• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
maja bu´d ráda, je vidět, že se má dobře, že krásně prospívá....já to tak aspoň beru:slight_smile:
14. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
holky, tak ja se vzdaluju, musim si jit zabalit a poklidit, v 11 odchazim a jedu do Jablonce:slight_smile:
14. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
tegga - to jo jsem ráda,ale hlavně aby šla ven přirozeně a taky jí budu muset připravit dvě varianty na odchod z porodnice,protože to novorozenecké nevím nevím jestli se do toho vleze :grinning:
14. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
já nachystám 56 a to si myslím, že bude oki:slight_smile:....já už bych hlavně chtěla, aby už to bylo, abych věděla, že je prcek v pořádku:grinning:
14. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
já už si taky přeju aby mi tady ležela spokojeně v postýlce :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
já už sem komplet připravená - akorát si dnes zajedu večer do tesca pro balík těch plínek s výkrojem na pupík,no a už budu jen čekat :slight_smile:
14. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
jinak uz jsme to vymyslela s tou soupravickou z porodnice:slight_smile: vezmu tu 56 ale bodycko dam 50:slight_smile:, dupacky a kosilku na zapinani dam 56 vcetne cepicky, rukavicek a dam mimi do kombinezky:slight_smile:
14. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj, právě jsem se vrátila od gynekologa a vše je OK. Malá je velká akorát, jen ji nemohl pořádně změřit hlavičku, protože je prý strašně dole, ale neotevírám se.
Pokud neporodím do 38tt tak mě nejspíš budou v 39 vyvolávat, protože nechce nechat těhu cukrovkářky přenášet. Tak uvidím jak to dopadne, asi začnu před 38tt chodit na dlouhé procházky a 2x sexovat s manželem :grinning: :grinning: Raději bych přirozený porod než vyvlaný tak se budeme snažit :wink:
14. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Edit gratulace ke kontrole, to je moooc dobře, že je vše oki :slight_smile: ....myslím, že se můžeme snažit, jak chceme a když se pr´dolům nebude chtít na svět, tak je ven stejně nedostaneme, i kdyby jsme sexovali 5krát denně:grinning:
14. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z nákupů. Nejdříve jsem si dojela na gyndu pro nový papír na mateřskou. Jsem šikula a samozřejmě jsem to vyplnila blbě. Pak jsem ho dovezla do práce, kde jsem pobyla asi hodinku s kolegyňkama, moc jsem se s nima pobavila. Nakonec jsem si prošla na náměstí trhy a udělala si radost, levandulí a břečťanem. Takže si to musím na netu nastudovat, co s tím.
14. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:
edit-taky gratuluju, mám to stejné,když neporodím do 27.9.,tak mi vyvolají porod...prcek je ale zatim spíš menší než větší,takže to vypadá dobře :slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
ty jo maja,ty už můžeš mít za 3 týdny Barborku doma!!! :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
já uklízím,zítra dorazí naši...
14. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky zdravím vás při pátku a přeju vám krásnej víkned

já dneska nestíhám u našich je tenhle víkend pouť večer pak zábava venku s živou kapelou je to vždycky akce jak blázen všichni příbuzní se sejdem a prostě je to bájo tak už se těším, ještě musím zabalit ty dárky

já teprve vařím oběd vepřové po rokycansku s rýží, ale už se blížíme do finalé mám hlad jako vlk

holky já dneska měla noc, v deset večer prcek začal kopat jak blázen, ale až to bylo fakt nepříjemný do žaludku, že se mi až chtělo zvracet a vydrželo to až do jedný hodiny ranní už jsem fakt měla strach, že mimi něco je, tak jsem se začala procházet po bytě a aspoň se snažila ho ukolíbat chůzí, no vydržela jsem to do půl druhý pak zalehla fakt už unavená, hubu jsem si mohla roztrhout, no zabralo to, ale v osm už jsem byla vzhůru opět kopanečky, no jestli to takhle bude řádit i venku tak se asi máme na co těšit
14. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
mě v noci braly záda a kříž, k ránu kyčle,takže taky "super" noc :unamused: manža mě ve 4 ráno natřel voltarenem a maličko to zabralo,teď pořád sedim na míči a to taky pomáhá
14. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Když vás čtu tak jsem hrozně ráda, že já jsem v poho, dokonce i spím skoro normálně, navíc si jdu často lehnout i po obídku. Za chvilku půjdu taky :grinning: :grinning: :grinning:

