• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak klidný místo je důležitý,to my docela máme a hlavně slušný lidi v baráku :wink: ,až na jednu rodinu tam všechny znám přes 10 let...
17. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
a ve vedlejším vchodě bydlí spolužačka ze základky-má 2 holčičky a jedna paní tam má teď asi měsíc starý mimi :slight_smile: snad se začnem kamarádit,až se pak potkáme s kočárkama :grinning:
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
já se loučim,trochu zalezlo sluníčko,tak chci vyrazit
17. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
danus my ty fotky fotime ,,az,, v 19h a je to v rodinnem domecku:slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Asi se zvencnu. Prala jsem černé prádlo a v některé kapse jsem nechala papírový ubrousek. Takže můžu prát znova, protože je to v hrozném stavu.
17. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky na této diskuzi jsem nová potřebovala bych se s Vámi trochu poradit. Taky čekáme podzimní mimi :slight_smile:. Je to naše první, takže ještě nevím pořádně co a jak. Jde mi o oblečení. Veškerou výbavu mám už vypranou a nachystanou, vím že bych měla mimi oblékat co se týče vrstev tak jak sebe + 1 navíc. Jde mi o to co budete oblékat svým miminkům v měsíci říjnu a listopadu na základní oblečky do kočárku. Kupujete podzimní i zimní kombinézu, nebo nějakou podzimní a zimní bundičku ? Někde jsem četla, že zimní kombinéza se má kupovat o číslo větší. Myslela jsem že bych mohla malého v říjnu a listopadu obléct i do nějakého otepleného podzimního overalku nebo chlupatky. No a na konci nebo v půli listopadu dle počasí už do zimní kombinézky. Co máte připravené vy ? Děkuji všem za radu :wink:
17. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
jé makka, to se mi nedávno taky stalo......nadávala jsem jak čert......ahoj spirima...já ještě nemám na to období nic koupené, počkám, až jak bude prcek velký, ale koupím nějaké kombinézky určitě
17. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj Spimir, jé ty nemáš udělané albíčko? Předně, vůbec nemůžeme předpovídat jaké bude počasí. Jinak mám spíš na podzim rifličky, kalhoty a teplé mikinky a lehčí bundičky. Na zimu jsem zatím pořídila kombinézu a mám i teplejší bundy. Samozřejmě je plno oblečení, které se dá vrstvit. Bodýčka, mikinky, třička s dlouhým rukávem. Koukni do alba, určitě tam něco najdeš. Přece jenom pak do kočárku na podzim vezmeš deku a budeš mít mimčo v zavinovačce, takže teplo mít bude. No a na zimu přidáš fusak. Velikosti mám 0 - 4 měsíce, ale neodhadnu jak budeme mít velké mimčo.
17. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
spimira, ja mam kombinezky vel. 56, 62-68 a 0-3 mesice, potom mam krasnou zimni bundicku. mam plno mikinek a svetriku. Kdyz bude tepleji tak do kombinezky dam mimi bez mikiny. kdyz bude velika zima, tak opod kombinezku i mikinku a teplacky a cele mimi vlozim jeste do zimniho fusaku, nebo do fusaku do autosedacky:slight_smile: v rijnu si mimi povezu z porodky. v bodycku s dlouhym rukavem, dupacky, tricko a do kombinezky plus lehka cepicka, rukavicky, popripade mam i ten fusak do autosedacky.
17. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
PIPII - tak u mě dnes byla švagrovka, která má 2 děti. Ukazovala jsem jí, co mám připravené pro malého až pojedeme domů. Takže všechno špatně. Mám si prý připravit věci, které se rychle oblékají, že to mimča prostě nemají rádi. Takže mám body s dlouhým rukávem, teplejší overal, mikinku s kapucí, čepičku a rukavičky. Dám ho do sedačky s dekou, která je hodně velká, takže ho do ní můžu zabalit. Do auta je to z nemocnice kousíček. Dám do alba fotečku.
17. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
holky,tak jsem to přežila,hned jsem si musela dát sprchu :grinning: stavila jsem se v jysku a sportu,místo kruhu na sezení mám nafukovací polštářek,který má uprostřed jakoby trochu žlábek...to by mohlo splnit účel :grinning:
17. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
to makka : album nemám protože jsem to ještě nestihla nafotit :sweat_smile:
Taky mám dost tepláčků sice velikost 62 - 68 ale myslím, že to nevadí že to pozahýbám. Upřímně moc velkou zásobu oblečení 56 nemám, kamarádky mi říkaly, že to je zbytečné, že mimča rychle rostou a že ho můžu klidně od začátku oblékat i do 62 a pozahýbat to. Takže 56 mám tak akorát ani ne moc ani ne málo :slight_smile: .Riflíky jsem kupovala až od velikosti 68.
