• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
:unamused: PIPII - víš co mi řekla sestra, že mi neschopenku ukončí až 26. 8., protože mají dovolenou. Takže na mateřskou jdu 18.8. a ještě nebudu mít ukončenou neschopenku. Sestra říkala, že to takhle stačí
12. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
makka, to je bolbost:grinning: silne nelogicke:grinning: abys sla na matersku tak musim byt uschpnena k praci!!! a na neschopence uz nemuzes byt..:-/ ja mam ukoncenou neschopenku a od druheho dne mam materskou.
12. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Pipii - mě to přijde taky divné. Kdyžtak se poptám v práci účetní.
12. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
makka-občas si koupim nanuk linea fit nebo jak se to jmenuje...má málo sacharidů...je to tvaroh s černým rybízem a čokopoleva
12. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
pipi-dobrej kšeft :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
jsem z tý zácpy na prášky,už jsem sice dneska byla,ale pocit plnosti mám furt... :angry:
12. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
DANUSCH - taky se cítím jak balón, je uletět. Na zácpu jsem měla čípky.
12. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
ahoj holky! vy jste toho včera nakecali:slight_smile:....začněte brát magnosolv, od té doby, co my ho dojktorka nasadila, tak mám problém spíš s průjmem:grinning:......ale pořád lepší, než mít zácpu, tak ani nedutám:slight_smile:.....dneska mám kontrolu a konečně se možná taky dočkám ultrazvuku:slight_smile:....akorát nevím, jak do devíti vydržím na lačno, mám hlad už te´d jako blázen:grinning:......tady krásně prší, dneska by byl takový parádní spací den:slight_smile:
13. srp 2009 v 07:17  • Odpověz
jo a v noci se mi zdálo o prckovi.....byla jsem s ním u doktorky a ta mě sprdávala, že se o něho špatně starám, špatně oblíkám, špatně kojím.....asi následek včerejšího předporodního kurzu nebo už jsem fakt goro:grinning:
13. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ránko, já jsem se probudila až teď. Jelikož spím blbě v noci, vždycky to doháním k ránu. Já jsem měla kontrolu včera, prohlížel mě spodem a 3 prstama. Nějak mi to nevadilo, konečně trošku erotiky :wink: Prý fakt nerodím, jsem pěkně uzavřená.
TEGGA - proč musíš být nalačno?
13. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tegga: přesně tak, co beru magnézko, tak spíš průjem :slight_smile: Taky jdu dnes na KO, ale ve 12 :slight_smile:... Hele, mně se dnes taky zdálo o malým - byl neuvěřitelně hodný, pořád spinkal, a já ho zapomínala budit na kojení a přebalovat, pak jsem zjistila, že třeba půl dne nebyl přebalený, protože si prostě nezakňoural nic, ani jsme o něm nevěděli... no a pak jsem ho přebalila a vykadil se mi přímo na gauč v obýváku (obvykle máme na gauči ještě deku, teď tam nebyla :grinning: ) taková řídká průjmovitá stolička tam kapala :grinning:

makka: tegga šla asi na odběr té krve ve 3. trim. - zas na HIV apod. :wink:
13. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
PABLI - tak mě brali taky krev a nalačno jsem opravdu nebyla, protože jsme tam šla až dlouho. To bych nepřežila. Mám prý vše v normě.
Mě se zase zdálo, že jsem dostala po hlavě flaškou od piva a padla jsem na břicho. To mě vzbudilo, takže pokračování nevím
13. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
makka. ono je to zas jak kde - u mě vyžadovali všude na lačno - i na ty odběry v 1. trim., kamarádka chodí k jinému a mohla si dát ke snídani rohlík.. Mně se ještě zdálo, že jsme byli u ségře na návštěvě, měli velikýho psa a ten na mě pořád skákal, tak jsem musela chodit bokem, aby mi neskočil po břichu
13. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
PABLI - a teď vědět, co je správně. Snad to doktoři vědí. Teď už bych asi na lačno nic nezvládla, já prostě bez jídla po ránu nefunguju. To má pěkné sny, tak mě se o velkém psovi zdát nemusí, my ho máme, ale jak kdyby to vycítil, tak na mě neskáče, ale břicho ho docela zajímá
13. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
makka: je fakt, že na mě teď pes u manželových rodičů taky tolik neskáče, jen si tak poposkočí vždycky, když mě vidí... dokonce mě u dovolí projít chodbou... jindy zatarasila cestu, abych nemohla jít z WC do kuchyně a tím pádem tam zůstala s ní :grinning:
13. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
makka - k tý neschopence - já nastupovala na mateřskou od 1.8. a neschopenku mi zpětně ukončovala až 11.8.
13. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj, já jsem taky na ty odběry neměla být na lačno. Když jsem se sestry ptala tak mi řekla, že HIV a to na co mi ty testy dělají nezmizí ani se s jídlem neukáže :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám taky děsný sny, zdá se mi, že budu špatná matka, která nic nezvládá :slight_smile: Ale manžel říká, že tenhle strach má každej tak až se hodím do klidu :wink:

Včera jsem byla na večeři s kámoškama, které nemají děti a ani je zatím neplánují, a byl to super večer. Z 90% se mluvilo o něčem jiném než o mém těhotenství nebo o dětech a bylo to strašně osvěžující, jako z jiného světa :grinning:
13. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
edita: mně tam brali v tom i nějaké testy na železo a prostě kompletní krevní obraz, takže proto asi to "lačno"
13. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Hééééééj co se děje - psala jsem sem Ahoj holky! :slight_smile: a nikde nic!!! :angry:
13. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
makka, maja: no co to tam máte na Jihlavsku za praktiky teda :grinning:
PABLI - jelikož máme labradora a ten tě vítá hlavně skákáním, tak jsem se vždycky docela bála, aby mi něco neudělal. Je to v pohodě, vždycky to schytá manžel. Na druhou stranu je náš pes už trošku starší a dostal i rozum, takže to skákání je minimální. Jen návštěvy nejsou moc nadšený a mají někteří z něho strach. Nevěřila bych, jak je hodnej k dětem. Ty menší olizuje a je na ně hrozně opatrnej aby je neporazil
maja: ahoj :grinning: text byl příliš krátký, tak ho kůň nevzal :grinning:
MAJA - ahojkyyyyyyyyyyyyyy, tak jsem v klidu s tou neschopenkou. Právě, že oni mají příští týden nucenou dovolenou (dělá se tam topení) a tak to prostě jinak s tou neschopenkou nejde.
PABLi - a to máme s Majou i stejného doktora, heč :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Doktoři za to nemůžou to je práce sester :grinning: já tam byla před tím 22.7. a to mi dala akorát papír na peníze a na mateřskou a neschopenku mi neukončila :unamused:
13. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Je taky divné, že já jdu na mateřskou až tak dlouho. V papírech na mateřskou mi napsala termín porodu 29.9. a koukám, že Maja má termín 22. září, což není až takový rozdíl a na mateřské už je.
13. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
makka, maja: jo, stejný doktor a stejné sestry - je to vidět :grinning:
13. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
MAJA - ten papír na mateřskou si odevzdala v práci kdy, hned jak si ho dostala?
13. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
jdu se nasnídat, vysprchovat a připravit k doktorce, mějte se tu pěkně :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
makka - Já mám v papírech na mateřskou termín porodu už 17.9. :slight_smile: ,jo papír sem okamžitě poslala účetní
13. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.