Malá taky kope hlavně večer když lehnu, přes den cítím jen její hlavu jak mi dole tlačí na břicho, asi se ji už chce ven nebo co :wink: Taťka ji teď každý večer čte pohádku a to se ji moc líbí, začne kopat až pak :slight_smile: Je to pěkný rituál, který bych ráda udržela i jak se narodí. Manžel vykoupe, uloží malou a přečete ji pohádku. Celý den bude je se mnou tak ať si ho taky užije :grinning:
14. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
14. srp 2009 ve 14:09 • ma12
autor
ahojik holky :slight_smile: tak se hlasim z jablonce. Me papiry na materskou jsou nechutne preskrtane, pac sestricka zmatrkovala a 3 krat mi to spatne prepisovala!!:-O tak doufam ze mi to uznaj:-X vypada to jak od prasat:-/

a jak je ten jablonec maly, tak jsme potkala kamosku, je stejne stara jako ja, sla z tehotenskeho cviceni ani nevedela ze bydlim v Praze. tak jsem se ji ptala co ceka a kdy, mela obrovsky pupek tak jsem si rikala ze asi porodi kazdym dnem tak ceka holcicku jako:slight_smile: ja a ma TP uplne stejny jako ja:grinning: takze se mozna potkame v porodnici:grinning::grinning:
14. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak jsem si dala 2 hodinky siestu a je mi fajn :grinning: na pondělí jsem se objednala ke kadeřnici a chci si ještě nechat obarvit obočí a řasy,začátkem září.
14. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
maji-aš tu budeš tak je tam hodím admin mi je vymazala :frowning2:
14. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
renu - jsi tu?
jááá teď jen tak na deset minut a pak asi až od 20.00 :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
tak těhulky, já se loučim,o víkendu máme návštěvu,tak mám o zábavu postaráno,takže krásný víkendík-má být letní počasí :slight_smile:
14. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
ahojte jdu vás zase pozdravit
tak sem dočítala a sem ráda že se vašim prďolům daří, docela koukám že některé máte tak "těžké" dítka oproti té mojí, až mě to příjde divný jestli není až moc drobná, tak se na to raději zeptám v poradně v úterý

edit docela koukám že by ti vyvolávali porod v 39. tt, mě bylo řečeno že pokud jde vše tak jak má tak není důvod a šli by do toho u mě až po termínu porodu ikdybych měla obří dítě :confused: ...
jé já už se tak těším na první podzimní miminko :slight_smile: :slight_smile:

už máme na skladě dětský pokojík, jen pro něj zajet, a od včerejška mám doma konečně kočárek, tak sem šťastná jak blecha ... akorát škoda že sme museli nechat utratit kocourka, měl slíbeno že ho na něm vyzkouším ... tak sem se projela jen po průjezdě "naprázdno" a musí počkat až na Máju

taky sem se dozvěděla přesné stáří našich postýlek, je to bomba :grinning: měla sem dojem že 30 a 40 let ... omyl, jedna je stará 36 let a druhá skoro 60, to je haluz že šli opravit :grinning:

tento týden už by nám SNAD měl běžet internet doma /ale to nám operátor tvrdí už asi 14 dní :angry: :angry: / tak snad už konečně teď poběží, sem už opravdu nadmíru nasr.... protože teď v pondělí už to bude 4 týdny co neběží :angry: :angry:

