přes skype... ale zase za nich se to dělalo jinak, doporučovaly se jiné postupy, lepší asi je se zeptat nějakého vrstevníka, který má mimi třeba jen o pár měsíců starší...

maja: ahojky :slight_smile: jak je? :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojky máji.... :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
21. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
fajn,akorát se mi trochu spustila krev z nosu asi z únavy,protože včera jsem přes den nespala :grinning:
21. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
maja: tohle lehátko na mimi je ale už asi dražší, viď... chybí mi tam nějaká hrazdička a další možnosti využití... :slight_smile: jinak moooc hezký :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
MAJA - jé to je krásná matračka, ale asi na dlouho to mít nebude. Nevíš cenu? Ta krev ti určitě teče z únavy a stresu. Myslím, že sis poslední dobou hodně zažila, co?
21. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
našla sem ještě tohle, je to levnější, ale nevím jak se to bude líbít tatínkovi :grinning:
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=577299
21. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
makka - cena přes dva tisíce a pak na tom sedí i dospělejší děti
21. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
MAJA - asi zůstaneme u normálního lehátka, ale nevím, co manžela napadne. On vůbec tyhle věci nezná a vždycky mu musím donést nějakou věc třeba i na obrázku ukázat a já mu vysvětlím na co je ta věc třeba, pak se rozhodne, jestli to koupíme nebo ne. Manžel byl hlavně nadšený z těch mantinelů do postýlky a chránítek do zásuvek atd. Prostě se moc o věci na prcka nezajímá a nechává to na mě. Jen na dražších věcech se domlouváme.
21. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
makka: když jsme u toho, na co jsou vlastně ty mantinely do postýlky, kromě soukromí pro prcka, dobré? My právě zvažujeme, že je ani kupovat nebudeme... na druhou stranu ale zase nebude mimi pak omlácené o tu postýlku, že?... to je asi ta hlavní funkce :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
holky tak já valím na ty výzvědy...hnedka jak dojedu tak vám dojdu povyprávět... :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
renu: papa

tegga: ahojky :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
ahoj tegga :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
dneska jsem se nějak prospala:grinning:
21. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
ahojky berucky!:slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
holky, jinak ve 23:15 porodila moje kamoska z beremka:slight_smile: nebyla ani nastrizena:slight_smile: a miminko je prekrasne!!!!!:slight_smile:poslala mi mmsku, pry se mam na co tesit co se tyce produ, je to pry neco uuzasneho!:grinning:
21. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
tak aspoň někdo považuje přímo porod za něco pěknýho:grinning:...jinak čau pipiii:slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
achooj:slight_smile: ja porad myslim na ty vcerejsi pohyby mimise:grinning: bylo to husty:grinning:
21. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
tegga: no přímo jsi teda zaspala! :slight_smile:

pipiii: ahoj :slight_smile:... mně se včera hýbal nejvíc v trolejbuse... asi nemá rád zastávky, když zastavíme, tak vždycky začne kopat, asi chce ten bus popohnat :grinning:
21. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
pabli, ta moje me zlobila celou hodinu a postupne se presouvala z leve strany doprava a skoncila po hodine nekde uprostred:grinning::grinning::grinning:
21. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
PABLI - spíš ta postýlka vypadá útulnější a hezčí. Miminko se cítí i bezpečněji a jsou takový zachumlaný. Hlavně je to opravdu, aby se nepraštili. Myslím, že to není nějak důležitá věc, mě se to líbí.
21. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
jsem říkala příteli, že ten mantinel bude asi potřeba, aby na nás mimi nekoukalo, až se budeme milovat... a on vyvalil oči, že se přece nebudeme milovat ve stejné místnosti, že půjdeme do druhé :grinning:

pipiii: ten můj jak kdy, někdy mě pomalu dloube do žeber a jindy ho cítím skoro mezi nohama :grinning:
21. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Já nemůžu říct, že bych se bála porodu. Hrozně se těším na malého a prostě bez toho porodu se mimíska nedočkám. Každá to zvládla, jen některá to prožívá víc a třeba mívá i komplikace.
mě včera večer u telky....a to už byly mega kopance:grinning:
ta moje se tam ted točí :grinning: mám zas břicho nakřivo :grinning:
PABLI - vidíš, to mě nenapadlo, že se na nás může při milování koukat. Myslím, že si počkáme až usne. Holt už nemůžeme tolik řádit :wink:
21. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
já se porodu taky zatím nebojím, beru to jako nutnou věc a zatím to moc neřeším...
21. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
teď mi psala kámoška o tom, že spotřebovala fůru porodnických vložek, že první týdny tak 2 na sebe a vydržely tak 2-3 hodiny, až od 5. týdne jí stačila 1 a vydržela trošku dýl... jinak psala, že měla plínky 70x70 po 20 ks, bez obrázků, obrázky že se brzy seperou... a kyčle že mají v pořádku, že nemusí dávat ani preventivně, že doktor říkal, že ty pampersky úplně stačí...
21. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Já přesně nevím, jak ty pohyby a kopance mají vypadat. Nic vyjímečnýho necítím. Někdy mám na chvilku těžký břicho a bolí mě třeba jen jedna strana břicha. Asi máme lenocha
21. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.