• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
No hlavně ať to jde přirozeně - nechci císaře :frowning2:
19. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
mě už začíná být všechno jedno, i toho císaře přežiju, když bude zdravej:slight_smile:
19. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
taky si říkám, že i ten císař by byl ok... lepší mi přijde jít třeba na císaře hned, než aby mě nechali X hodin se mořit, pak usoudili, že to normálně nepůjde a musel být císař... hlavně když to přežiju já a malej :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
přesně,nějak to ven musí :wink:
19. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
danuš: škoda, že to není tak příjemné, jako se to dostalo dovnitř :grinning:
19. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Slyšela sem že u císaře by nemohl bejt přítel a já tam sama nebudu,to radši uteču :grinning:
ale po zkušenostech se slepákem bych teda uvítala porod normál a ne další kuchání a jizvu do sbírky....
to je fakt pabli, proč to není tak zařízený že:grinning:
maja-u plánovaného císaře se to dá dělat s epidurálem a tatínek je na sále
jenže mě to právě příjde takový divný, že mi budou řezat do břicha a vrtat se v něm a já u toho budu vzhůru:grinning:....
19. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
maja: mně nejdřív přišlo taky jako katastrofa, že bude manžel muset být kolem termínu porodu pracovně mimo město, ale pak jsem se uklidnila, uznala, že rodit budu stejně já, to že tam bude manžel, bude sice fajn, ale stejně je to na mně a na doktorech, tak to prostě tak musím brát... :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
kámoška věděla od 35.tt,že půjde na císaře-malá se nedotočila a byla napříč...takže měla umrtvení epi, tatínek byl u hlavy,oba viděli malou hned.....
ne ne ne nechci císaře :frowning2: :frowning2: :frowning2: budu tlačit moooooooooc mooooooooooooooc mooooooooooooooc
tegga-lepší než celková,to jsi 3 dny mimoň
19. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
maja-já takýýýý :grinning: jako už trénuju dejchání podle knížky a zítra jdem na kurz
19. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
to ne, tři dny určitě ne....ale ten orvní den stojí za nic, to je pravda.....no uvidíme, nemá cenu nad tím dumat, stejně bude všechno jinak:grinning:
Se mnou tam bude přítel na 100%
jé, my už na kurzu dýchání trénovali, příště jdeme ještě s tatínkama......moc mi to nešlo:grinning:
holky, jinak v té knížce, co mám z levných knih, jsou zajímavé informace a názory, např. že je jedno, jestli je to přiroz. porod nebo císař, nemění to nic na tom, jestli budeme nebo nebudeme dobrými matkami, stejně tak jestli kojíme nebo kojit nemůžeme, i lahev má své výhody - třeba tu, že může krmit i otec dítěte a tím si s mimčem budovat vztah, pak třeba to, že otec dítěte je ze začátku trochu pozadu - matka se naučí ty základy v porodnici, ale otec ne, toho to pak musí učit trpělivě ta matka dítěte... taky že na začátku se nemáme pokoušet vařit, uklízet apod., máme si našetřit víc peněz a zaplatit si uklízečku, nebo prostě úklid odložit, nechávat si dovážet hotová jídla nebo si je koupit... taky to, že miminku se po nás nestýská, že si můžeme na chvilku vyrazit s manžou někam, i třeba jen obejít pár bloků coby procházka... že se dětem začne stýskat až kolem půl roku, nejvíc pak, když mu je 1 a půl... že není nutné v noci přebalovat, stejně tak není nutné dítě každý den koupat, stačí omýt houbičkou... taky není nutné dítě složitě uspávat, stačí ho uložit, říct mu dobrou noc a jít z ložnice...

Samozřejmě, jsou výjimky, ale tenhle přístup mi přijde moc fajn...
19. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
tegga-kámoška byla ještě třetí den jako po vymytí mozku a já po slepáku 2 dny...
19. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
maja: nikdy nevíš, co se může stát, může mít přítel třeba zrovna chřipku, angínu apod., to by ho tam asi nepustili... ne že bych chtěla něco takového prorokovat, jen asi není dobrý se na toho partnera až tak moc upínat...
19. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
danu možná jste měli silnou anestezii nebo nevím......ale normální, být tři dny po celkové mrtvola, není
19. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
pabli-to mě taky sedí :wink: přesně to mi říkala i moje sousedka-ta lakt.poradkyně, spát,když spí mimi, hodně pít,hodně odpočívat,nevařit,neuklízet.....
19. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
pabli - kdyby se něco takového nedej bože stalo,tak sama tam stejně nepůjdu,vzala bych si kámošku :grinning:
19. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
v případě manžovi nemoci bych asi ukecala tu mou sousedku, je jak moje ségra, už 2x rodila a je silná osobnost,žádná hysterka...
19. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
malej je hlavou dolů...snad už nebude cestovat,pacholek :cry:
19. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
jdu si mýt vlásky a vyrazím do města...jdu na alergo a vyzvednout avon...
19. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
danu - tak nám pak hlavně dej vědět co s tou pipiii,kdyby Ti psala
19. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
doufám, že se pipiii brzy objeví!
19. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
jinak jsem zjistila, že mi docela pomáhá titul... v bance, pojišťovně, u lékařů... jakmile zjistí, že jsem Mgr., tak se začnou chovat líp :grinning: tak nějak mě začnou brát vážně... no a když zjistí, že jsem učitelka, tak ještě víc... škoda že se té vážnosti člověk netěší i u dětí a jejich rodičů :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.