• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
jdu zkusit zavolat na gyndu zda mi prepisou neschopenku misto do 18.8 na 4.9. (6 tydnu pred porodem) myslela jsme si ze mi to doplati uz ted:frowning2:
10. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj pipiii, tak co, posunou ti to, nebo to nejde?
10. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
pabli, volala jsme tam a jeste moji neschopenku(tu zlitou) neodeslali:slight_smile: ufff, takze v patek se tam stavim a prepisou mi to:slight_smile:
10. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Pipiii - ale já ti psala, že ti to doplatí až po porodu :slight_smile:

Já s dítětem pracovat budu. Ráda si trochu vydělám a navíc si nemůžu dovolit na 3 roky vypadnout z praxe, to bych pak mohla jít dělat jedině tak kosmetičku podlahových krytin :grinning: :grinning:

Pipiii - neuraž se, ale na druhou stranu ja jsem odváděla státu 11 let docela dost peněz na zdravotní a sociální pojištění a budu dostávat 7600kč taky, nemám si spíš stěžovat já? :grinning:
10. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Pipiii - to máš super doktora, ten můj nechce nikdy nic přepsat :angry:
10. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
edita: řekla bych, že by bylo spravedlivé, aby každý dostával rodičák podle toho, jaký měl plat předtím, jako je tomu u mateřské... Každý je zvyklý na určitý svůj standard... Samozřejmě, pro pipiii by to zrovna ideální nebylo, ale holt je v blbý situaci...
10. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
pipiii: to znamená, že zas musíš jet do Jablonce? :grinning: docela tě obdivuju, já jela v sobotu městskou půl hodiny a měla jsem fakt dost, už na zastávce se mi chtělo příšerně čůrat, takže vydržet to a pak ještě dojít na místo určení bylo doooost problematické, ale zvládla jsem to :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Pabli - souhlasím s tebou, ale to by pak asi spousta žen nedělalo nic jiného než rodilo a rodilo :grinning: :grinning: Navíc jsme sociální stát na bázi solidarity, už jsem si zvykla.
10. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
pabli, ja bych tam jela stejne vecer s manzelem, tak pojedu napred busem, pac k nam do jablonce priveze tata prababicku, takze tam za ni jedu:slight_smile: moc ty cesty nezvladam, ale uz jsme si zvykla, dyztak zrovna v jablonci porodim:grinning:

ja jsme byla zvykla na krasny plat, uplne jiny:frowning2: jsme hold blba KRAVA a nas stat je hulvatsky, ze si tyhle vychcany zamestnavatele davno neodchytla vzdyt i oni ochuzuji stat...:-/ ale s rodicakem na 3 roky za 7500 jsme byla s mirena i kdyz jsme mela plat kolem 20 tis cistyho, pac jsme vedela ze to maji vsichni...
10. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
no já hodlám při rodičáku si nabrat víc douček, no a pak taky studovat...
10. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
holky, ja bych si take privydelavala, ale ja nemam zadne hlidani...kdyz budu doma delat kadernicinu, tak je to o hubu, kdyz se na to prijde, budu mit pokuty jak brno, pac nemam zivnostak a nic bych z toho neodvadela a uvidim jak mi to mala dovoli, nemuzu preci porad od zakaznice odbihat..
10. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
edit-ahojky,taky jsem to četla s tou žloutenkou... :frowning2: třeba to bude u nás v pohodě,dietu držíme skvěle...
10. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Pabli - já budu taky nadále studovat - chci pokračovat v začaté španělštině a stále oprašovat anglinu a němčinu. Už jsem začala o víkendu, čuměla jsem na filmy jen v angličtině :grinning: :grinning:

Pipiii - stát nemůže nic dělat dokud se zaměstnanci nebudou bránit a nebudou si někde stěžovat. Jenomže na to potřebují důkazy a ty většinou nemají. Taky mě to štve, protože my jako rodinná firma platíme poctivě daně a někteř vyčůranci ne. Ale tak už to na světě chodí :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
nemám chuť vařit,tak si uděál šopák nebo nějaký jiný zeleninový salát :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
taky budu při MD pracovat, dělám obchodní korespondenci v Nj pro známého
10. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
edith., ja bych si stezovala, ale dostala bych pokutu jak brno, ze jsem si vzala ty penize na cerno:frowning2: i kdyz jsem nevedela ze to je nacerno:-/)
10. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
pipi-ještě by se to obrátilo proti tobě viď,když je to takovej parchant ten majitel..
10. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Jsem zpět!Dovolená byla fajn - počasí nám skvěle vyšlo,byla sem závislá na zmrzlině a ledový tříšti :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
danus, jo presne akorat bych bezela proti zdi:grinning: pred druhym mimi, pujdu delat uplne jinou praci:grinning: jako kadernici me nikdo nezamestna abych mela na papire dobry penize, takze pujdu delat neco jinyho, holavne kdyz tam budou priznany penize a mam ponauceni ze lidi jsou proste svinaci.
10. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
ahojik maji, kdepak jste byli???
10. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jo a hned v pondělí mě čekalo překvapení - kamarádce se 26 dní před termínem narodil Adámek 3kg 50cm,ale nechtěl zezačátku papkat tak byl sám na JIP,ale už je to O.K. a zítra je snad pustí.Porod byl klasickej,ale doposledka nevěděli,od prasknutí vody to trvalo 35 hodin
10. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj pipiii - byli jsme týden na Vranově :sunglasses:
10. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Takže dnes jsem si zajela hned ráno pro chybějící věci do porodnice,kdyby to náhoudou taky přišlo dřív :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj Maja - jak bylo?

Danuš - já si opět dělám zapékané těstoviny. :grinning: Tentokrát s cizrnou a cuketkou. Hlavně do toho vrazím hodně parmazánu kvůli vápníku. K tomu trošku zeleniny, ale ne moc, protože cizrna má dost S.
Salátek bude ke svačině, už jsem si natrhala rajčátka. Já radši mozarellu, balkán mi moc nejede :wink:
10. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
maja-ahojky,taky mě bere panika a kompletuju věci...To je super,že se ti na dovče líbilo :slight_smile: další pohodová dovča asi jen tak nebude :grinning:
10. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
edit-mě se nechce v tom hicu vařit,takže až večer udělám hovězí polívku....teď jen ten salát....k němu si dám 1 rohlík s máslem
10. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
dala jsem do alba nové fotečky pupíku
10. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
jdu "vařit"
10. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Já bych si tak dala obyčejný rohlík. Ale fakt nemůžu, po 1 rohlíku mi vždycky vyletí cukr jak po zákusku :frowning2: Až bych z toho brečela. Tak si nech chutnat, já budu tiše závidět :wink:

U nás teda moc teplo není, hrozně fouká vítr a sluníčko je za mrakama.
10. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
mě po 1 rohlíku ne,ale když si dám 2,tak už jo...
10. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.