• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
joo holky a jeste jedna husta vec.... byt mame tady uplne pripraveny na mimi, cely zarizeny, ale dostali jsme moznost stehovat se do novostavby va Sterboholich, v mnohem hezci lokalite, byt je to sice take 2kk ale vetsi i s balkonem a hlavne bychom nemeli pod oknem hlavni silnici s krizovatkou. a stehivani by bylo kdyz amalce bude 1 mesic:grinning::grinning::grinning: vypada to ze se na 90% budeme stehovat, je to pres tchana(hmmmm vzpomneli si na nas, pac jsme si do nich rejpla:grinning: pac se fo teho baraku stehuje i jakubova sestra, ktere to sehnali:grinning:) jakubuv tata tam je stavbyvedouci. Dneska se tam jedeme podivat(neni to jeste dokoncene, nahazuje se ted omitka) cenove asi o 500 vice nez tady.
17. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
a byt by byl vetsi.
17. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
no jo, ono už to tvrdnutí je teď úplně normální pipiii, budeš si muset zvyknout :wink: ......tak to byste měli fajn, ale stěhovat se s měsíčním mimčem, to bude záhul:slight_smile:
17. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
tegga, jj zahul to bude, zvlast kdyz jsme si toi ted taky krasne vybavili a vse nakoupili na miru:-O nj ale proste ta lokalita atd, no proste super...tvrdnuti je sice normalni, ale ja ho mela 50s a dost pravidelne tak cca po 5 minutach:frowning2:
17. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
a navic ty jsi 35tt:-O:-O ja teprve pozitri zacinam 33.
17. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
pipiii mě tvrdne břicho asi od 4. měsíce:grinning:
17. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
pipiii tam si to určitě taky zařídíte krásně, já bych se do novýho těšila moooc:slight_smile:
17. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
tegga, me taky tvrdne bricho ale ne takhle pravidelne.. tohle jsou poslickove jak vysity...:-/ bojim se ze je proste moc brzy...
17. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

jdu jen pozdravit, musím se rychle připravit a vyrazit k zubařce :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
pro mě je nejhorší, jak jsem v klidu a začnu se moc sledovat.....tak se snažím přemoct a pořád něco dělat, i když jsou to třeba jen drobnosti....zkus to taky pipiii, zabírá to :wink: ....nejhorší je ležet a čekat :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
tegga, ja nemam co delat:grinning::grinning::grinning: max. jenom lezet a sedet:grinning::grinning::grinning: pujdu dat prat no:grinning:
17. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
ahoj pabli:slight_smile:
pipiii tak to já jo, snažím se právě pořád něco vymýšlet....na dnešek toho mám taky spoustu, akorát je tam už teď šílený vedro, na balkoně máme nedýchatelno, tak to mě trošku štve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
ja se mooc tesim na balkon/terasku nevim jak to nazvat budeme v 1. patre:grinning:
17. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
nám dělali lno nové balkony, tak jsem se strašně těšila na letošní léto, jak tam budu vysedávat, nakoupila jsem tam zahradní nábytek a seděla jsem tam všehovšudy dvakrát, buď je hrozný vedro nebo prší:slight_smile:.......ale na kočár to bude fajn
17. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
pipiii prababička vypadá úúúúúžasně:slight_smile:
17. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
tegga, no to jo:slight_smile: je to zlaticko:slight_smile:
17. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holčinky, všechny moc zdravím. Já jsem zjistila, že mi pomáhá hodně pohyb a na bolest si vzpomenu až si sednu a odpočívám. Dala jsem na rady mamky abych se hýbala, pak budu mít snažší porod. No uvidíme.
PIPII - teda, prababička vypadá velmi čiperně a moc vám to oběma sluší. Je vidět, že máte v rodině skvélé geny, takže budeš vypadat stále mladě :slight_smile:
Chci se ještě objednat ke kadeřnici, kdo vi, kdy se zase dostanu. Jen by mi to vyhovalo příští týden, kdy se má ochladit. Do toho vedra nepáchnu, jen si dojdu pro rohlíky.
17. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Je tu vůbec někdo? Jak holky snášíte tyhle vedra, mě se až zvedá žaludek a těžko se mi dýchá.
17. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
makka, me se spatne dycha a mota se mi hlava..radsi tam nelezu, ja tu jsme celou dobu, jen sem nikdo jiny nechodi:frowning2: nevim kdy vsichni jsou...:frowning2:
17. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Nejhorší je, že máme vedro i doma, takže se budu muset osprchovat. Že by byly ostatní holky někdy na koupáku?
17. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
makka, jj take mame mega vedro doma:grinning:
17. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahoj holky, opět jen na skok... to vedro snáším celkem dobře - až na nohy - začaly mě hodně otékat, tak si jdu dát studený obklad a nožky nahoru a natáhnu se k telce :slight_smile: U zubařky OK, říkala, že s prckem mám přijít, až mu bude rok, nebo i dřív, kdybychom měli problémy s prořezáváním zoubků apod. :slight_smile: Stejně, jak je to dnes jiné, já byla u zubaře prvně asi na základce... vůbec si nepamatuju, že bych ve školce někde byla... to jsme šli tenkrát na ZŠ hromadně, no byla to hrůza, starší děti nás strašily, že je to děsné, že to strašně bolí, no pak se nemá člověk bát zubaře :grinning: V Levných knihách jsem si koupila knihu za 99,- Všechno o matce a dítěti : http://www.levneknihy.cz/detailzbozi.aspx?z=73470

a pak ještě za 29,- Zdravé a nemocné dítě: http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=63892

Tak se půjdu vzdělávat :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
ahojky kočky, jsem na návštěvě v práci,stavila jsem se tady cestou z města na kávu :slight_smile: Teda to vedro mi nakládá,zítra ráno asi vyrazím na koupálko!!!!Zatim teda neotékám,jen maličko prsty u nohou,ale potím se jak vrata od chlíva :unamused:
17. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
ja do konce tydne nevylezu ven:grinning: pouze na nakup a pod.:grinning: a 1.9. jdeme na tehu foceni:slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
taky se snažím vylejzat jen dopoledne a odpolčo jsem doma,zatažený žaluzie,okna jen na mikroventilaci a je to snesitelný....dneska ale musím přežít 15 minut v autě v tomhle hicu....
17. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
ja se tesim jestli bychom se stehovali do noveho :dizzy_face: :dizzy_face: tam by pristi rok tenhle problem uz nebyl,
17. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
pipi-náš kamarád staví domeček od stejné firmy,co budem stavět my,už má hotovou hrubou stavbu,tak jsme byly na exkurzi,úplně jsem si představovala,jak to budem mít udělaný my :dizzy_face: ale to je tak za ty 3 roky...
17. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
danus, ja se tesim i do toho noveho 2kk:grinning: bude vetsi a na klidnem miste:slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
pipi-už se těším na vaše luxus fotečky z ateliéru :slight_smile: My to zamítli,takhle máme fotečky z přírody a zadarmo a já bych nezvládla se pařit někde uvnitř...jedině tak v 6 ráno :grinning:
17. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.