• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
maja-asi si nevzpomene,že má můj tel.....určitě je vyplašená
19. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
pabli-mě to taky někdy pomáhá....
19. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
holky, za 5 dnů začínám 9. měsíc :grinning:
19. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
mi přijde, že to těhotenství šíleně utíká, jiné období mého života mi tak neutíkalo... a to, i když jsem doma, týdny šíleně naskakují
19. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
mě se to ze začátku vleklo a teď mi přijde,že jsem snad 3 měsíce přeskočila nebo co
19. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Pabli - já mám zas někdy pocit, že je to nekonečný :grinning: A to jsem bez problémů,některé moje spolubojovnice mají fakt drsný těhu. Ráda bych už měla malou doma a všechno kolem porodu aby už byla jen vzpomínka :wink:
19. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
danu - ona sama psala že má na tebe číslo kdyby něco
19. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
maja-tak to mi uniklo,teď jedu do toho města,tak se prozatím loučím
19. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Tak jsem zpet, moje prohlidka: nejdrive velice neprijemna sestra ktera mi dala jasne najevo ze je zatezuju..:-/ ale uz jsme tam mela ambulantni kartu z minula takze me nemohla odpalkovat.potom jsme se tesila ze pujdu za tou super doktorkou co jsem byla minule, ale neee. ja sla k nejakymu asi tak 70-ti letymu nechutnymu dedkovi, ktery nic nerikal:-O vlezla jsem si na kozu a uz jsem tam ten hlen s krvi nemela...cipek me drzi. takze jeho reakce byla-muzete jit domu a ja nic ani nevedela...ty joo jako jsem v soku, si snad myslel ze jsme si to i vymyslela:-X no kazdopadne jsme rano byla mnohem vice v soku nez kdyz jsme krvacela po styku. Tohle mi prislo mnohem horsi, bylo to cca 7cm dlouhy husty hlen s krvi...zatka pry odchazet muze hodne dopredu. Ja jsme strasne rada ze jsem doma a amalce jsme se strasne moc omluvila za ten stres!:frowning2:
19. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Pipiii - hlavně že jsi v pořádku. Na porod je ještě brzo.
Je normální, že člověk stresuje, protože vůbec netušíme do čeho jdeme a co všechno je normální a co už ne.
19. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
pipiii: tak hlavně že je vše OK, aspoň tu víme, co dělat, až se to stane nám - nikam nechodit :grinning:
19. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
pipiii - tak hlavně že to dopadlo :wink: ale štvalo by mě kdyby mi nic neřekli :angry:
19. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
maji, rekl jenom ten hlen s krvi tam neni, cipek drzi.... no uplne jako kdybych si to vymyslela:-O:-O ale ja jsme moooc rada ze jsem ok...
19. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
já bych tam šla i po této zkušenosti,náš doktor má dveře dokořán a lepší přijít dvakrát blbě,než jednou pozdě!!!
19. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
maji, jj ja jsem rada ze je to ok... kdyz prvorodicka najde po stresu neco takovyho co ja.....brrrrr
19. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
pipiii - taky bych reagovala stejně jako ty,ale jak říkáš hlavně že je to o.k.,teď už jen odpočívej!!!
19. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Já taky stresuju se vším. Doktor může být rád, že na něj nemám telefon, jinak bych mu asi furt volala :grinning: Někdy mám pocit, že se malá vůbec nehýbe, pak zas, že se hýbe moc :slight_smile:
A teď jsem mrkla do diáře a jsem vyděšená, protože za měsíc budu nejspíš rodit - teda jestli mě budou opravdu vyvolávat v 38tt, u nás se to tak prý těhu cukrovkářkám dělá.
Pořád všude slyším, že vyvolávaný pord je horší takže v 37 týdnu budu dělat všechno proto,abych porodila přirozeně. Využiju všech babských rad :wink:
19. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
edith, podle vsech konikovek co se snazily porodit drive podle babskych rad..tak odrodily kolem 41tt:grinning::grinning::grinning: absolutne nic nepomahalo, cervene vino, sex, myti oken, chuze do chodu, tepla vana a nevim co jeste:grinning::grinning::grinning: proste nic:grinning:
19. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Jé, teda koukám, 2 hodiny tu nejsem a málem se rodilo. Takže Pipii žádné stresy ti za to, že by si mohla porodit nestojí. Kašli na vše!!! Myslím, že si to uvědomil i manžílek, co?
Holky, taky vám pošlu na mě číslo, ať víme.
19. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
EDIT - taky má malej obdbí, že se nehýbe a bylo to zrovna v té době, kdy byly ty hrozný vedra a to i tento týden. Snad byl utahanej jak já. Včera jak se ochladilo, tak se převaloval a převaloval. Prostě se řídí mnou
19. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Byla jsem se švagrovou a jejíma 2 dětma na nákupech. Zjistila jsem, že určitě nikdy nebudu kupovat dítěti věci, protože to chce!!!!!Málem jsem vytekla v drogérce. Kluk (5 let)chtěl koupit pěnu do koupele, vitamíny, sprcháč.... Říkal to stylem: "mami já to chci, to je hezké". Samozřejmě mu to švagrová koupila. Samozřejmě jsem si průpovídku nenechala pro sebe. Chápu, že je to její věc, ale kluk začne, že chce tohle a pak přijde co!! Samozřejmě tam mají malé vozíčky, takže holka i kluk museli každý svůj. Teď ¨vymýšleli, co kdo poveze a samozřejmě chtěli mít ve vozíčku stejné věci. Takže už jsem myslela, že švagrová bude vše kupovat 2x, to neudělala. Pak jsme šli do mekáče, kde kluk stropil scénu, že nebude sedět vedle mě a je mu jedno, když nebude mít žádné jídlo z mekáče. Švagrová ho vyhodila před dveře, on samozřejmě přišel a jedl. Pak mi švagrová říkala, že se ani nediví jiným matkám, že něco udělají svým dětem. Myslela to z legrace, nikdy by dětem nic neudělala. Ale ona si to dělá sama. Děcka neznají prosím a děkuji!!!! Základní věci, klukovi je 5 let a holce 2 roky.
19. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Pipiii, tak hlavně, že jste s prckou v pořádku...
19. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
makka: tady prostě platí: "Jaký si to uděláš, takový to máš." Některé sebeprosazování dětí může být na začátku roztomilé, smějeme se tomu, ale pak to přeroste přes hlavu... je potřeba znát míru... když jsem byla malá, tak mě ani nenapadlo po mamce něco v krámě chtít, kupovaly jsme to, co chtěla mamka... max. když jsme šly kolem zmrzky, tak jsem poprosila o zmrzlinu... stejně tak nevím, jestli chodit s 5letým klukem do mekáče je zrovna vhodné, ty hranolky a tak...ale zas na druhou stranu, taky se tam dá najíst i zdravěji, jde o to, co se děckám vybere...
19. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
taky neplánuju s malým prďochem navštěvovat mekáč.......my sami tam taky nechodíme, tak proč bysme měli s ním......ale čas ukáže, jak všechny moje zásady uspějí:grinning:
19. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
tegga: my právě máme rádi KFC, tak nevím, jak to časem provedeme :grinning:
19. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Makka - já mám zkušenosti se svoji mladší sestrou, která byla úžasné, usměvavé, hodné dítě a i v pubertě to šlo :slight_smile:
a taky vím jaká je moje neteř - divoká, roztěkaná, ukecaná, neposlušná apod. Prostě je někdy na zabití, nemyslím si, že je nevychovaná nebo rozmazlená, je prostě jak dva kluci a ne jak jedna malá holčička :grinning:
Ale na druhou stranu je strošně roztomilá, ráda se tulí, miluje miminka (malé vykládá pohádky "do bříška") atak. Prostě je to pravý anděl a dáblem v těle.
Díky ní už jiné děti neřeším, ať každý dělá co umí :slight_smile:

Ale je fakt, že to co předvádí některé děti v obchodech je síla. Všechno chtějí a když to nedostanou tak se vztekají jak o život. A každá matka reaguje jinak, jedna je tvrdá, druhá dítěti nabančí a pak mu to stejně koupí, další kupuje vše hned, aby se na ni někdo blbě nedíval... Výchova není jednoduchá, jsem zvědavá jaká budu já :wink:
19. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
no právě...vychovávat musí být strašně těžký:grinning:....bude to sranda:grinning:
19. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Do Mekáče si taky děti moc vodit nebudeme, ale je fakt, že jednou za čas to taky asi neuškodí. Ale rozhodně bych tam asi nekoupila nic dítěti mladšímu než 4-5 let. Dostávají mě matky, které krmí své batole (někdy málem ještě kojence) hranolkama s kečupem.
19. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
edita: to je právě ono - necháš dítě vztekat a ostatní se na tebe dívají jak na krkavčí matku, radši mu vše koupíš a zas je to špatně, naplácáš mu a taky je to špatně - v očích ostatních... není to jednoduché, zvlášť na veřejnosti...proto je potřeba vychovávat už doma - někteří třeba doma dětem hodně povolí, na veřejnosti se snaží být zásadoví, ale děti už to pak neberou...
19. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
edita: to vidím i v normálních restauracích - rodiče si dají svíčkovou a 3letému špuntovi objednají hranolky... nemělo by to být obráceně, když už?
19. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.