• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
winii: to je tzv. hnízdění... taky mě to už chytlo :grinning:
11. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
pabli :grinning: jej tak to musím říct manžílkovi, že už hnízdím :grinning: tuhle povídá už se to blíží tak to budu muset koupit toho suda a nějakýho čuníka( chjo ten se zmastí já už to vidím, musím zaúkolovat švagrovku ať ho pohlídá)

tak brambory se už vaří tak se pak nadlábnu a asi si půjdu na chvilku zdřímnout pač jsem tomu zase v noci moc nedala
11. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
winii taky mám teď takový záchvaty, pořád tady něco šůruju a pořád mám pocit, že to není ono:grinning:
11. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
tegga: já navíc ještě přemísťuju věci, kupuju potřebné a vyhazuju nepotřebné :grinning: Teď jsem vyprala záclony, pozítří manža umyje okna a záclony zas pověsíme... Nutno dodat, že záclony se u nás hooooooodně dlouho nepraly :slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
tegga tak to sme na tom podobně, mě se pořád zdá že je tu šílenej bordel, ale když pak přijdu ke švagrovcům a vidím jak tam malá neteř řádí a všude se valejí věci tak se vždycky uklidním :grinning:

pabli s tím vyhazováním to mám taky tak, před těhu bych to nevyhodila, ale teď to vždycky nemilosrdně letí do popelnice
11. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
jj, taky jsem minulý týden vyhodila spoustu krámů....a to jsem vyhazovazí úklid dělala, když jsem šla na PN....nevím, kde vždycky nasbíráme tolik nepotřebných věcí:slight_smile:.......a když se mi zdá, že je tady nepořádek i přes úklid, tak si říkám, ty jo, co budu dělat, až tady bude prcek dělat svinčík:grinning:
11. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak já už obědvám, ale je to nějaký suchý :confounded: chtělo to ještě nějakej salátek, chjo ale já už sem tak líná :grinning:
11. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak sem se vrátila od doktora :slight_smile: blbec sem tam přišla o hodinu dřív :angry: špatně sem se podívala
Hrdlo je prý zavřené a nic se tam neděje takže je vše v nejlepším pořádku :grinning: :grinning: :grinning:
Hned když sem vlezla k doktorovi,tak se mě ptá - Tak co to vaše velký dítě :grinning: :grinning: :grinning: ,tak sem mu říkala jak pořád kope a už nejen v leže,ale pořád,tak prej to tak má bejt :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak za 14dní 25.8. jdeme na první monitoring :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojte, tak jsem se vrátila z nákupů. I když se to nezdá, tak je venku pěkné teplo. Za chvilku zajdu na tu poštu, trošku jim vynadat. Holky, taky vás píchá v pipině a v podbřišku. Už je to lepší, ale bylo to dost nepříjemné.
11. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
tak jsem taky zpět z velkého nákupu :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
venku je pěkný dusno,zvládla jsem to ale bez úhony, 1x wc mi vyšlo krásně do kadeřnictví,když jsem se tam byla objednat a druhý wc v práci :slight_smile: koupila jsem si i ty vložky do porodnice,krásně dlouhý,jiný než ty samu
11. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
v makru byla super akce na vlhké ubrousky nivea sensitive, 1 ks vyšel na 50 Kč (balení po 3),normálně v drogerce stojí 79,- /1 ks..takže jsem si hned vzala 2 balení po 3 :slight_smile: supééér.
11. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
makka-mě píchá podbřišek,spodek lehce tlačí,jako při menstruaci a někdy mi to jde až do třísel,že se až nemůžu narovnat :angry:
11. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
danu - mě taky včera v lékárně prodala jiný vložky než ty samu a říkala že jsou lepší a delší BATIST FLOWER
11. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
maja-jo jo přesně batist flower :grinning:
11. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
danu - tak sem ráda,že je máš taky :slight_smile: bála sem se abych neměla nějaký špatný :grinning:
11. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
já právě od holek slyšela,že ty samu jsou krátký,tak jsem pásla po jiný značce :grinning: Docela jsem dneska oběhla dost krámů, ráno mi přivezli z truhlárny přebalovací nástavec na komodu....Sehnala jsem borduru,jakou jsem chtěla, prostě úspěšný den,až na to vedro
11. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
jdu si dát siestu,mám docela dost po dnešku....
11. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Taky jsem si chtěla jít do města pro borduru a obrázky,ale mám strach :frowning2: od neděle mě trapí průjem a dneska je to nejbrutálnější :frowning2: doktor říkal že kdyby se to dokonce týdne nezlepšilo,tak mám přijít
11. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
MAJA - taky mám pocit, že chodím častěji na velkou a mám spíš průjem
11. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
maja-kup si biopron forte,to jsou laktobacily,mě moc pomáhají...jak beru železo a hořčík,tak se mi střídá průjem a zácpa.... :confounded:
11. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
jsou přímo na akutní průjmy a je to šetrný.....zase při průjmu nám nehrozí hemoroidy :wink:
11. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
makka: taky mám to píchání, asi tam tlačí mimčo, pomáhá mi si na chvilku lehnout na levý bok, pak to přejde...
11. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
holky, kolik máte přes pupík v té nejširší části? já mám 106 cm :grinning:
11. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
a tam, kde býval pas, mám 98 :grinning:
11. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
pabli ja nemam metr:grinning:
11. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
jinak ja mam nejsirsi misto tam kde byl pas
11. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
pipiii: no vidíš, tak nemáš bříško nízko :wink:
11. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
pabli 94 cm :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
ty nákupy mě nějak zmohly,mám nějak napuchlý břicho
11. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.