• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Winii - tak tohle je skoro stejně děsný jako moje diabetická dieta :grinning:
10. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
tak tenhle jídleníček je podle mě už hodně přehnanej:slight_smile:.....já se budu snažit některý věci dodržovat, zjistím, co nedělá prckovi dobře a podle toho se budu stravovat...ale tohle teda ne...pokud mu teda opravdu všechny ty věci, co tam jsou uvedený, nebudou dělat zle:grinning:
10. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Já určitě nebudu jíst luštěniny, zelí, nějaké ovoce a budu prostě zkoušet, co malému vyhovuje. Jinak jsem na diskuzi srpnových maminek přečetla, že maminky užívají Espumisan, aby mimča neměly prdíky. :unamused:
10. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
mě ta dieta nepřijde tak hrozná,když už jsem zvyklá se teď omezovat...je to určitě i dobrá cesta,jak po porodu rychle shodit a být v kondici...Od laktační poradkyně mám instrukce podobné,ale ne až takhle do podrobna....nejíst omáčky s cibulovým základem a kořeněná jídla, vynechat česnek,luštěniny, zeli a kapustu a podobný nadýmačky.....jíst pečivo z druhého dne, sladké pečivo radši s práškem do pečiva ne kynuté...hodně pít čaj pro kojící-obsahuje fenykl proti nadýmaní...
10. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
kámoška se nevyhýbala ničemu a malá neměla nikdy prdíky ani nezvracela....je to individuální...jenže ta moje kámoška je takový nezmar, do 8.m těhu trénovala koně a dělala ve stáji, porod měla rychlý a dobrý, hojení atd.taky rychlý a 3.m po porodu se vrátila do práce...kojí malou před spaním doteď a budou jí 2!!!!!
10. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
druhá kámoška pravý opak...nekojila ani 14 dní, malá uřvaná,prdíky,nervy...a těch 15 kg nadváhy má doteď.....
10. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
ahoj holky! dneska jsem se kupodivu dobře vyspala, i když jsem byla asi třikrát na záchodě, ale hned jsem vždycky vytuhla, takže pohoda.......k té dietě, právě proto, že je to individuální, tak si to každá mamina musí vyzkoušet sama a uvidí...a ne se striktně držet nějakých jídelníčků....uvidíme, jak nám to půjde:grinning:....jinak mi zbývá dožehlit poslední várku hadříků, dokoupit pár blbostí, hlavně pro mě do porodky a můžeme jet na to:grinning:
11. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ránko, to já spala pěkně blbě. Bylo mi šílené vedro, i když pršelo, stejně to nepomohlo. Takže ráno vypadám, jak vypadám, připadám si jak opilá. Koukala jsem na dlouhodobou předpověď do 10. září a prý budou ještě vysoké teploty. Tak jsem zvědavá, co můžeme čekat.
11. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tegga: taky jsem dnes byla na WC 3x :grinning: ...

Mně se teda nezdá to s těmi kefíry a mléčnými výrobky... kdybych vysadila kefíry (a nebrala magnézko), tak si dojdu na velkou tak 1x za 5 dnů, a to by prcek rozhodně v kojení pocítil... Zase chleba třeba nebudu jíst pro jistotu ani z minulého dne, ten mě právě nadýmá a mám po něm zácpu, i ségra, když měla žlučníkovou dietu, tak chleba nemohla, jedině den staré rohlíky... Zajímalo by mě, co jsou "čínské řízky", když je teda nesmíme :grinning: ... to jen mé individuální postřehy k tématu :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
makka: taky jsem na to koukala - do 10. září ještě 26 stupňů, tak to na zavinovačku do autosedačky ani nevypadá... :grinning: Uvidíme :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
PABLI - přijdem mi taky divné, že nemůžeme kefíky. Vždyť právě jsou na trávení a celkově mléčné výrobky jsou důležité. Zase to počasí ber s rezervou,ale pokud to počasí vyjde, tak si myslím, že nás bude dost předčasně rodit.
11. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
makka: no, nebo tu budeme "strašit" 2v1 ještě v říjnu :grinning:
11. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
jé, tak to by bylo super, já se pořád strachuju, že nemám pro prcka dost teplý oblečení na cestu z porodnice......tím, že by bylo teplo, by se to vyřešilo:grinning:....a hlavně, já mám tolik bodyček a triček s krátkým rukávem, že bych pr´dolu muslea převlíkat čtyřikrát denně, aby je unosil:grinning:......zezačátku jsem ty věci nakupovala strašně bezhlavě, bez rozmýšlení a takhle to dopadlo:slight_smile:
11. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
jo a musím vám říct, že jsem dneska jak vyměněná, plná elánu, od sedmi uklízím byt, zachvilku to budu mít hotový.....je to asi tím počasím, jak se ochladilo....je to super pocit, nebýt zase jednou mrtvolka:grinning:
11. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Já mám také spíš teplejší oblečení, jen těch bodýček s krátkým rukávem co jsem pořídila. Odpoledne se jdu kouknout do sekáče a ještě něco dokoupit. V neděli mě hrozně rozesmál tchán. Jelikož jsme měli problém dostat přebalovací pult do obyváku přes dveře u kuchyně, tak jsme to řešili vynesením přebalováku přes terasu. Tchán večer volal, jestli jsme dostali do baráku ten "babybox"? Já jsem se začala děsně tlemit, že se malý ještě nenarodil a už se ho chceme zbavit. :grinning:
11. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
TEGGA - já tolik energie měla včera, protože jsem se pěkně vyspala. Taky jsem poklidila celý byt a ještě odpoledne jsem vytrhávala plevel ze zahrady a manžel sekal trávu. Cítila jsem se v pohodě, určitě líp jak minulý měsíc. Už se mi i lépe chodí a zvládám dost věcí líp.
11. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
Holky, máte třeba koupený nějaký příkrm pro miminka? Abych měla nějaký v zásobě, kdyby byl nějaký problém s kojením.
11. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
tegga: to máš dobrý, já těch bodyček s krátkým teda moc nemám, asi 3 ks :grinning: ... jinak podobnou energii jsem měla o víkendu, dneska budu akorát prát a utřu prach :slight_smile:

