• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: nech tašku, jak ji máš, když musíte brát vložky a plíny, tak je jasný, že toho budeš mít hodně... kamarádky říkaly, že spotřebovaly tak 50-90 ks vložek, že krvácely fakt hodně... ale asi se to nedá moc předvídat...nám třeba na kurzu říkali, že se máme sprchovat + měnit vložky po každým kojení...
19. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
pipiii: a je krvavá? jestli ne, tak říkají, že po odchodu hlen. zátky můžeš rodit následující den, ale taky klidně za 14 dní i dýl!
19. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
pipiii: tak držím palce, ať to ještě není porod, je ještě brzy, no a pokud to ono bude, tak na druhou stranu už není tak strašně moc brzy, aby se to nedalo zvládnout :wink:
19. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
mam tahly hlen s krvy.... co by to bylo...ve 33tt je brzy... manzel uz jede domu z prace a jedeme na podoli, mam tam uz ambulantrni kartu.
19. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
pipiii: tak držím palec, ať tě ještě pustí domů!!! máš na někoho z nás číslo, abys dala vědět, jak to s vámi vypadá?
19. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
jj mam na danusku, urcite pisnu, ale stimhle musim jet urcite...
19. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
držím pěsti!!!!!!!!
19. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Jé, Pipiii se furt bála, že bude poslední a nakonec jede do porodnice první :slight_smile: Držím palce ať to jen jen odchod zátky a ne začátek porodu!!
19. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
tak cekam na manzela, doufam ze na ambulanci mi reknou ze je to ok.... ze nejaka cevka nebo tak:frowning2:
19. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
pipiii, tak jsem se dočetla: Před samotným nástupem porodu dochází většinou k odchodu hlenové zátky – mnohdy i většího množství, někdy i s příměsí krve. To je známka blížícího se porodu – v horizontu hodin, ale i dní. V tomto případě není bezprostřední návštěva porodnice nutná.

http://www.babyonline.cz/porod/spousteci-mechanismy.html

ale radši tam zajeď, když už pro tebe jede manža... to jen, abych tě uklidnila! Na kurzu nám říkali, že do porodky máme jet, když krvácíme, ale hodně krvácíme, pokud je to jen růžové, tak ne...
19. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
jsem zvědavá, co ti v porodce řeknou, je to i dobré pro nás ostatní, čekatelky, abychom pak věděly, co dělat, až se nám to stane :wink:
19. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky holky,pipi,držim pěsti
19. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
hleny s krví nemusí být nutně zátka.....v těhu je vyšší sekrece hlenu a pipi už taky 1x po sexu krvácela,takže to nemusí být předčasný porod....
19. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak už porodila další moje kámoška!Ještě večer jsme si psali,měla kontrakce po 7 min. a byla otevřená na dva prsty,tak jí poslali domů,o půl devátý mi psala že leží doma ve vaně a že má ukrutný bolesti,no a v 3.40 byl na světě Patrik 3520g!Rodila v Havl.Brodě takže nevím kdy se za ní dostanu.Termín měla 21.8.,takže dobrý!

pipiii - ať Ti to dobře dopadne!!! :wink:
19. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
danšu, maja: ahojky :slight_smile:

maja: teda, to je něco :slight_smile:... já si pro jistotu už domluvila švagra se švagrovkou, aby byli v pohotovosti, poněvadž v termín porodu a pár dní před ním má být manžel pracovně pryč (nejspíš bude muset, i když se tomu zatím brání, z práce ho chtějí někam poslat), takže aby mě kdyžtak někdo odvezl
19. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
danuš, jsem chtěla napsat :grinning:
19. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak teď už je přede mnou jen příitelova sestřenka a pak jáááááááááááááá!!!
19. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
ahojky všem :grinning:
no už se nám začíná situace přiostřovat.....mě se dneska stala prekérka, ráno jsem se vzbudial s chutí na sex,manža samozřejmě v práci......ale pokusy se nezdařily,místo toho mě chytla taková křeč do celýho břicha,jakoby bylo ve svěráku-znáte křeče do nohy-tak to stejné do břicha!!! 10 minut jsem se nemohla hnout....děsná bolest,pomalu jsem to na boku prodejchávala....
19. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
no majo,ty už to máš fakt za pár... :wink:
19. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
mě už to ukazuje 35 tt,ale to bude teprve v neděli
19. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
danuš: já měla takovou křeč včera dopol., ale jen do podbřišku, děsný tlak na velkou a křeč v podbřišku, pomohla sprcha a lehnout na bok (ale neměla jsem předtím žádnou sexuální aktivitu :slight_smile: )
19. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
čauvec holky! pane jo, co všechny děláte.....já jsem zatím v klidu, že mám ještě měsíc čas, podívám se sem a tady se dějí věci, že už půjdu raděj taky zbalit tu tašku:grinning:
19. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
danuš: u toho miminka ti to píše 34+3, takže jsi ve 35. týdnu a ukončen ho budeš mít v NE, tak je to dobře, ne? Já zítra začínám 36. týden :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Včera jsme byli večer na pivču a proti nám seděli tři holky z nichž jedna se chlubila novou těhotenskou průkazkou,tak sem se na tím pousmála :grinning:
19. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
pabli-mě to ale posunul doktor na utz o 1 týden zpět....takže to beru +-
19. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
maja: jojo, to je úsměvný... stejně tak když jsem byla v těhu oddělení v HaM a vedle mě se na stejné oblečení koukala těhulka, která měla bříško tak sotva do 20.tt :slight_smile:

danuš: jo tak to jo...
19. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
pabli-ten můj stav byl nejpodobnější křeči do nohy,ale v horším podání....celý břicho auuu
19. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
tegga: no to víš :slight_smile: jsem zvědavá, která z nás bude přenášet a čučákovat tady ještě v říjnu 2v1 :grinning:
19. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj tegga :slight_smile: - no jo začíná jít do tuhého

Jo holky taky bych ráda telefon na některou z vás nebo klidně na všechny,abych dala vědět až budu rodit! :grinning:
19. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
pabli-mám v těch termínech bordel,aleprej je směrodatný termín podle utz v 20.tt a to je stále toho 26.9.
19. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.