• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
TEGGA - dnes ranní ptáče? Já spala docela dobře, spala bych dál, ale prostě mě ráno budí hlad a je mi špatně, když mám prázdný žaludek. Takže když už vylezu, najím se, tak už nezalezu :frowning2:
20. srp 2009 v 07:17  • Odpověz
TEGGA - nesleduješ taky na diskuzi ty srpnová mimča? Už to má většina holek za sebou. Teď jsme na řadě my :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
já jsem tady skoro každý ráno ranní ptáče:grinning:....mě se dneska spalo pro změnu celkem blbě....ke křečím v lýtku se mi přidaly ještě křeče v tříslech jak kdyby, takový píchání, když natáhnu nohy, na zádech už nevydržím a než se vždycky převalím z boku na bok, tak jsem vzhůru a pak nemůžu usnout:slight_smile:.......a zdál se mi sen, že jsme měli svatbu a že jsem tam pozvala nějakýho baviče a on po nás střílel:grinning:.....taky se ráno vzbudím a musím se jít najíst:slight_smile:
20. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
tu diskuzi nesleduju, ale já si myslím, že si ještě chvíli počkám......vidím se spíš na říjen, takže ještě mám spouuuustu času:slight_smile:
20. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Je to takové dobrovolné vstávání. Když si vzpomenu, že za nějaký měsíc tu budou prckové a my se už vůbec nevyspíme,tak to pak bude šílený. Jinak co se týká křečí v nohách, už skoro nevím co to je. Spíš ty záda a to otáčení je super :unamused: Na zádech také nespím, nevyhovuje mi to.
20. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
no právě, manža se mi každý ráno, když jde do práce a já s ním vstávám, diví, proč si , proč si nelebedím v pelechu....kdyby byla zima, tma a ještě nejlíp pršelo, tak bych asi taky spávala dýl, ale takhle to prostě nejde.......já když jdu v jedenáct spát, protože dýl teď prostě nevydržím, tak jsem v šest vyspaná, sedm hodin mi stačí:slight_smile:
20. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
TEGGA - já většinou ráno volám manžílkovi, takže se m taky dost diví, že nespím. Co on by za to dal. Mě to prostě nejde a hlavně je mi špatně z hladu. Jenže pak jsem jak padlá na hlavu :slight_smile: Je fakt, že mě taky hodně ovlivňuje počasí. V chladu se mi spí dobře, ale teplo mě v posteli neudrží.
20. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
ahojik holky.....

tak jsme opet v haji a s nervama v haji:frowning2: opet ze me odeslo cast hustciho naruzovelyho hlenu:frowning2: nevim co si mam o tom myslelt rekla bych ze je to na 100% zatka, ale co ted???? vcera jsme byla za blbce tak uz tam nejedu...ten dedek si stejne myslel ze jsme si to vymyslela:-/
20. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj pipiii! tak zkus zavolat své doktorce a poradit se s ní........ono to asi opravdu nic není, ale taky bych mě to znervozňovalo
20. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
tegga, moje gyndarka ma ted tyden dovolenou:-/
20. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
tak má nějaký zástup ne, tak tomu můžeš zavolat........ale když ti včera ten doktor řekl, že je to v pořádku, tak já bych mu asi věřila, i když se choval asi blbě, ale kdyby se něco dělo, tak tě nenechá jen tak odejít.......pokud to je hlenová zátka, tak je normální, že odchází a nemusí se dál ještě měsíc nic dít, zvlášť, pokud se ti nezkracuje čípek, neotvíráš se........tak bych se snažila být v klidu, ležet a hotovo
20. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
tegga, noo asi je to v pohode, vypada to ze to zatka neni, ze je to jenom nejaky haluzny husty hlen do ruzova..:-/ale jako kazdyho to rozhodi ze najednou je neco jinyho ...
20. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
j, taky by mě to asi nenechalo úplně v klidu.........ale když ti včera řekl, že je to oki, tak se zkus nestresovat, lež a odpočívej a bude to dobrý :wink:
20. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
tegga, nj nic jinyho me nezbyva:grinning: ale jeste ze jsme tam byla a rekl mi ze mam cipek ok, jinak bych ted opet silela...brrrr, uz at jsem alespon o par tydnu dal jako vy...
20. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tyjo já jsem hrozná já se vždycky zaseknu u nás únorovek a pak úplně zapomenu na vás :sweat_smile: dneska jdu ke kadeřnici se těším už to mám hrozný jsem tam nebyla 4měsíci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky jdu dokoupit si potřeby pro sebe do porodnice abych si taky už mohla zabalit tu tašku