mějte se všechny moc pěkně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dobré ránko po víkendu. EVENA - máté moc krásný kočárek a za krásnou cenu. Taky mám pořád nutkání vozit, ale počkám si na malého :slight_smile: Jinak ohledně internetu, máme dobrou firmu. Možná bych odstoupila od smlouvy a přešla k někomu jinému. Jelikož jsme si internet zaplatili na rok dopředu, tak by mě to hoooodně naštvalo, kdyby nám nefungoval. Koukala jsme, že se tu o víkendu moc nesejdeme. U nás probíhal víkend docela akčně. V sobotu natírání schodů a včera přepažení zahrady. Já jsem opět šolichala na zahradě a večer jsem byla KO. Můžu říct, že oproti minulému měsíci mám o dost víc energie a hlavně se mi i lépe pohybuje. Za to noci jsou katastrofální, zrovna jako tahle. Hlavně díky těm teplům.
17. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahojík holky! Já jsem se dneska vyspala docela dobře, dokonce jsem byla tuším jen jednou na záchodě:grinning:.....my měli taky pracovní víkend, malovila jsme ještě chodbu......ještě nám ale spousta věcí zbývá, stihneme to tak akorát do termínu:grinning:. Jinak od té doby, co my doktorka řekla, že mám míň plodovky, tak jsem se začala strašně pozorovat, pořád nas tím přemýšlím, je to na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......doufám, že jste měli všechny krásný víkend
17. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
ahojik holky

...muj vikend: prababicka byla uzasna, v takhle dobrem fyzickem rozpolozeni jsem ji uz dlouho nevidela, je ji za rok 90 vysla sama schody do druheho patra, cely den si povidala, sm ala se, noo moc ji to sluselo, mam s ni nejakou tu fotecku tak ji sem vlozim:slight_smile: ..za to ja a muj zdravotni stav:grinning::grinning::grinning: jdu silne ke dnu:grinning: asi se projevuje moje celozivotni nic nedelani a pomalu uz nedokazu bolesti ani stat, natoz chodit:-/:frowning2: v sobotu rano me chytli starsny krece do nohou(do lytek) tak nechutna bolest, ze jsem lezela a brecela:-/ fakt super, jsem nadopovana magneziem(mam rizpustny magnosolv) ale ten se muze jen 1 sacek denne a vubec jsem nezaznamenala nejaky zlepseni. takze levou nohu tahnu temer za sebou, k tomu zablokovanoy kriz a celou pravoui stranu na zadech. Aby toho nebylo malo, tak se mi zacaly delat mdloby a rikam si jezis co mi je, tata mi prinesl talkomer(mam ho ted s sebou v Praze) a tlak mi vysel pokazde kolem 97/57 a tep 105( normalni je do 80) no pekne, ze... takzesi pripadam jako by me nekdo ze dne na den chtel proste vyradit z normalniho zivota, pac jsme totalne nepouzitelna:frowning2: mrzi me to, pac jsme chtela jet jeste treba do ZOO atd, ale spis si pripadam hur jak 90-ti leta babicka:-/
17. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
ahoj pipiii! co tady děláš tak brzy:grinning:?....pipiii já mám ten magnosolv napsaný od doktorky a řekla mi, že můžu i dva sáčky denně....tak jsem to pár dní tak zkusila, na křeče do lýtek mi to pomohlo, na tvrdnoucí břicho ne, ale hlavně, měla jsem z toho strašný průjem, takže už jsem zase jen na jednom:slight_smile:
17. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
tegga, prujem mam taky, mam strasny tvrdnuti-poslicky, je to husty... jeste porodim fakt z vas prvni:grinning:
17. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
jinak ja ted posledni dny nemuzu vubec spat, takze se mi uz nechce lezet... v jablonci jsme vstavala kolem 7 a to jsme byla vzhuru uz tak nejak od 5:frowning2:
17. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.