• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Dobré ránko, nevím zrovna jestli dobré. Noc zase naprd, děsné vedro.V noci mega bouřka, tak aspoň něco. Takže jsme včera masírovali, ze začátku to bylo dost nepříjemné, až se mi zvedal žaludek. Postupně pohodička a docela příjemné. Takže budeme pokračovat. Používáme lubrikační gel, který dostatečně vše zvlhčí. Snad ta masáž bude k něčemu.
18. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
tak to je dobrý, já to dnes teda taky zkusím, i když se mi do toho nechce....makka minimálně pro pocit, že jsi pro to něco udělala :wink:
18. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
já teď spávám docela dobře, musím to někde zaklepat:slight_smile:......vždycky se přes den maximálně utahám a pak je to dobrý:grinning:
18. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
TEGGA - ale já nemůžu říct, že bych se doma válela, mám také pořád co poklízet. Prostě ty vedra jsou katastrofální a manžel taky uboze spí. Dnes mě manžílek moc potěšil, jdeme na velký nákup. Nakoukneme na dětské věcičky (takže koupíme monitor dechu), pak chceme zajít koupit takovou tu dekorační tapetu a nakonec lak na schody. Ještě mi říkal, že jeho známá prodává jídelní židličku Chicco, používanou snad jen rok, za 1 500 Kč. Takže počkám, až mi manžílek pošle fotku a zkouknu ji. To bude asi hodně vychytaná židlička, když před tím stála 3500 Kč.
18. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
já jsem tím nechtěla říct makka, že nic neděláš:grinning:...taky se těším, až se zase na nějaký den ochladí......tak ta židlička bude asi luxusní :wink:
18. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
18. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Budu jí moct používat od 6 měsíce, kdy si v ní může malý i hrát. Takže uvažujeme, že snad nebudeme kupovat ani to lehátko.
18. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
makka na tu fotku se nedostanu....musíš si ji nejdřív nahrát do počítače asi a pak vložit do alba třeba........my lehátko taky nekupujeme, kdyžtak použijeme autosedajdu, ale jinak bude prcek v postýlcenebo na té hrací dece
18. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile: jezis ten cas leti, no to je sila!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zachvili u sebe budeme mit svoje prcky!!!!
18. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ráno, dnes dělám au-pair tak nemám vůbec čas na net :slight_smile:
Lehátko jsem koupila, protože chci mít malou u sebe v kuchyni když budu vařit :grinning:

Masáž hráze začneme dnes, ale taky už se do toho tak nehrnu jak jsem si představovala, hlavně je to podle mého doktora stejně většinou k ničemu. Někdo nemasíroval ani jednou a nástřih nemá a jiná masirovala jak o život a použivala třeba i EPI-NO a nástřih má. Nebudu se tím trápit, v dnešní době jde v nejhorším udělat i plastik spodku tak co :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
TEGGA - židličku jsem dala do alba výbavička. Mrkni :wink:
18. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
EDIT - za to nic nedáš a celkem, když nemáš sex, tak aspoň nějaké spestření :wink: Holky, má význam kupovat ten maliníkový čaj a ty semínka?
18. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
makka pěkný....a máš už krásně nachystanou postýlku:slight_smile:
18. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
makka, ja zadny malinkovy caj a seminka nekupuju:grinning::grinning: ani nevim k cemu to je:grinning: ja mam na masaz hraze Weledu, zacinam od pristiho tydne, pry je to ale dost bolestive:-O
na ten čaj se taky chystám.....jen ho koupit a začnu ho pít:slight_smile:
EDIT - ta židlička se dá používat už od 6 měsíců, kde si v ním malej může i hrát. Jen teda nevím, jak ho zabavím do té doby, když nebudeme mít lehátko :unamused:
autor
makka, tak zidlicka je krasna:slight_smile: my si ji koupime az amalce bude tak pul roku nebo ji dostane k Vanocum:slight_smile:jinak postylka pekne pripravena ale neni nejaka mrnava??:-O
18. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
TEGGa - postýlka je nafocená bez dekorace, máme nad ní ještě borduru se zvířátkama. TAkže to zase vypadá úplně jinak.
18. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
makka my mame lehatko, ale tak mas treba autosedacku (das na ni treba hrazdicku) a potom tu hraci deku:slight_smile:
18. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
PIPII - takhle postýlka je ta samá, jako se používá v porodnici, mám ještě jednu a hlubší. Samozřejmě postupně je budeme měnit. Ale zatím tahle stačí. Hlavně je hodně vysoká, takže se nemusím sklánět. Máme i tu klasickou dřevěnou.
18. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
makka taky budu používat autosedajdu :wink:
18. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
makka aha, tak to je urcite mensi nez ta klasicka drevena:slight_smile: ale kdyz mate takovych moznosti:grinning::grinning::D

holky ja se uz strasne moc tesim na ten novy byt:slight_smile:
18. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
PIPII ¨- Tu židličku nám nabídka manželkova spolupracovnice, která jí používala jen rok. PC byla 3500 Kč a nám jí prodává za polovic, no neber to. Stejně bysme jí kupovali.
18. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
dobré ránko,žehlila jsem do půlnoci,takže jsem před chvílí vstávala :slight_smile: na koupálko nejdu,půjdu až ve čt, to má být 29
18. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Já jsem si taky původně říkala, že mi stačí jen autosedačka, ale pak jsem si četla, že ta je na delší ležení mimča dost nevhodná kvůli páteři. A lehátko bylo za dobrou cenu tak jsem do něho šla. A až bude větší tak máme ohrádku :wink:
18. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
PIPII - taky bych se těšila do nového, hlavně když to bude lepší jak ten původní byt.
18. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
danu a já myslela, že už se někde čvahtáš:slight_smile:.......ale u nás dnes taky není úplně na koupání, i když vedro je pořád
Danuš - já jsem včera taky žehlila, ale jen plínky.Normální prádlo mi teď žehlí kámoška :grinning: Bolí mě z toho stání děsně záda
Pipiii - supe, že se těšíš. Já doufám, že jsem se stěhovala naposled v životě, už nikdy víc :grinning: :grinning:

Řeporyje jsou dobrá lokalita a přesně na Zličín je to co by kamenem dohodil.
18. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
edith ja se stehuju po 4. behem 2,5 let:grinning::grinning::grinning: a vim ze nejdele za 3-4 roky se budeme opet stehovat do sveho.:grinning::grinning::grinning: jdu se mrknout na net kolik stoji lednicky( tu si tam musime koupit)
18. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.