• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit však se vyfoť v triku, nemusíš tam být nahatá:grinning:
12. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
pipiii není to tak strašný, co šílíš:grinning:
12. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
tegga, to jako myslis vazne, jo??? si ze me delas prdel:grinning::grinning::grinning: mam pred sebou jeste 2 mesice:grinning::grinning::grinning: ty vado, kam ja porostu:grinning::grinning::grinning:
12. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
PIPII - vždyť to vypadá krásně. Jak si prostě štíhlejší, tak je vše víc vidět.
12. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
makka, ty vado ja se jen bojim kdyz to pujdu 2,5 kila za tyden tak jak budu vypadat:grinning::grinning::grinning:
12. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
já už teď ke konci tolik nepřibírám, tak to budeš mít třeba podobně, jako já....a je to přesně tak, jak říká makka, na štíhlejších holkách jsou ty pupky prostě víc vidět.....buď ráda, že máš pěkný pupín a že si tam amálka pěkně vegetí :wink:
12. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
tegga, ja jsme doted zase malo pribirala a ted hodne, konecne mi totiz zacaly rust i kozy:grinning::grinning::grinning: citim jak me bricho a prsa fakt svedi:grinning:
12. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
PIPII - pro tebe to musí být záhul. Jsi přece jenom drobnější a teď takový pupík. Neboj u tebe to půjde dolů jedna báseň. Stačí si přečíst, co můžeš a nemůžeš jíst při kojení. Zbývá snad 2 dny starý chleba s vodou. Já jsem přece jenom silnější a tak si malý hoví ještě i ve špecích :wink: Břicho nemám tak velké, ale co není, může být
12. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Já jsem přibrala za celé těhu 10 kg. Jak mám cukrovku, tak jsem přestala jíst sladké a slané pečivo a hned to bylo na váze poznat. Kilčo šlo dolů. Určitě chci po porodu zhubnout, protože mám docela slušný už základ. Myslím, že procházky s malým a nepravidelná strava budou ono
12. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
taky mě hodně svědí břicho a loupe se mi....a na jednom boku se mi objevili takový úplně malinkatý červený čárky, takže myslím, že strie jsou tady:grinning:....a to se mažu jako drak.....podle manži to ani strie nejsou, jsou tenounký jak niť, ale mám hrůzu, jak břicho poroste, že se budou rozšiřovat a zvětšovat...jediný, co mě fakt těší, že už jen asi měsíc, že to vydržím:slight_smile:
12. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
já se právě bojím, aby to šlo vůbec dolů...protože přece jen, když budu kojit, budu mít pocit, že musím jíst a samý dobrý věci, abych mimískovi dala to nej, takže vůbec ne nepravidelná strava, spíš naopak......no uvidíme:slight_smile:
12. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
tegga, ja strie zatim nemam, mam jenim natrhnutou dirku po piersingu na pupiku a nikde jsme si nic zatim nenasla, ale celulitida je husta, manzel kdyz to vcera videt na gauci tak rekl, noo tohle je ovsem uz hruza..:grinning:
12. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
to je sprosťák, bych mu dala....to manža je na mě strašně hodnej, pořád mě vykládá, jak jsem krásná....jsem totiž strašná cíťa, kdyby mi řekl něco takovýho, jak ten tvůj, tak bulím a bulím:grinning:
12. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak manžílek je taky moc "milej". Třeba jsem mu včera řekla, že mu do jámy spadl kamarád sloník a on že jsem zase hrošík. Ale tomu se zasmějeme. Nebo třeba to jeho plácání přes můj zadek a průpovídka, to je ale zadeček :unamused: Od té doby co jsem nastoupila do práce, tak jsem 10 kg. nabrala, prostě jsem celou dobu seděla na prdeli od rána do večera a kynula. Chyběl mi dost pohyb. Včera jsem viděla holčinu, co před 4 měsícema porodila císařem a v těhotenství vypadala fakt šíleně, jakoby měla porodit dvojčata a teď jak jí to sluší. Má vše dole.
12. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
tegga, joo ten muj mi rekl: Boze, ty jsi tak strasne sexy, jezis ja bych te tak starsne chtel, jezis ty jsi kocka!!ja jsme se podivala do zrcadla a rikam: to myslis vazne? a on jooo!! takze si do me rejpne a smeje se kdyz rekne neco osklivyho, myslim ze ho ted nejvic mrzi ze spolu nemuzeme mit sex, natoz nejaky poradny:grinning: pac ho vidim jak si to s tim brichem porad predstavuje:grinning:
12. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Mě dvakrát sex moc nechybí a manžílek má pořád strach. Ale určitě by vymyslel jinou možnost než sexovat, no jo chlapi. Na to mu prdík, sotva se otočím na bok a je to dost nepohodlné
12. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
12. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Není to spíš její syn? Vždyť vypadá tak na 18 let
12. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak je to tatínek, koukala jsem do alba. Vždyť nemá ani chlupy na hrudníku :slight_smile: Ta maminka taky nevypadá tak staře a o babičce ani nemluvím
12. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
ahojky holky...tak jak se máte??
12. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
makka, neni...koukla jsme se na vsechny jeji fotecky i na rajce.... je to tatinek te holcicky... oba jsou hoodne mlady tady ma fotky na rajceti

http://julisek2009.rajce.idnes.cz/
12. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
makka, takhle jak ted resim je ze jsou mlady, tak budou resit me:grinning::grinning::grinning: Jakub vypada starsi tak je to ok:grinning: ma i chlupy na hrudi:grinning:
12. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
ahoj renu, mrkni ke me do albicka:grinning:
12. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
ahojky pipiii no už jsem koukala to je ale fotek co jsem neviděla... :frowning2:
12. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
pipiii co je to za mladé ucho ten kluk s tím miminem??
12. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
jeho tatinek:grinning: jen ta holcicka je peeekne tlustoucka teda:grinning:
12. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
pipii no ta je ale jestli ta holka s těma černejma hlasama je jeho matka tak se nejni čemu divit...
12. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
PIPII - já myslím, že u nás ten věk souhlasí a manžílek začal říkat, že mu chlupy začaly růst až se oženil :wink: Je to fakt, protože když jsme spolu chodili, tak si pěstoval každý chlup a teď je jak opičáček :wink: Myslím, že na věku rodičů vůbec nezáleží, hlavní je, že mimčo bude správně vychované a budou o něj pečovat.
12. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
makk,a to jo, ale ja jsme byla sokovana:grinning: takovy mladoucky:grinning: tomu mymu je 22 a jsme spolu 2 roky, za tu dobu se hoodne ochlupatil:grinning:
12. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.