• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
v sobotu přijedou naši a budem grilovat na zahrádce,tak dneska jedem na nákup...zítra naložím kuřecí stehýnka a křídla :slight_smile: škoda že teď nemůžu pivko....je v něm moc cukru :frowning2:
13. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
PIPII - jdi do toho magnézka. Malý dneska srandovně škytal a začalo mě trápit noční pálení žáhy, mléko vždy pomohlo.
13. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
makka-taky už jsem zažila jednu pořádnou škytavku,bylo to legrační a docela dlouho :grinning:
13. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
zrovna si jdu dát magnézko
13. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
dala jsme si magnezko, tvrdnuti jsem ted mela kazdou chvili, cca 50s-2min. dost neprijemne, krizove bolesti k tomu:frowning2:
13. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
PIPII - je to velká bolest? Mě dost bolí podbřišek a tlačí mě malej hodně na močák.
13. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
makka, ted me boli kotelne v krizi..nic jineho..
13. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
PIPII - kdy máš kontrolu? Doktor by ti určitě víc poradil. V tomto období jsou běžné ty poslíčky.
13. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
makka az za 14dni..:/
13. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
pipi-taky jsem četla,že v 8.m je to běžné....chce to prodýchat a odpočívat nebo pomáhá i masírování zad a kříže...nebo teplá koupel(když není vedro)poslíčky postupně ustujpují, kontrakce naopak zesilují a jsou po kratších a kratších časových odstupech..
13. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
danus,pockej ja z vas jeste porodim jako prvni:grinning:-:grinning:
13. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
pipi-nestraš, musíš holt být hodně v klidu,polehávat a šetřit se..mě to někdy taky chytí,že musím celý den polehávat,jinak mi tuhne břicho a bolí třísla a nemůžu se skoro narovnat,ale to je tak 3 x týdně,dneska mi je zrovna fajn...jen to tvrdnutí,ale to nebolí
13. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
vyšel mi super cukr po obědě- 4,7,takže si jdu dát sváču, ovesné vločky,kokosové plátky,mandlové plátky,1/2 hrušky a vše smíchané s bílým jogurtem...moc mi to chutná :slight_smile:
13. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
danus, ale ja porad lezim, ja nic nedelam:frowning2:
13. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
ahojte holky, tak vás du pozdravit :slight_smile: doufám že je u vás všech všechno ok :slight_smile:

v úterý sem si zase celý den odebírala krev do zkumavek a všechny odběry kolem 4-4,5 takže super, moč taky, při minulých odběrech sem spíš měla tendenci se omezovat a jídlo si trochu ubrat abych náhodou neměla výsledky strašný, ale teď sem si dávala doslova do nosu co to se mnou udělá a ono v pohodě ... a to sem měla dost ovoce, riskla sem i bílý pečivo a měla nanuka Míšu :slight_smile: ... sem z toho úplně na větvi, už delší dobu se nějak neomezuji v jídle tak sem si aspoň ověřila že nedělám nic špatného, jen budu dál dodržovat příděly S a odstupy od jídla jak už to dělám delší dobu, vidím že je to ok tak proč ne :slight_smile:

ve středu sem byla v rizikové poradně a jako zástup za mého dr. tam byla dr. ke které sem chodila do CARu a která mi dělal IVFko, takže sme si super pokecali, řekla že moje těhu je takový malý boží zázrak a popřála mi ať mi vše dobře dopadne tak sem měla nakrajíčku, moc mě to potešilo :slight_smile:
pak sem šla na utz a řekli mi že malá váží 1.800 + - 260 g a odpovídá o týdnu míň než mám tt, takže sem ráda že nějak neroste díky té zpropadené cukrovce a není to žádná slonice ... ikdyž takový měření beru trochu z rezervou když je to těžce orientační, plodovky mám prý tak akorát a placentu stále ok tak snad už se to nezmění, mám to jak na houpačce :unamused:
taky mě objednali už do porodnice na monitor na 26., ale du teď 18. ke své dr. na gyndu a tam už mi budou taky natáčet, takže si ho užiju takto dvakrát zasebou, aspoň budu vědět že je malá ok