makka: výživu do zásoby kupovat nebudu, uvidí se v porodnici, kdyžtak pak pošlu manžu do lékárny, taky podle toho, co nám tam poradí... jak bude mít malej oba rodiče alergiky, tak v tomto směru nebudu moc experimentovat :wink:
11. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem na chvilku v práci tak moc nestihám :grinning:

Příkrm kupovat nebudu, protože doufám, že budu kojit a kdyby náhodou ne tak jak píše Pablinka, manžel něco koupí. :wink:

Já teda energie moc nemám a na úklid už vůbec ne, ale to je asi způsobeno přirozenou leností než těhotenstvím. :grinning:

Na záchod chodím v noci jen 1x max 2x, nějak se mi to upravilo. Ze začátku jsem lítala skoro 5x za noc.
11. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Ahojik, tak jsem vcera byla v Intersparu a muzu rict ze jsme se ve vytahu videla po dlouhe dobe cela v zrcadle a me vcerejsi tvrzeni o malem brisku rusim:grinning: vcera vecer jsem vypadala jako velryba, ktera se houpe ze strany na stranu:grinning:

jinak zachvilku odchazim za kamoskou:slight_smile: tak pekny den:slight_smile:
11. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
edita: já na začátku taky lítala víc... teď jak kdy... spíš chodím hodně před spaním, v noci tak 1-2x, dneska teda 3x, poněvadž jsem toho před spaním hodně vypila...

pipiii: to je zjištění, co? :grinning:
11. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
příkrmy taky určitě kupovat dopředu nebudu....moje malá ségra vystřídala asi tři značky, než jí něco sedlo....takže doufám, stejně jako edit, že ušetříme nervy i peníze, protože to taky není zrovna levná záležitost a budeme aspoň nějakou dobu kojit:slight_smile:.........pipiii ono je to asi fakt každý den jinak, mě někdy přijde, že to břicho ještě nemám tak strašný a pak je den, kdy si připadám jako slonice:grinning:....je to asi podle toho, jakou mám náladu:grinning:
11. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
tegga: no asi taky podle toho, jak je tam malej zrovna natočenej, já včera měla břicho zepředu hrozně zúžený, takže nebylo skoro vidět, ale z boku pak bylo strašně do prostoru, úplně mi trčelo... :grinning: dneska je zatím lehce doleva :grinning:
11. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
pabli, kdyz na to brisko koukam zeshora tak mi prijde male:grinning: ale vcera jsme se nepoznala, hlavne ta prdel a stehna:grinning::grinning::grinning: to je husty:grinning:
11. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
pipiii: to víš, na zadek a stehna si normálně nevidíš :grinning:... já jsem na jedné fotce focená zezadu a taky jsem zírala na zadek... a to jinak mám to břicho fakt dopředu, vůbec ne po stranách, ale zadek je prostě větší :grinning:
11. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
no holky ja jsme si kupovala ty nove tehu dziny a velikost v HaM to byla 40:grinning: pred tehu jsem mela 34:grinning: ale kdyz jsem byla v CaA tak mi tehu kalhoty vel. 38 byly velike, takze ty velikosti fakt odpovidaji, ale ted mam doma 40 a z toho nemuzu:grinning: no nic ja musim letet:grinning:
11. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
no zadek a stehna se macatí, jsem zvědavá, jak to půjde hubnout....ale já už to teď moc neřeším, říkám si, že ten měsíc a něco už to vydržím, to je pohoda, a pak to snad půjde dolů, nejlépe samo:grinning:.....a já mám břicho pořád stejný, mě se prcek už nijak zvlášť nenatáčí, cítím jenom kopance, šťouchance, ale že by se tam nějak motal, to už asi ne....teda aspoň doufám, že má hlavičku pořád dolů:slight_smile:
11. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
jo a někdy mi v těhu velikostech je 36, i když to už je hodně na fest a mám třeba sukni 40.....takže je to pokaždý jiný
11. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
holky, jinak jsem si teď vyzjistila, jak je to s tím proplácením nevyčerpané dovolené... u mě to znamená, že mi v únoru (v návaznosti na ukončenou MD) musí na moji žádost vyplatit 9 dnů dovolené z r. 2008 (ještě mi zbyla), pak celých 33,5 dne dovolené za r. 2009 (lehce pokráceno za to marodění letošní) a protože budu ještě přes měsíc v r. 2010 na MD (což se počítá, jako kdybych pracovala) a k tomu pak budu čerpat od února 2 měsíce té nevyčerpané dovolené (což se taky počítá, jako kdybych pracovala), čímž splním podmínku 60 odpracovaných dnů pro nárok na celou dovču na kalendářní rok 2010, tak mám nárok na dalších 40 dnů dovolené... Takže pokud vám to třeba účetní taky nesdělí, jako mně, tak si to pěkně najděte nebo se s někým poraďte, třeba s editou tady :slight_smile:... a uvidíte...
11. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky holky.....taky jsem byla 3x za noc na wc, spala jsem ale slušně,až na to,že jsem mě k ránu bolel bok+kyčel,jak na něm pořád spím...takže jsem vstala v 8
11. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.