• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
celou noc u nás lilo,teď je střídavě pod mrakem a občas vyleze sluníčko...asi vyrazím do města,aspoň se nebudu pařit
11. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
PABLI - už vím co jsou ty čínské řízky. Je to naložené vepřové maso, které vydrží až 2 měsíce. Tak už chápu, proč to škodí :confounded:
11. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak sem dnes koukala na účet a už mi tam došly první penízky za nemocenskou ze sociálky za červen 11.576,-,ani nevím jestli je to dost nebo málo nebo akorát?!?
11. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
makka: ahaaaaaa... my teda děláme žraločí ploutve, tj. naložené vepřové/kuřecí maso, ale naložené 1 den v takové marinádě... to asi taky nebude ono :grinning:

ahoj danuš:slight_smile: tady je dnes taky příjemně :slight_smile:

maja: myslím, že akorát... jen nějak pozdě? za červen? to už by mělo pomalu dojít za červenec, ne?
11. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
pabli - já nemám ještě ukončenou neschopenku,tu mi ukončí sestra až dnes a celý je to opožděný protože účetní měla dovolenou,já to čekala ještě dýl :grinning:
11. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
maja: to neva, že není neschopenka ukončená, ale ta "opožděnost" je dána fakt tou účetní, když měla dovolenou :wink: ... hlavně že už ty peníze máš :wink:
11. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Právě že ten první papír na peníze se k ní dostal dost pozdě,protože ten jouda co to má v práci nastarosti se o to nepostaral,tak sem si pro to dojela a poslala jí to sama a teď už si s ní vše vyřizuji zásadně SAMA!!!
11. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
maja: dobře děláš :wink:
11. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Ani nevím,co se bude dneska u doktora dít,sestra minule nic neříkala :unamused:
11. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
to já už mám od šestýho i neschopenku za červenec:grinning:....až jsem hleděla, že je to tak brzy....jsem si říkala, že mi to třeba začnou posílat dvakrát do měsíce...nebylo by to špatný:grinning:
11. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Já mám kontrolu zítra. Minule mi brala sestra krev, tak by mohla mít výsledky. Jinak určitě kontrola čípku. Zítra taky budu mít ukončenou neschopenku a pak tradááá na mateřskou. Za červenec bych mohla mít pěknou výplatu, 20 dní dovolenou,tak by to mohlo něco šábnout :wink:
11. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
tegga: tak dej vědět, jestli ti to přijde ještě jednou v srpnu, jestli jo, přehlásím si trvalé bydliště k vám, když máte tak dobrou socku :grinning:

já mám KO pozítří :slight_smile: ve 12:00 h
11. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:

holky máte někdo zkušenosti s hlívou ústřičnou já jí dneska koupila a chtěla bych jí udělat jako na řízek, dělala ste to už někdo, jestli jí musím předtím nějak upravovat nebo tak jak jsem jí koupila stačí jenom obalit a usmažit dík moc za rady
11. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak teď mě dostala pošta. Šla jsem ke schránce a koukám, co se nám to tam válí za plotem. Byl tam výpis z banky a lísteček pro vyzvednutí balíčku. Jelikož máme psa venku, dostal se mu do huby ten lísteček, takže je pěkně na kousíčky. Jako, na co máme tu schránku? Já chápu, že doručovatelky balíčky nenosí, nebo snad jo, že mohla třeba zazvonit a došla bych si pro něj. To budou na poště koukat, až si dojdu pro balíček
11. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
WINNI - moje tchýně z ní dělala nějaký salát. Mě teda vůbec nejel,ale hlíva je hooodně zdravá. Koukni se na net, určitě tam bude nějaká rada. Já bohužel nemůžu sloužit.
11. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
winii: zkušenost nemám, ale našla jsem ti recept :wink: http://hliva.webgarden.cz/rizky-z-hlivy-ustricne

