• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj danu - super fotky :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
danu, pekne brisko, skoda ze tam nejsi vice z boku aby brisko vice vyniklo :wink:
10. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
maja-díky :slight_smile: v originální veliosti jsou hezčí,takhle zmenšené už tolik nevyniknou :wink:
10. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
jsem z boku skoro na všech :grinning:
10. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
danus a mas uplne jine brisko nez ja:grinning: ja sjem si opet vyslechal o vikendu od vsech, ze mam divne brisko, zda nebudu rodit, ze ho mam strasne dole, ze to je divne, ze se mi vubec nezveda nahore..:-/ noo samy stresmani kolem me:grinning:
10. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
danus, ja myslela tu posledni fotecku..
10. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
pipi-tu v červeným topu?
10. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
jo:slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
ale ta není nová pipi, koukni do alba prckův šatník :wink:
10. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
aha, tak tam jsem fakt nehledala brisko:grinning::grinning: a mas giganticke bricho!:grinning: a moc pekne fotecky, to mas od toho kamose?
10. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
pipi-gigantický jo :slight_smile: no vždyť za 6 týdnů už můžu porodit,všude slyším,jak je malý
10. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
v prvním albu už není místo.....pipi,ty máš 3,to je ještě těžší najít nové fotky :grinning:
10. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
danus, hi kdyz ty jsi mala a me to prislo nejaky veliky, ja mam mensi, pac ho nemam zvednuty od pupiku nahoru.
10. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
ja sem vkladam odkazy, kdyz neni v cekame miminko:grinning:
10. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
jo,to jo,na mě mi přijde taky velký až až :slight_smile: vzducholoďka.....
10. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
ale ty máš na tý fotce v plavkách taky už pěkněj meloun :grinning: je to sranda,jak to na nás vynikne viď :grinning:
10. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
danus, ja nevim, me moje briskoprijde maly, na te fotce vypada vetsi, pac sedim z kopce a jsme oprena do kopce, takze mi brisko spadlo nahoru:grinning:
10. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
pipiii: ono je to hodně subjektivní... mi taky někdy přijde, že mám pidi břicho a jindy si připadám jako vorvaň - a to i při prohlížení vlastních fotek :slight_smile:... jsi taky o 3 týdny "mladší" těhule než danuš, a to je v téhle fázi hodně, ono ti ještě dost vyroste :slight_smile:...

Jinak holky, když kliknete na ten foťák u autora v diskuzi (tj. jak se dostanete na jeho alba), tak jsou alba vždycky seřazená podle poslední změny, tj. na první místě je vždy to album, kde byla např. naposledy přidaná nějaká fotka.
10. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jinak si taky říkám, že by mě mrzelo rodit předčasně už z toho důvodu, že jsem ještě nepoznala to svoje největší těhu břicho... fakt jsem zvědavá, jak bude vypadat v termínu porodu :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
pabli-to si už nedovedu představit...že ještě poroste... :wink:
pipi-to jo,úhel fotky dělá hodně...vem si moje foto v tom červeným topu...to je ze soboty a ty další jsou ze včera...a vypadá to rozdílně :slight_smile: když si měla od začátku z nás nejmenší bříško,tak nás těžko dohoníš :grinning: ty 3 týdny dělají hodně,jak říká pablinka :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
dneska mám nějak vybité baterky :slight_smile:... nic se mi nechce... začíná být pěkné horko...
10. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
hholky ja se s vami vzdy porovnavam s tydenm kdy jset byli jako ja :sweat_smile: takze koukam ted na vase briska kolem 30-32tt:slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
danu krásný fotky:slight_smile:.....a pipiii, tvoje břicho mi přijde daleko větší, než danuščino a to máš termín aspoň o tři týdny později:grinning:
10. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
tegga, brisko si fotim tak, aby vypadalo veliky:grinning::grinning::grinning:
10. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
pipiii: taky mi přijde tvoje bříško větší :wink:
10. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
danuš: ty fotky jsou fakt super, ale je pravda, že tady na MK to tak nevyzní, jako třeba na FB :wink:
10. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
pabli treba na beremese maji ted vsichni fotky uplne stejny takovy cernobily a ty klasicky svatebni tam jsou uplne zapadle.
10. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
pabli-normálně má 1 fotka 3 MB :grinning:
měla jsem krásnou hodnotu cukru po obědě-jen 5,1,takže si jdu dát za odměnu k sváče kapučínko bez cukru a 2 bebe dobré ráno slazené fruktózou.... :slight_smile:
holky-kdybyste viděli ten terén,který jsem musela absolvovat kvůli focení, hrůza,strmá lesní cesta,stoupání jako blázen,pupek tvrdnul jak o život....ale stálo to za to....kámoš fotograf neměl čas,tak fotil náš známý a i tak jsme s manžou nadšený :dizzy_face: mám jen 1 šlinc od ostružiny a spala jsem jako zabitá :grinning:
10. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
ahoj holky tady něco pro nás pak kojící :grinning:

Omezení ve stravě kojících matek

Doporučuje se vyloučit veškeré nadýmavé potraviny i když nedělají matce očividně potíže

Nepřipravujeme jídla smažená, nakládaná (svíčková, čínské řízkyú, ani žádné konzervy
Kuchyňská úprava má být jednoduchá - vaření, pečení, grilování - bez potírání kořeněným olejem.
Sekané a karbanátky připravujeme bez cibule a česneku, omáčky zjemňujeme raději kondenzovaným mlékem, než šlehačkou.
Chléb volíme raději z minulého dne a vhodnější je pšeničný, než žitný.
Nedoporučuje se jíst pokrmy starší než 24h.

Nevhodné potraviny:
- cibule, česnek, luštěniny - fazole, boby, hrách, květák, kapusta, pórek, brokolice, zelí, ředkvičky, houby, ořčchy, mák, kroupy
citrusové plody -pomerane, citrony, grepy
-broskve, hrušky, fíky, maliny a jahody ve větším množství,broskve raději loupeme
Omezíme používání droždí, uzených ryb a uzenin - vhodné jsou drůbeží šunky.
Z mléčných výrobků vyloučíme zrající sýry - hermelín, niva, oštěpek, olomoucké syrečky
-sycené nápoje - bublinkové, mléka kyselá a zakysaná-kefíry, jogurty s živou kulturou-reaguje každý individuálně, nutno vypozorovat, silná káva a samozřejmě alkohol
-veškerá smažená a silně kořeněná jídla

Masa používáme neomezeně - pečené, závitky, rolády, nákypy, grilované-až na větší množství kachny a bůčku a mas uzených
veškeré sýry - žervé, lučina, tavené, plátkové, tvaroh - lepší jsou sýry tvrdé než tavené-lepší využitelnost vápníku
zeleninu - mrkev, celer, petržel, špenát, hlávk.salát, vyzrálá rajčata,ale i ty raději oloupeme, v menším množství papriky a okurky a ledový salát
ovoce - jablka, banány, meruňky, střídmě švestky, třešně, hroznové víno bez jadérek a bez slupek
citrusové plody - raději vyzkoušíme, jejich snášenlivost je u miminek velmi individuální
z koření - kmín, sladká paprika a veškeré zelené natě (majoránka....)
nápoje - bylinkové čaje, neperlivé vody a melta
10. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
winii, ovsem toto me velice pobavilo, takze holky, ja pri kojeni chcipnu hlady:grinning: pac ja uz nic jineho neznam co by se dalo jist:grinning:a hlavne co by mi snaedl manzel:grinning:
10. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.