• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka-máš krásnou fotečku z utz 30. tt, my máme taky jednu z profilu ve 32. tt,ale není to tak krásně vidět jako u tebe,ani jsem jí neskenovala do alba
17. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
jdu vykoumat něco k sváče, v lednici mám ten light nanuk :grinning: včera jsme sešroubovali přebalovák,postýlka pořád čeká na natření, už jsem lehce nervózní....ale kdyžtak mám tu kolíbku od kámošky..
17. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
DANUSCH - před 2 rokama jsme měli s manželem svatbu 15. 9. a bylo skoro 30 st., zažila jsem 29.9. dokonce sníh a hroznou zimu. Opravdu si plyšové kombinézy ještě užijeme v zimě. Co se týká cukrovky, hlídám se sama, žádný testy ani krev mi nebrali. Asi to mám opravdu v poho a takhle mi to prostě vyskočilo po té glukóze. Takže si musím dávat bacha na sladké, což jsem přestala jíst. Sem tam si dám nějakou buchtu.
17. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
DANUSCH - u nás ještě probíhá rekonstrukce plotu, takže zbourat ten starý a začít s novým. Dala jsem manželovi podmínku s výstrahou, že chci mít plot hotový do porodu. Nebudu kolem řemeslníků lítat s prckem v náruči, to budu mít úúúúplně jiné starosti. Nebo ať to klidně nechá na příští rok. No a ono se to vyplatilo do něho trošku drcnout :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
makka-no mě stačilo to malování před měsícem,byla jsem na prášky :angry:
My se brali 1.9. 2007 a bylo příjemně,ráno i trochu pršelo, ale potom bylo kolem 20 a slunečno.Obřad byl ve 14 hod...Slyšela jsem, že letos má být pěkný podzim..
17. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
po pár scénách se mnaž fakt snaží,ale ta postýlka nějak vázne....jinak dělá,co mi na očích vidí :grinning:
17. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
manža :grinning:
17. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
U mého manžílka je to trošku horší, nesmím ho do ničeho nutit, jinak to nedá s nechutí. Takže si vždycky musím počkat, ale nejraději si to udělám sama a hned
17. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj, konečně jsem se dostala k PC a už tu nikdo není :frowning2:
Co se týče cukrovky tak jsem na tom z vás asi nejhůř, protože já se i při poctivém počítání sacharidů a naprostém nehřešení pohybuju občas po hodině i na hodnotách kolem 7 :frowning2: Ale furt to je v normě a není to vždycky. Dnes jsem si třeba dala jen 40g celozrnných těstovin (váženo za syrova) se sýrem a šunkou a opravdu tam bylo 7,2. To samé jídlo jsem měla minulý týden a v pohodě jsem se vešla do 6,5. Ale glykovaný hem. je pořád OK.

Co obleču z porodnice uvidím podle počasí, manžílek bude mít nachystáno a něco donese. Nechci se tím teď moc zatěžovat, protože opravdu bůhví jak bude.

Já jdu zítra na koupák s moji neteří, budu fungovat jako au-pair a co jiného dělat v tomhle vedru :grinning: Už se moc těším jak se konečeně osvěžím.
17. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
tak holky, my jsme se byli podivat na ten bytecek(zatim jen hruba stavba s oknama) ale urcite se do nej budeme stehovat. Mame to zamluveny a termin stehovani je nakonci listopadu. :grinning: :grinning: takze to bude maso :grinning: samozrejme opet zavesy co jsme tady tak pracne delali nam tam nepujdou :grinning: :grinning: :grinning: mame nejvetsi 2kk co je k dispozici, krasne slunny na jih s balkonkem, dole pod barakem mame parkovaci misto. Je to ve Sterboholich.:slight_smile: kousicek je metro Luka. Blizko je Ikea a cely Zlicin. no jsme spokojeny:slight_smile:
17. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
PIPII - takže to budeš mít všechno jak na dlani. Jsi holka odvážná, že do toho jdeš, ale určitě to bude stát za to
17. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
danuš: krásné bříško, moc ti to sluší!!!! :wink:
17. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
uz se opravuju vsude:-d:grinning::grinning::grinning: ja jsme dement.-D:grinning::grinning: myslela jsem REPORYJE:grinning::grinning::grinning:
17. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
pipi-to je super,to zvládnete,přijedou třeba vaši a pomůžou ti :wink:
17. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
edit-já mám naopak sem tam problém s hypoglykémií-paradox co...můj rekord byl 2,9 před večeří..Těstovinám a rýži se radši vyhýbám,po těch se mi zadařilo mít i 8,0. Už to máme za pár :wink:
17. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
pabli-dííík,už je jako melounek,manža si ze mě dělal srandu v obchodě u zeleniny,když jsme vybírali meloun,tak prej: tenhle berem a ošahával mi bříško :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
taky asi pomažu ráno na to koupálko...ale musím vyrazit fakt ráno,jinak se nepřinutím...budu tam holt sama,zásobím se Maminkama a sváčou
17. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
danuš: taky jsem přidala foto melounku :grinning: ... akorát ho najdeš zde: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3161053&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
pabli :grinning: ta podoba :grinning: já mám pupík zatim v rovině,ještě mi neleze ven :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
holky,teď jsem se skvěle pobavila, pověřila jsem manžu,aby mi koupil bezešvou podprdu,co mají v akci v Hyperce...už 1 mám a je super (Stelle Donna) i na kojení,i prso se z ní dá lehce vyndat :wink: takže mi volá a popisuje barvy,jaký mají...barvu,co mám doma jsem mu popsala jako "nanuk mrož v bílé čokoládě"-taková ta starorůžová :grinning: takže prej vzal 1x černou a 1x světlejší než je mrož v bílé čoko(takže tipuju na světlounce růžovou barvičku)no uvidíme,co koupil,každopádně je to moje zlato,já chtěla jen 1 ks.Můj táta by tohle třeba koupit ani neuměl ani nechtěl.....
Jo a už máme pediatra,jsem domluvená,že máme zavolat,až nás pustí z porodky :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
danuš: mně začal vystupovat takhle už někdy v 29.tt
17. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
u nás teď byla mikrobouřka, pár hromů a krátký déšť..asi tak 10 minut
17. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
pabli-mojí mamce taky prej vylezl dost brzo...já mám pupík jinak udělaný :grinning: ty jo,už ani nevim,jak vypadal předtím :grinning:
17. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
danuš: nojo, to bude nezvyk, po porodu :grinning:
17. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
tak jsem vás dočetla, ani to nebylo tak náročný:grinning:.....já vždycky musím taky doma udělat čoro, aby se něco pohlo.....ale dneska mě to chatlo smaotnou a natírala sem a přestavovala byt.....teda spíš poposouvala věci, tak jemně:grinning:....pupík mám úplně vylezlý, moc se mi to nelíbí:grinning:
17. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
ahoji:slight_smile:

pabli, mam pupik stejne vystouply:grinning::grinning::grinning: je to zvonek k Amalce:grinning:
17. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
danus i pabli, vase briska jsou mooocinky peknoucky:slight_smile:
17. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
pipiii taky máš pěkný bříško :wink:
17. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky, masírujete hráz, jdem s manžou na to. Zítra vám popíšu pocity :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahoj holky! makka tak to jsem zvědavá:grinning:....já to pořád plánuju a nemůžu se k tomu nějak odhodlat, nevím jak:grinning:
18. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.