• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
a hlavně tvrdý :frowning2:
11. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
danuš: mně dneska taky dost tvrdne :unamused:
11. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
vezmu si po véče další magnézko, děláme zeleninový salát s kuřecími kousky :slight_smile: zítra jdu do diab.poradny,tak vstávám kolem 6
11. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
danuš: tak ať ti poradna dobře dopadne :wink: my si půjdeme zítra vyzvednout nové občanky a já navíc řidičák :slight_smile:
11. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
dobré ráno holky, tak hlásím další "převalovací" noc... :unamused: Hrozně bych zas chtěla zažít pocit, kdy lehnu a probudím se až ráno :grinning:
12. srp 2009 v 06:50  • Odpověz
nazdárek! taky se mi dneska zase nějak blbě spalo:slight_smile:...pabli, to se obávám, že nezažiješ ještě hooodně dlouho:grinning:
12. srp 2009 v 07:03  • Odpověz
Holky od kdy se má masírovat ta hráz a pít ten čaj z maliníku?
12. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
ahojky těhulky, měla jsem pekelnou noc, 200x převalování + 2x wc....+ k ránu bordel od sousedů-nějaká after party či co :angry: teď jsem byla v nemocnici na krvi a na 10 budou výsledky a kontrola (diab.poradna)
tegga-hráz už můžeš začít a maliník snad od 36 tt
12. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
tegga-sice jsem četla ten čaj už od ukončeného 34.tt,ale přijde mi to brzo....nerada bych Ondráška porodila před 37.tt
12. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
a myslíš, že to na to opravdu má takový vliv? já bych teda v 37 už klidně rodila:grinning:
12. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
v 37. tt jo,ale ne dřív :grinning: no ony bylinky jsou potvůrky,tak mám obavy...
12. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
zrovna dneska si jdu vyzvednout bio mandlový olej na masáž hráze a je i na strie a dětskou pokožku.....a mám objednaný i levandulový,že si ho vezmu k porodu na masáž....uklidňuje...
12. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
udělala jsem si kopii oddacího listu,abych do porodky nebrala origoš a nezničili mi ho :slight_smile: ještě kruh na sezení a můžem rodit :grinning:
12. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno,
já se chystám začít masírovat hráz od příštího týdne. Maliníkový čaj jsem si už koupila a začnu ho pít asi za 14 dní. Navíc se začnu od příštího týdne živit "předporodníma" homeopatikama. A navíc jsem ukecala manžela, že on se za nás začne modlit, aby byl porod rychlej a bezbolestnej :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
adit tak to máš dobrý, máš to pojištěný ze všech stran:grinning:
12. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak to já mám dnes spavý rekord. Před 7 hod. vstával manžel, ale já chvilku před tím spala chvíli na zádech a chrápala jsem :slight_smile: Asi dost, takže do mě trošku šťouchl. Pak odešel do práce a já spala až do teď. Jinak, když ležím na zádech, tak mě dost tlačí podbřišek a nutí mě to na čurání. Zlepšení moc nepřichází. Nejlepší je ležet na boku. Co se týče masírování hráze, myslíte že by stačil lubrikační gel?
12. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
jo a jinak jsem koukala, že jste včera měřili pupky, tak jsem ho šla taky změřit a mám úplně stejně, jako danuschka, 94 cenťáků:slight_smile:
12. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Makka - myslím si, že lubrikant není dostateně zvláčnující na to k čemu je potřeba ten olej, ale nejsem odborník :slight_smile:

Danuš - mě bylo řečeno, že kopii oddacího listu mít nemůžu, jedině pokud bude potvrzena notářem. Raději se na to optej, ať pak manžel ještě někde neběhá a nehledá doma oddací list :slight_smile: Ale každá porodnice a matrika má jiná pravidla.

Tegga - to víš, maniak. :sunglasses:
12. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Já se obávám, že nemám tak dlouhý metr, abych si mohla změřit bříško :grinning: :grinning:
Ráno jsem koukla do zrcadla a já tam mám aspoň dvojčata :wink:
12. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
jj, nám taky na kurzu říkali, že pokud kopiii, tak notářsky ověřenou.....
12. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
edit ty vlastně nemáš ani jednu fotku pupína, aspoň jednu bys sem mohla hodit:slight_smile:
12. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Já beru normálně originální oddací list a holt to musí manžel pohlídat, aby se to někde nenechalo.
12. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
DANUSCH - jak si včera říkala, že tě píchá podbřišek a tlačí tě. Tak to mi začalo v noci a přetrvává. Snad to nic není, ale pochlubím se dnes doktorovi.
12. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
ahojik holky.... tak vcera jsme mela sok, pripadala jsme si nejaka tlusta, hupsnu na vahu a PRED veceri jsem mela +10kilo od zacatku tehu:grinning: noo pekny, na to ze jsme mela ve ctvrtek (pred 6-ti dny:grinning:) +7,5kilo:grinning:
12. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
jinak jsme vcera psala pablince ze ja mam to pichani od konce 4.mesice porad. Jedine co me na to pomaha je klid a ten tehotensky pas.
12. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
pipiii tak to už jsi lepší, než já, já mám někdy devět, někdy deset:grinning:.....ale už se to krátí, pak to všechno shodíme :wink: .....a nějaký to píchání a bolení břicha prostě k těhu patří, já nejdřív nad každým píchnutím taky dumala, ale teď už si říkám, že prcek kopčí, tak je snad všechno oki:slight_smile:....já už se na něho taaaak těšííííím:slight_smile:
12. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
tegga, ale ty jsi o vice jak 14 dni napred:grinning: me ted zacinaji rust kozy:grinning:, prdel a starsne rychle bricho, vcera jsem se vyfotila tak nejak jen pro sebe abych videla jak mam to bricho dole(ve spodnim bradle a lekla jsme se sebe:grinning:) tak tu fotku sem nachvili vlozim az ji nahraju do pc:grinning:
12. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
to neřeš, mě taky všechno roste......je to dobře, lepší než kdyby se nám tam prďoši nějak mačkali ne:slight_smile:
12. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Já mám pořád jen ty 3kg :slight_smile:
Pupík mám vyfocený jen 2x a má to manžel v PC. Nějak mě ani nenapadlo to sem dávat. Svoje tělo vystavuju jen doma, chodím teď furt odhalená :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Už je docela maso třeba jen sedět, takže u počítače dlouho nevydržím
12. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.