Jinak v 56 mám asi jen 2 flaušové mikinokabátky, tak snad to bude stačit a zbytek mám už větší, taky mám 1 hezkou zimní bundičku 0-3.
Kombinézu zatím nemám žádnou ani oteplený overálek.Mrknu na ty vaše albíčka :wink: zatím moc děkuji
17. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
V tomhle pojede malý domů z porodnice http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=279423
DANUSCH - to počasí je porod, co? Už se těším na víkend, teploty půjdou na 22 st.
makka-to sem řešila včera a kupodivu jsem teda zvolila dobře :grinning: body s krátkým rukávkem,polodupačky a bavlněný tričínko s dlouhým rukávem,který je celý jakoby zavinovací a k tomu bavlněnou čepku a plyšový bačkůrky...podle počasí ho pak ještě v autosedačce přikryjem balvněnou nebo plyš.dekou...
makka-vážně uvažuju,že hnd zítra ráno vyrazím na koupálko...varianta B je,že celý den nevytáhnu paty z bytu....má být tepleji než dneska :confused:
17. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
SPIMIRA - ze začátku jsem se také zaměřovala spíš na vel. 56, jenže dle názoru zkušených mamin, je to opravdu zbytečné. Takže v 56 mám mikču snad jen jednu, takže si moc vybírat nemůžu. A není problém spoustu věci ohrnout. Nevím ještě, jak bude malý velký. Není problém se vydat něco dokoupit.
17. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
to mekka :
moc hezké, taky mám nachystanou podobnou skladbu oblečení pro malého, akorát mám jinou barvu - smetanovou :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
DANUSCH - myslím, že jsme to vyřešily obě ideálně. Koukala jsem i do jiných albíček ze zářijového období a taky tohle měli mimča na sobě. Myslím, že se mimča moc dobře necítí, když jsou navlečený, aby neměli třeba potničky. Fakt je těžké předpovídat, jaké bude počasí v září-říjnu.
17. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
SPIMIR - začínala jsem na neutrálních barvách, v albu nemám vše. Po potvrzení pohlaví malého jsem přešla na modrou a zelenou, no prostě klučičí barvy. Teda, jestli se doktor spletl, tak to bude sranda :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
jj taky se spíše už zaměřuji na větší věci a když přemýšlím nad tou zimní kombinézou tak asi větší že ? Jasně že záleží na tom jak bude mimi velké, ale když si představím, že třeba v prosinci bude mít na sobě několik vrstev (body, dupačky, mikinu a tepláky) tak ho možná ani do té 62 v tom oblečení nedám a bude malá. No uvidíme jak nám prcek poroste.
17. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
makka :
Já už to vím na 100% že budeme mít chlapečka, byla jsem na odběru plodovky. Takže modré věci opravdu užijem, taky jich mám dost.
No snad se doktor nespletl, ale i kdyby holka v modrém a zeleném je v poho. Pořád lepší než kluk v růžovém :zipper_mouth:
17. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
makka - přidala jsem nové fotky http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=370995&vReferer=%2Fphotos%2Fdanuschka

spimira-je tam i inspirace oblečeníčka pro tebe :wink:
17. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
jé danu, moc ti to sluší:slight_smile:...muím se taky zase jednou nechat vyblejsknout:slight_smile:
17. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
tegg-čauky :slight_smile: No to bys teda měla,za chvíli budou pupíky pryč :wink:
17. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
makka-co dieta,jak se držíš?? Mě dělali minulý týden odběr a něco spletli,takže musím znova na krev do diab.poradny...
17. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
DANUSCH - krásný pupík, už je to zabíračka co? Jinak věcičky podobného rázu jako my. Myslím, že prckové nezmrznou :wink:
17. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
tegga-to je dobrý,všichni říkají,že mi to sluší a já si připadám,jakoby mi někdo přišil k tělu meloun :wink:
17. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
DANUSCH - celkem se držím a hlavně nepřekračuji daných 7,8, což je max. Bývá to max do 6.
17. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
makka-naopak si myslím,že v tom září bude ještě dost teplo...takže plyšový kombinézky zůstanou ještě dlouho ve skříni,mám pro něj připravený i rukavičky-modrobíle pruhovaný bavlněný,ale ty už mám spakovaný v tašce do porodnice :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
makka-já občas trochu hřeším ,ale počítám sacharidy,takže se taky vejdu do 6,0 :slight_smile: prima dělá nanuk linea fit -černý rybíz+tvaroh, je mňam a má málo cukru :wink:
17. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.