břicho už mám přímo gigantických rozměrů a doslova roste před očima
jinak hrůza dělají se mi strie a strašně svědí :angry: dvě tlustý mám přímo na pupíku kde sem měla naušnici, tak to prasklo asi kvůli tomu a zbytek pod pupkem, ty sou naštěstí drobné a nemám je moc rozlezlé ale bojím se že je to teprve začátek a teď to pojede :frowning2:

dnes se mi dokončila má druhá postýlka, po 30 letech je najednou jak nová, až nám doma půjde net tak dám fotky obou dvou postýlek
přítel teď pracuje na dětským pokojíku, fajnuje okno, zítra jedeme pro parapet tak ho bude hned usazovat a dá garniž, pak natřít trubky od topení, vymalovat, a může se zajet pro koberec, začal teď makat jak vzteklej, asi si uvědomil konečně že můžu taky za chvíli rodit tak dodělává co se dá a lenošení skončilo

de vidět že mi to klábosení s váma chybí, dost sem toho naplkala :grinning:
mějte se všechny pěkně a držte se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: vyčerpávající příspěvek :grinning: je moc fajn, že ti kontrola dopadla dobře :slight_smile:... já měla první monitor včera... mohla jsem si vybrat, jestli chci ležet nebo sedět, tak jsem seděla a četla si časopis u toho :slight_smile: Já nabrala za 14 dnů 2,5 kg :slight_smile:
14. srp 2009 v 06:31  • Odpověz
autor
pabli, ty mas za 14dni 2,5kg nahore ja mam 2,5kg za tyden:grinning::grinning::grinning:

jinak, even, vcera jsme cetla tvuj prispevek, opravdu vycerpavajici:grinning::grinning:mas bezva ze mimi vypada mensi a ze mas ok tu cukrovku :dizzy_face:

tyy joo holky, vy jste uz 35tt:grinning: to je husty:grinning:
14. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
ahojky holky jak se máme???
14. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
holky tak už máme postýlku matraci vaničku na koupání,zavinovačku a 2 balíky plínek...už jsem trocha klidnější..
14. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky! tak náš prcek má už 2290g...a pak, že mám malý břicho:grinning:....
14. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
tegga ahojky..tak to velká gratulace... :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
no kde jste holky??
14. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
renu dík, snad je k čemu:slight_smile:.....byla jsem včera nakonec na ultrazvuku i na veveří, i když to nebylo plánovaný....tak snad to všechno pořádně omrkli a opravdu je prdís v pořádku
14. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
tegga, krasne miry:grinning::grinning::grinning: me miminko nevazi:frowning2: vzdy jenom rekne: vse v norme a krasne roste:-/
14. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
ahoj renu - nemáš při ruce ty fotky kuchyně?!? když si je ukazovala tak jsem tu nebyla :frowning2:
14. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
já cenťáky taky nevím a moje doktorka to taky nevěděla, její ultrazvuk to nezobrazuje.....řekli mi to až na tom druhým ultrazvuku...každopádně, těžko říct, jako moc jim můžu věřit:grinning:
14. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj maja! kolik váží vaše prdelka, víš to?
14. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
tegga - krásná váha :wink: - já už to snad ani nebudu chtit vědět kolik ten náš obřík váží :grinning:
14. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
no krásná...mě se to zdá focela dost:grinning:....ale jenom ať roste, ať má třeba pět kilo, já popraskaný celý břicho, mě už je to jedno....jenom ať je zdravej
14. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
tegga - už 22.7. měla 2091g :grinning: :grinning: :grinning: teď nevím,ale doktor se tomu furt směje,toho 25.8. ho poprosím o kontrolu váhy
14. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.