• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
edith aha:frowning2: ja jsme tam delala pouze za 8tis. hrubyho (teda jako bohuzel:frowning2:) a to jenom 3 mesice.potom uz PN.
7. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Pipiii - zajdi si na OSSZ a hned si to nech vysvětlit co a jak máš dělat, zbytečně se teď budeš stresovat, když oni ti můžou a musí poradit. Je lepší tam zajít než volat a udělej to ještě před porodem, ať to můžeš řešit hned :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
edith, ja to mam v Pribrami...
7. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
takze tam nemuzu zajet jen tak..
7. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Zeptat se můžeš na kterékoliv sociálce, nemusíš jezdit až do Príbrami. Možná ti navíc v Praze poradí líp.
7. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
edith, tak v pondeli rano se stavim na socialce v Pribrami...mam z toho spatny pocit, kdyz odevzdam neco ve firme:frowning2: pac to nikam neposlou urcite:frowning2:
7. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
renu-kuchyň jako z katalogu :slight_smile: super a moc se mi líbí gauč....stolek budete mít skleněný??
7. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
edit-jak to jde s dietou??
7. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
edit-koupila jsem si čokoládu-slzenou fruktózou, je mléčná plněná "jahodovým jogurtem" dopřeju si občas 1 kostičku... :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
je to taková pilulka na depku z nedostatku cukru :grinning:
7. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
píšou tam: Další devizou živé čokolády je fakt, že neobsahuje rafinovaný cukr. Je slazena sirupem z agáve, zpracovávaným při nízké teplotě. Sirup z agáve má díky obsahu fruktózy velmi nízký glykemický index a je tak přijatelným sladidlem pro diabetiky. Výsledné hodnoty glykemického indexu u čokolády slazené sirupem z agáve jsou díky němu velice nízké a čokoláda je tak poměrně bezpečnou sladkostí, a to vše bez umělých či rafinovaných sladidel.
7. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
ale musíte si zkopírovat celý ten odkaz :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
já měla sušenky slazené rýžovým sirupem..od nás ze zdravé výživy..
7. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
pabli-zaúkolovala jsem mamku, v Praze by se to mohlo sehnat... :wink: díky
7. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
kde to vázne?? :wink:
7. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Danuš - dietuju poctivě, zatím :grinning:
Sirup z agave kupuju už asi rok, použivam ho místo medu do čaje. Pro diabetiky je vhodný, ale těhule by si ho moc dávat taky neměla. Ale já už na sladké ani nemám chuť. Včera jsem měla sladoučký meloun k druhé večeři a úplně se mi z té sladké chuti udělalo zle :slight_smile:
Sušenky s rýžovým sirupem mám taky - jsou super, ale sním taky tak 1 za dva, tři dny. To se raději nacpu rajčatovým salátem se sýrem, na tom teď ujíždím :slight_smile:

Pipiii - nejsem si jistá jestli ti k něčemu bude, když si žádost o mateřskou zaneseš a OSSZ sama, protože jak už jsem psala, zaměstnavtel musí vyplnit formuláš s tvoji mzdou a ten poslat s tou žádostí. Jak se to řeší když to zaměstnavatel nepošle nevím, já jsem poctivá účetní a posílám všechno :grinning: :grinning: :grinning: A byla jsi zaměstnaná na dobu určitou? A co zkušební doba byla?
7. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
jsme na dobu neurcitou a zkusebni doba mi skoncila 10 dni pred nastupem na PN.
7. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
V tom případě se z toho tvůj šéf nevyvleče, poslat to musí. Pokud tak neudělá tak mu hrozí pokuta! Myslím si, že nikomu nestojí kontrola z OSSZ za to, takže to pošlou.
7. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
ja jim to hned na OSSZ reknu ze byl problem s neschopenkou, at si je pohlidaji.... sakra ja nechci ted mit 4800, doufam ze s emi to vyrovna...
7. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
No jo, to by nechtěl nikdo, ale ber to z té lepší stránky, máš celoživotní ponaučení a to taky není k zahození :grinning: :wink:
7. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
spis vidim to ze kdybych sla na pracak tak mam 7500 hned a nemusim se s tim takhle prdet... a ja po rodicaku nevim co pujdu delat pac to s tema smlouvama je tady vsude:frowning2:
7. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
no edit,mě teď sladký přijde taky "moc sladký" včera jsem měla žlutý cukrový meloun a měla jsem z toho podobný pocity..nejvíc se ujíždím na ořechách kromě buráků a taky na těch zeleninových salátech s avokádem :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
danus, obdivuju vas!!
7. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Já teď jedu v kokosových chipsech - mají jen cca 8g sacharidu na 100g a těch 100g mám asi tak na týden :grinning:
Často si dělám bílý jogurt s mletým makem, kokosem a nastrouhaným jablkem, dřív mi to připadalo jako hnus a teď to beru jako dobrůtku :grinning: :grinning:

Pipiii - ono není co obdivovat, protože to neděláme pro sebe, ale pro miminko. A to každá normální holka udělá co je v jejich silách i to nemožné :wink:
7. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
ja bych se z toho zblaznila, nebo bych urcite hresila:-O
7. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
ale asi u toho ovoce, jsme na nem proste zavisla..
7. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
edit-no co se mi ale stalo dneska....dělám si k snídani ty ovesný vločky s bílým jogurtem a do toho nějaké ovoce..dneska jsem si tam dala 1/2 kiwi a ono to tím kiwi normálně zhořklo,no hnus!!! Kdo by to řekl.Koupila sem si biobanány,ale to můžu tak 1/2 najednou ani ne...podle velikosti. V dm si kupuju amarantové piškoty se sníženým GI a taky amarantový chipsy s mořskou solí taky snížený GI. Ale měla jsem karambol s rizotem,dala sem si 3 kopečky a hned byl cukr 7,8!!! Holt rejže s mírou :frowning2:
7. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
pipi-při představě,že ublížíš Amálce bys nehřešila,já taky miluju ovoce,ale prostě si ho dávám po malých dávkách v průběhu celého dne...
7. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
edit-byla jsi na utz ve 32 tt? Já včera,prcek má 1730 g,takže super podle tabulek, posunuli mi termín o týden..,ale zatím radši beru ten podle PM
7. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.