• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj RENU
18. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
nazdar makka...
18. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj renu,makka,danu :slight_smile:

makka - oni budou volat , dnes nebo zítra
18. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
maja tak držím mooooc pěsti, aby to byla dobrá zpráva.....
18. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
čau danu a renu:slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
tegga - děkujeme :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
víkend byl krásný, v pátek jsme byli na ohňostroji a ještě pak na koncertě Ládi Hrona-super,sranda. V sobotu zahrádka a v neděli u kamarádky,co má nový domeček a 15ti měsíčního klučíka :slight_smile: Jen teda v so večer mě málem trefil šlak, manža se koupal a já šla do ložnice něco dělat a najednou mě vyděsil malej vrabčák-vletěl ventilačkou dovnitř!!! Pokadil mi záclonku a konzoli,a manžovi polštář :angry: :astonished: :confused: no a bylo to s ním fakt veselý,já sice otevřela okno dokořán,ale on se pořád mlátil ode zdi ke zdi a nakonec ho manžel chytil do hrsti a vyhodil z okna....takže jsem o půlnoci převlíkala postel...
18. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
holky tak já ještě reaguju na ty věci z HaM naposled když jsem tam byla tak jsem se tam taky rozpouštěla...V Brně ve městě tomo mají mooc pro kluky....už se těším až tam vletím...
18. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
jééé danu ahoj...paráda...to potěší.. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
renu-mrkněte ke mě do alba,mám tam nové věci :slight_smile: Jo jinak v HaM taky vždycky těču :grinning: :grinning: :grinning: naposled letos v lednu,ale to jsem byla teprv 3 týdny těhu a nechtěla jsem to zakřiknout,tak jsem nic nekoupila
18. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
danu tak to by mě kleplo.....já se teď strašně lekám, každé blbosti, tak to bych asi nedala:grinning:
18. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
renu já byla minulý týden ve městě v HaM...nevěděla jsem ještě,c o to bude....ale měli tam převážně holčičí věci....
18. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
tegga-dyť já na začátku řvala jak protržená než mi došlo,že to je pták :grinning: :grinning: :grinning: a manža to přes sprchu slyšel tlumeně-prej si říkal, že má někdo nějak nahlas telku-no sranda...sousedi museli mít z toho šoky...já pak řvala i jak jsme ho vyháněli a on dělal ty nálety po pokoji... :zipper_mouth:
18. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
taky bych byla hysterka:slight_smile:....danu věci krásný.....já teď budu shánět taky nějaký ty teplejší overálky, protože v září už může být docela kosa....akorát se mi zdá, že te´d prodávají samý jarní a letní věci....
18. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
jé danu, ty na té fotce zepředu, kdybysis to bříško nedržela, tak mě ani nenapadne, že jsi těhulka:slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
tegga já tam koukala jen po klučičích a zdálo se mi jakž takž...no v pátek to projdu... :slight_smile: holky jedu ze psem na injekci tak toho moc nenakláboste... :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
viď,taky jsem se divila, z profilu se v těch šatech zapřít nedá :wink:
18. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
mě se jednou stalo v práci, že mi tam vlítl holub...jedna půlka okna byla zavřená a on nemohl vylitnout a pořád do ní narážel....já jsem myslela, že mě klepne....a to jsme nebyla těhotná:slight_smile:
musím se taky zkusit vyfotit zepředu:grinning:
jako ve středu jdu na srdíčko, mám dovču a večer jedem do Belgie. Na tom srdíčku se prej ukrutně dlouho čeká, je tam od 10 do 14 hod,ale běžně tam ordinuje do 16-17 hod.Včera sem se ptala kámošky,co u něj byla,jestli když přijdu hodinu před začátkem,tak to bude v pohodě a ona mi řekla, když jsem přišla o hodinu dřív,tak jsem byla 30.v pořadí!!!! No mazec
18. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
takže tam zkusím jít v před 8 a když to bude vypadat hrozně,tak přijdu až tak v 13 hod...On je jedinej doktor v Děčíně,co dělá tu prenatální kardiologii.... :angry:
18. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: přišly objednané věcičky z MMB, tak mrkněte - poslední 2 fotky v albu: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=298744
18. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
ty jo danu, tak to je síla....já byla na ten genetický ultrazcuk objednaná na půl třetí a taky jsem šla až tak ve čtvrt na čtyři....ale to je ještě pohoda.....to srdíčko nám tam taky dělali, pořád na něm něco měřila a pak nám v barvách ukazovala, jak tama proudí okysličená a neokysličená krev, bylo to super:slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
pabli ty už máš azse další nový hadříky v albu:grinning:...ty fakt jedeš:slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
danuš: máš krásný hadříky v albu :slight_smile:.... no, ale nechápu, kam sis odložila břicho :grinning:
18. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
tegga: no, pomalu končím :grinning: s výbavičkou... ještě mi přijde pár kousků z MMB a jinak už co kdo dá... :slight_smile:... teď se budu věnovat drogérii a podobným věcem asi :slight_smile:... a pak nějakým oblečkům kolem půl roku... včera jsem měla radost v tom sekáči, poněvadž mám konečně i asi 3 body vel. 50... jo a ještě vymyslet tu soupravičku do porodnice... ale to bych nechala až na později... až budou mít doktoři trochu odhad, kolik bude Vítek vážit :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
taky si říkám, že v létě, až bude ta svatba a taaak, tak budu mít jiné starosti zas, bude horko, nebude se mi chtít lítat po krámech... budu ráda, že sebou někde plácnu (na gauč třeba), tak bude dobře, že toho budeme mít víc nakoupeno... hlavně jsou to zatím poměrně menší položky :slight_smile:... už jen ty čepičky, ale po těch se podívá mamka... snad zbylo něco po nás z výbavičky...
18. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
danu...jééé ta kombinézka je úžasná...to mají v nextu??
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
tegga-na ten genetický utz jsem čekala necelou hodinu,protože to u nás není na objednávku....průtoky krve-ty barvičky -myslím,že to je Doppler, nám ukazoval v Německu :slight_smile: Ale na to srdíčko-to je šílená čekačka...u nás v nemocnici totiž dělaj jen ten monitoring v pozdějším těhu,ale na to podrobné vyšetření srdíčka je jen jeden doktor.. :unamused:
18. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
já chci te´d shánět hlavně i něco teplejšího, pak nějaký kalhoty a nakonec taky tu souravičku do porodnice......jinak s drogerkou zatím moc nevím, mamka říkala, že nás jako mimina myla jen v čisté vodě a to nám dělalo nejlíp.....a ty různý mastičky nakoupím asi v lékárně
18. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.