makka já taky sleduju srpen já to tam ty holky zvládají a jak bojujou s tím kojením to si asi užijem no jsem na sebe zvědavá :grinning:

pipii už jsem ti psala na únorovky ju :wink:
Ahoj Pipii, nemůže to být jen nějaký výtok? Určitě musí být za tvého doktora nějaký záskok a přece pokud by to jenom byla zátka, neznamená to, že hned budeš rodit. To by snad doktor poznal! Jak to vypadá u vás doma, pořád tichá domácnost?
autor
makka, nee u nas doma vse ok:slight_smile: manzel si vzal vcera dovcu a vse je ok:slight_smile: jinak ja vcera napekla, uvarila:slight_smile: a myslim si ze je to nejaky vytok, ta zatka to asi neni, pac je pry rozsolovita, hodim se do klidu, kdyz je cipek uzavreny, uvidim co bude zitra atd..
20. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
WINII - tak s tím se vůbec nechlub :wink:
tak já zjišťuju, že září pro mě bude nekonečnýýýýýýýýý se to teda povleče, já už si teďka připadám jak vorvaň nemůžu si ani už zapnout boty pač se mi nedostává kyslík do plic no hrůza
makka já vím jsem fakt hrozná co :sweat_smile: :grinning: jééé přišel manžílek a donesl čerstvý rohlíčky mňam tak to se jdu nadlábnout
20. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
PIPII - A i kdyby to byla zátka, přece to neber tak tragicky, mimčo chce ven. Spíš bych se dala víc do klidu, myslím že sis užila své. Vyprdni se na vaření a pečení, nožky pěkně nahoru a odpočívat!!!!!
20. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
WINII - Mě vše utíká docela rychle, ale malého bych chtěla mít už v září u sebe. Nechce se mi čekat do října :unamused: Boty mám díkybohu na sucháč a nebo pantofle.
20. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
makka, neee, ja potrebuju aby amalinka ve me jeste byla:grinning::grinning::grinning: mame domluveneho fotografa:grinning::grinning::grinning: 1.9:grinning:
20. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
PIPII - miminku nemůžeš poroučet, ale klid, myslím, že je to jen výtok. Hlavně to máš posychrovaný od doktora. Možná bych si zavolala své doktorce, až přijede z dovolené. Poradila bych se s ní.
20. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
AHOJ!!! Včera jsem mělá krásné odpoledne u bazénu a v bazénu a ještě lepší večer na grilovačce :slight_smile:

Já bych rodila hned :slight_smile: ale nechci aby byla malá v inkubátoru tak doufám, že tam ještě aspoň 3 týdny vydrží.
20. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
pipiii, tak jestli se stresuješ jen kvůli tomu, abys stihla fotky, tak to jsi blázen :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
tegga, neee ja se stresuju kvuli tomu ze jeste nemam nic nachystaneho, ze malinka jeste potrebuje pribrat a do 37tt se jedna o predcasny porod a ja si chci prozit normalni porod jak to ma byt..:-/
20. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

pipiii: taky myslím, že i kdyby to zátka byla, tak můžeš rodit třeba za měsíc i dýl...
20. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
někde jsem tu i na koňovi četla, že některé holky mívaly růžový hlen každé ráno, prostě jak se to tam po noci nahromadilo... pokud to jen odešlo a teď nic, tak bych to nechala být...
20. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
tegga: ty křeče v noci mám taky, a to si dám těsně před spaním magnézko! je to děs, pořád se budím, nejvíc spím mezi 7. a 9. h :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.