• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena: to bude v poho, pojedeme skoro všude autem :slight_smile:... dá se všude pěkně zaparkovat :slight_smile:
tahle paní: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=283484 má peřinku a polštářek za 329,-... a povlečení pak bez mantinelu za 299,-... levnější jsem ani nějak na netu nenašla...
21. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Holky, nekoukali jste včera na Topstar magazín, byl tam chlapeček Bendeho, je krásný a hrozně mě to dojalo. Už se těším na našeho. Koukala jsem, že vezli kočárek DorJan-DannySport tmavě modrý, moc hezký.
21. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
makka. já chtěla koukat, ale bohužel jsem u telky usnula :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
jo makka, taky jsem to viděla a moc se mi to líbilo...akorát mi bylo líto, že tam není manžel a neslyší, jak bende vykládá, jak uklízel, vysával, vytíral a prostě dělal všechno, když byla manželka těhotná:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
pabli dík, ta cena je super, jestli to nenajdu v tom obchůdku kam se chystám + - stejně drahý tak to koupím od ní přes net
raději bych stejně asi tohle nakupovala v reálu, sem radši když si všechno ochytám, ale cena je cena :slight_smile:
na to povlečení sem koukala a taky sem ho nikde neviděla za míň jak za 300
akorát nevím jakou peřinku mám koupit, jestli rozměry 135 x 100 nebo 120 x 90 když mám jednu postýlku 120 x 60 a druhou 140 x 70
raději bych chtěla obě peřinky stejné kvůli povlečení

na bendeho mimčo sme koukali a přítel to slyšel :slight_smile: tak sem byla v duchu hrozně ráda :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
TEGGA - manžela jsem k televizi dotáhla, ale asi o tom uklízení vůbec nevnímal. Zase si myslím, že těhotenství není nemoc a pokud opravdu nemá maminka problémy, tak proč by nemohla uklízet sama. Mě manžel pomáhá vysávat a nosit těžký věci. Jinak si vše dělám sama. Raději si třeba utřu prach sama, než abych to svěřila manžílkovi, on prostě tak dobře neuklidí, tak jako já. A opravovat to po něm je dost blbý, to by se mi na to příště vyprdl. Hlavně ty chlapy pořád chválit.
21. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
tak já bych manžu taky nenechala utírat prach:grinning:....ale kdyby mi sem tam vysál a ještě k tomu sám od sebe, tak bych šla asi do kolen:slight_smile:...on mi řekne, a´t to nedělám, že tady máme pořádek a je to :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
evena já myslím, že stačí určitě ten menší rozměr peřinky....já ho teda asi budu kupovat...myslím, že větší je zbytečná, to už pak koupíme do velké postele....
21. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Chlapi prostě bordel nevidí, nebo jim to stačí jak to je. Manžel žil před svatbou s maminkou a jejím přítelem. Opravdu doma neměli moc naklizeno. Pro ně bylo důležitější, aby měli okopaný záhony. A to jste neviděly byt jeho ségry. Ta každé místo v bytě zarovná skříněma a krámama. Je hodně skladovací typ.Takže kde by se to měl naučit. Zbývá mi, že si ho převychovám k obrazu svému. Určitě je moc rád, když je uklizeno, ale abych to uklízela spíš já. Jsem ráda, že aspoň vysaje a utře nádobí. Cením si ho i za jiné věci.
21. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
já bych to po něm ani nechtěla....stačí mi, když pak uklidím a on ten pořádek aspoň chvilku udržuje:slight_smile:....ale teď v tom těhu by se prostě občas pomoc šikla.....ale zase on je strašně manuálně šikovný, zatím všechno, co jsme dělali na bytě, tak zvládl sám, je šikulka
21. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
TEGGA - to je fakt, že největší problém je udržet byt aspoň chvíli uklizený. Jelikož máme psa, stačí když jenom proběhle a hned je kupa chlupů. Je to naše chyba, naučili jsme si ho na ležení doma, i když máme obrovskou zahradu.
21. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Ahojky holky, byla jsem s kamoskou ve meste a objevila jsme dneska v akci v HaM luxusni zateoleny hnedy kalhoty a kytickovym paskem za 100KC a k tomu jsem koupila tricko take v akci za 50KC:grinning::grinning: a jeste jsem koupila mimi capacky:slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
ahojky pipiii--
21. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
nemáš náhodou stop stav??
21. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
tohle mi milacek dovolil... za tu cenu:slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
jako fakt super cena..jsou luxusni ty kalhoty:slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
no jo...ale tvůj přece říkal že už nesmíš??tytyty... :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
no tak to je potom pohodička.. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
renu, fakt super a jeste ke vsemu ty krasny lacliky z dneska...noo dneska jsme mela uspesny den:grinning:
21. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
ty se máš já už musím taky začít kupovat... :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
nafot to... :slight_smile:
autor
reni...jsem nadsena!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uplne v euforii:grinning:
autor
uz jsme to nafotila, mam to albicku:slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
pipiii mazec...no nekup to :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
joooo:slight_smile: a hlavme ten material, jinak ty lacliky se zajicem jsou uplne nove:slight_smile: a staly 399 i s tim bodyckem:slight_smile:maji rozepinani mezi nozkama:slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Krásné ráno holky!
22. kvě 2009 v 07:05  • Odpověz
Taky přeju krásné ráno.

Včera jsem byla posedět s kámoškou a ani jsem se necítila jak těhotná, o dětech se nemluvilo :grinning: :grinning: Ona chudina už 2x potratila takže se tomuto tématu raději vyhnula a já jsem byla tak moc ráda! Svůj stav tady dostatečně každý den proberu s váma a nebo ostatníma těhulema. :wink:
Jo a dala jsem 1dcl červeného vína, naředěné 3dcl vody, ježiš jak moc mi to chutnalo :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Tak já si občas taky říkám, že si dám trošku vína.....ale pak zjistím, že na to vlastně ani nemám vůbec chuť.....takže zatím abstinuju....ale co není, může být:slight_smile:
22. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile:
22. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
já si dám až na své svatbě asi sekt coby přípitek a v hlavním jídle bude omáčka z červeného vína :grinning: ... jinak na to taky nemám vůbec chuť...
22. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.