• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Asi nikdo nemůže být dokonalý rodič, ani kdyby nastudoval nevím jakou literaturu :grinning:
Bude to makačka :wink:
19. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Hranolky miluju, ale dělám je v troubě bez tuku! Nabídla jsem je kamarádce a ta se mě zeptala jestli nemám peníze na friťák :grinning: Husa hloupá, já už dělám v troubě i řízky :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
edita: to bude, své hrajou i geny a naše rodinné vzorce, které máme v sobě zakořeněné... každý máme jinou představu o tom, jak dítě vychovávat, podle toho, co jsme odkoukali u našich rodičů... My jsme s manželem z podobných rodin, navíc máme i dost podobných rysů - oba jsme prvorození, oba jsme byli jako malí ti hodnější... tak uvidíme, jaký bude ten náš :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
edita: tak my dělali vždycky řízky v troubě.... hranolky teda děláme jak kdy, máme jen takový mini friťáček na 0,5 l oleje, tuhle jsme je měli v troubě a prostě to nebylo ono, ten přepálený tuk nám tam chyběl :grinning:
19. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Já jsem prvorozená a zvyklá velet, manžel je nejmladší a byl rozmalovaný :grinning: Ale on i já jsme byly hodné děti, takže snad to malá zdědí :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
zas třeba tady:
http://www.mcdonalds.cz/cs/deti/happy_meal.shtml
když dítěti vyberu třeba kuřecí nugety + ovocný sáček (nebo zelenin. salát) + mléko/džus, tak mi to přijde jako fajn jídlo...
19. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já jsem taky měla ten mini friťák, dostala jsem ho jako svatební dar, ale použila jsem ho jednou a dala ho ségře. Jediné co mám ve friťáku ráda je smažený sýr a ten si dám v restauraci :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jenom jestli dítě bude ty nugetky chtít (ovocný sáček už u mcdonalda nemají, já si ho vždy dávala a teď ho neprodávaj). Neteř to zrovna nejí, chce to co ostatní hamburger a colu :angry: Ségra ji to koupí, já ne :slight_smile: Teda hamburger jo, ale colu ne, dostane juice a ještě ji ho naředím vodou :slight_smile: Jsem tvrdá :wink: :grinning:
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
jé, tak to já dělám hranolky jedině v troubě:grinning:...chutnají mi daleko víc, než z friťáku:slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
moje malá ségra je taky šílený rozmazlenec....jenže ono to nijak nešlo, když ji mamka měla ve čtyřiceti a my z ní byli všichni učuraní:slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdu na zahradku pod sprchu. Nevim jak u vás, ale u nás je vedro k padnutí. Doufám, že to vydrží i zítra, chci jít na koupák.
19. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Taky děláme hranolky v troubě a víc nám chutnají, jsou krupavější a hlavně míň tučné. Friťák jsme vyhodili, jen se zanášel bordelem a hlavně mě dost odrazoval ten olej. Je pravda, že výchova je hodně v genech. Třeba ta švagrová když žila s rodičema, tak mohla mít skoro vše na co si ukázala, narozdíl od mého bratra (její manžel), který je ze 4 dětí, měl pár věcí a opravdu si naši nemohli moc dovolit, ale vůbec nám nic nechybělo. To samé čeká i od své ženy, která neutrácí a nerozmazluje děti. Bohužel mu to moc nevychází. Já s manželem jsme s chudší rodiny, kde věci nebyly zadarmo a automaticky. Takže bysme chtěli vychovávat děti ve skromnosti a ne mu zalepit pusu dárkama. Vždyť když jsme byli malí, tak hračku dostal jen k narozkám, svátku a vánocům. Ne při každé cestě na nákup.
19. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
EDIT - mám doma všude otevřená okna, takže to celkem jde. Dnes mě ale čeká žehlení, už dost dlouho to odkládám, takže večer to jistí
19. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak jsem zpět z alerga, opět zlepšení astmatu :slight_smile: těhu mi fakt prospívá :grinning: doktorka mi poradila,že jestli budu chtít u porodu něco proti bolesti,ať jdu do spinální anestezie...je to mimo míchu.Jo a maliník pít cca 2-3 týdny před termínem
19. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
já měla studený oběd, chlebík s máslem, šunku,sýr gouda, mrkev,rajče,papriku..k véče udělám hovězí polívku....dneska je u nás strašný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
makka-jo jo,taky to tak vidím....dárky jsou k narozkám,svátkům a Vánocům....
19. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
DANUSCH - nevíš, jak je to teď s poplatkama v nemocnici při hospitalizaci? Teď jsem si vzpomněla a nejsem si jistá jak to je. Já jsem hřešila mekáčem, ale cukr 5,8, takže v pohodě. :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
makka-bylo snad 60,- na den,v porodnici??dřív i za mimčo 60,-,ale už to snad zrušili.......jinak já doufám v ten nadstandard,což je u nás 400/den
19. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
já hřešila 1 hruškou a kouskem čokolády slazené fruktózou a cukr 4,1 :grinning:
19. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
byla sem v obchůdku se spodním prádlem,měli nějaké slevy, objevila jsem tam tanga se stahovacím efektem bříška....za 220,- na 50,- S/M...takže jsem je hned brala...ještě chci tak dvoje klasického střihu,po porodu je to dobrá věc
19. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
píšu jak blb-sleva z 220,- na 50,- :grinning:
19. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Já do nadstandartu nejdu, protože když jsme ten pokoj viděli, šli jsme do kolen. Sice tam máš soukromí, ale když by tam měl semnou přespat manžel, tak¨asi raději na zemi. Protože jinak tam tatínci spí na dost tvrdé lavici, která se překlápí. Nechápu, když chtějí zaplatit 500 Kč za den, to jako nemůžou koupit novou postel pro tatínky nebo gauč? Těch pár dní přežiju na normálních pokojích, které bývají po 2. Myslím, že těch 60 Kč zůstalo a jen pro matky. Nechápala jsem, proč musí platit i dítě, které v té době potřebuje jen nakojit a přebalit.
19. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
DANUSCH - tak to je super kup, já jsem teda úplně přestala nosit tanga. Nevyhovují mi a doktor říkal, že dost způsobují vag. infekce.
19. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
makka-to způsobují nejen tanga,ale i normální kalhotky,když jsou z uměliny....já kupuju bavlnu nebo bezešvé prádlo a v pohodě....tanga nosím hlavně v létě,je mi v nich fajn....v zimě pěkně bombíky s nohavičkou a klasiku :grinning:
u nás je nadstandard pěkný,porodnice se v lednu rekonstruovala....
19. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
jsem nějak k.o. na alergo jsem šla pěšky přes pěknej kus města....takže si dám siestu... :pensive:
19. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
dANUSCH - na to že jsem taky spala v kuse, jsem nějak utahaná. Ráno ty nákupy a pak úklid doma.
19. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky kdo máte zájem tak v Hypernově mají mega pack vlhčených ubrousků NIVEA 3x63ks za 159,90 :grinning:
19. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
maja-za tuhle super cenu máme ty NIVEA ubrousky z makra :grinning: tam byla akce minulý týden...vzala jsem hned 2 megapacky
19. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Dobré ránko, je tu někdo?
20. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
ahoj makka:slight_smile:
20. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.