• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
pabli, joo:slight_smile: jsem nadsena:slight_smile: mam pocit ze to jsou kratasky:grinning:
21. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2789660&vReferer=

holky tady je Vladicek od te kamosky ktery se narodil v noci:slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
holky funguje vam ten graf s miminkama vedle sebe?!?!? jak jdou po mesici?? me se to nezobrazuje:( a v bubline uz konecne nemam hubenoura:grinning:
21. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
no ten je krásný :wink:
21. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
pipiii mě dneska zrovna zmizel....ale už se mi to stalo jednou, musíš si ho udělat znovu, ono to vždycky asi po nějaké době přestane fungovat...
21. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
tegga, nene to neni tim, nefunguji jim vubec ty jejich stranky, az je opravi tak nam naskoci i ten graf, kdyz to nefunguje ani tobe tak je to jasny:slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
jo tak to měli oni nějaký výpadek, už mi to mimi v autíku funguje :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Možná, mě to minule nenaskočilo...musela jsem to dělat znovu
21. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
tegga, tak uvidim:grinning:
21. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
tak sem byla na balkoně pověsit prádlo a je už pěknej pařák :sunglasses:
už taky obědvám a to toustíky s rajčátkama a salátovou okurkou,sice sem na dnešek uvařila bramborovej knedlík se zelím a uzeným masem,ale nemám chuť na teplý jídlo :grinning:
21. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
maja: já si klíďo teplý oběd dala, poněvadž máme v bytě docela zimu :slight_smile:... teď čekám jen na pošťačku, pokud přijde s balíčkem... chodí cca do půl jedný... pak vyrazím do krámu a vezmu si na sebe šaty :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
pabli, jeeee saty:slight_smile: ja pujdu v sukni a v tilku...juuchuuu mala je vzhuru asi ma hlad:grinning:jdu si dat rohliky se salatem( opravdu zdrava vyziva!:-X) ale ja na zdrave krome ovoce nemam chut:grinning:
21. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
pipiii: já asi žádnou sukni neobleču už :grinning:
21. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
pabli, ja mam bokovou sukni co jsem si kupovala na svatebni cestu a je na gumu v pase, takze jsem si ji stahla pod brisko:slight_smile: je fakt uzasna!
21. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
já oblíknu dvě sukně....ale připadám si v nich jak pytel, tak je raděj nenosím:grinning:.....musím si něco pořídit
21. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
21. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
holky o-ou!!!! kolem 3-5h se blizi silny bourky s krubobitim s silnym vetrem!!!!:-X jeste ze jsem doma:-X
21. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
kde jste???:-O:-O:-O:-O
21. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
pipiii: já si třídím věcičky pro mimi, dělám si takovou tabulku, abych měla přehled, co už mám od které velikosti... plus tabulku, kde si jmenovitě vypíšu každý kousek oblečení a jeho velikost (abych pak nemusela ta bodyčka apod. rozepínat, jen kouknu do tabulky a vidím, kolikátka to je :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
tak paaa:slight_smile: jdu do mesta:grinning:
21. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Hurá, holky tak jsem konečně sehnala něco na sebe na tu svatbu mích známých. Je to bílá rozšířená tunika, která je pod prsama na stáhnutí, jinak je volná. Vezmu si k ní těhu černé kalhoty a pohodlné botky. Možná si přikoupím nějaký šperk, ať to trošku oživým. Cena 300 Kč, pěkné že?
21. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
taky jsem si ty hadříky včera vytřídila, abych viděla ty veliosti....a zjistila jsem, že toho mám staršně málo:slight_smile:....a manža si pořád myslí, že to už by pomalu stačilo, že je toho až dost:grinning:
21. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
makka super :wink: ......tady je dnes takový vedro...já chtěla jít na chvilku ven,a le asi bych tam padla.....pořád dodělávám úklid, měli jsme tady takový mrdňajs, to je něco
21. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
já taky chtěla jít ven, ale asi nepůjdu, nějak mě pobolívá bříško zas... a odpol. pak musím být fit, pojedeme s přítelem se podívat na snubáky a taky domluvit do restauračky menu na svateb. večeři a ještě na návštěvu ke kamarádce :slight_smile:

ale dala bych si nějaký dortík... ovšem kdyby mi ho tak někdo přinesl :grinning:

makka: dobrý kup :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
já mám výbavičky docela už dost, první 3 měsíce mám zajištěné komplet :slight_smile: ... musím dokoupit něco na druhé 3 měsíce - overaly s dlouhým rukávem, mikiny a zimní kombinézku (ale tu mám, myslím, v této velikosti objednanou:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahoj holky, ani vás nedočítám, tak snad mi neuniká něco velmi důležtiého :slight_smile:
u nás je neskutečný vedro
chtěla sem dnes zajet do jednoho levného obchodu u nás kde mají i povlečení, peřinky atd trošku ve velkým a omrknout ceny, příp. něco koupit
jenže sem se po peřinkách moc nedívala ani na netu tak nevím kolik to asi stojí, tak nepoznám jestli je to levné, drahé ..
nekoukali ste něktreá po cenách tohoto ?
21. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
pabli ty máš teda dnes lítání, v tom vedru to tě trochu lituju
dortíček s donáškou bych taky brala :slight_smile: zatím tu křoupu kedlub co sem před chvílí dostala
21. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
já jsem donáškou vyřešila včerejší oběd.....přinesli mi těstovinky a bylo to moooc dobrý:slight_smile:...dneska, až se konečně doberu ke konci úklidu, tak musím zase jednou něco uklohnit...ale potřebuju jen něco rychlýho:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Já jsem si dnes taky udělala donášku. Zajela jsem si do intersparu a koupila si smažené cibulové kroužky a udělal si k tomu salát :slight_smile: Něco tak dobrého jsem už dlouho neměla :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Doufám, že k nám ta bouřka přijde tak po 19 hod. Musím nějak dojít domů z práce a manžílek má fotbal.
21. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.