makka: to je něco s pošťačkami - našemu taťkovi zase zásadně nedávají ani ty lístky, je podnikatel, spousta balíčků mu chodí domů, teda nechodí, zůstane na poště a to bez jakéhokoli oznámení, tak se tam vždycky musí chodit informovat sám, když něco čeká... a dědovi zase strká pošťačka jeho poštu k jinému pánovi, který bydlí ve stejném paneláku, má stejné příjmení, ale jiné jméno!!!
11. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Mě spíš vadí to, že si mou poštu může přečíst kdo chce. Teď chodí brigádníci, takže v nich může být chyba. Jak je to s těma balíčkama, nosí je doručovatelky, nebo si je vždy musíme vyzvednout na poště?
11. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
pabli díky kouknu na to :wink:

no já s poštou taky dvakrát kamarádka nejsem, nikdy na mě nezazvoní vždycky jen najdu lísteček ve schránce a párkrát se mi taky stalo, že tady v baráku mi pošťačka nechávala balíčky u jedný báby dole co ji nesnášíme je to hrozná bába pořád jen šmejdí a očumuje :angry: a ty balíčky byli jasně doporučeně na jméno a ona si je klidně strčí někomu jínému a ta bába normálně když jsem si to u ní vyzvedávala, tak mi povídá, no já furt co vám to chodí tak jsem malinko nakoukla to jsou nějaký dětský věci žejo, no holky já myslela, že v tu chvíli bouchnu :angry: tak jsem si jako byla štěžovat na poštu a koukali na mě jako puci
11. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
S baliíčkama normálně jezdí pošta a když Tě nezastihnou,tak Ti tam nechají lísteček
11. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
makka u nás balíčky nosí, ale nidky na mě nezazvoní to nechápu když už to sem nesou a pak to musej táhnout zpátky
11. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
holky já byla v zelenině tak jsem si tam nakoupila mandle v čokoládě a meruňky v jogurtu a teď se tady s nima cpu, je to jak droga :grinning:
11. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
WINII - tak to je taky bomba!!! Sprdla bych tu bábu, ta se koukám mile přiznala :astonished: Našim taky nechávají sousedky poštu a ona není schopná si pro ni k našim tak 3 dny dojít. Bere to prostě automaticky.
U nás začíná vylézat sluníčko, takže to pořád je na kraťásky
11. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Holt je budu muset na té poště trošku zpucovat :wink:
11. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Odpoledne valím do města. Babička mi dala peníze na koupení nějakých věcí na malého, moc mě potěšila. Takže toho samozřejmě využiji.
11. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
jé holky, já se s poštou vytočila minulý týden.......vůbec nezazvonili, nechali jen lístek.....mě to taky vytáčí, tak jsem si šla stěžovat:grinning:...je to moloch:slight_smile:
11. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
u nás lehké balíčky nosí pošťačka a ty těžší a větší rozvážejí autem... U nás pošťačka vždycky zvoní (a to doooost dlouho, to ani nejde přeslechnout), ale tam, kde jsme bydleli dřív, taky nikdy nezvonili, prostě dali lístek a hotovo... A to byla jednou taková kauza v telce a Pošta se dušovala, že to není možné, že asi chyba jednoho individuálního zaměstnance, že jinak mají všichni v popisu práce zvonit na lidi... No a jak říkám, na taťku ani nezvoní, ani mu tam nenechají ten lístek...
11. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Tak si myslím, že se s tím někdy pošťačky ani netáhnou, proto nezvoní, jen dají lístek a to zboží je pořád na poště...
11. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
no jo, kdyby měla nést balík, tak to chápu, i když tady to taky rozváží auto......jenže ona nám nesla doporučený dopis a nezazvonila, jen hodila lístek, tak jsem myslela, že ji trefím.....to jsem taky viděla, jak se dušovali, bych chtěla vidět, kdo jim to věří
11. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak jsem se z velké nudy pustila do velkého uklidu, začala jsem kuchyní pořádně vypucovat všechny skříňky a vydesinfikovat a udělala jsem půlku a jsem hotová musím si chvilku odpočinout, nějak mě přepadlo, že tu musí být pořádně uklizeno než přijde prcek na svět no zabere mi to tak tejden určitě s mým tempem , ale aspoň to bude hotový
11. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
a to má ještě připravený k obědu obalovaný květák s br. kaší kdo to bude dělat to teda nevím :grinning:
11. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.