• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ja moc nevarim, ale ted zacinam:slight_smile: bavi me to, jen to nikdo moc neji, takze varim jen kdyz se to vyplati.polevku jsem si vzdy delala pytlikovku:grinning: ale ted me to uz nechutna.. a ted jsme si pridala tu kvetakovku:grinning: tyy jo ja budu prdet:grinning::grinning::grinning:
20. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Já jsem taky neuměla vařit, snad jen vajíčka a zalejt čaj. Donutilo mě soužití s manžílkem, který byl zvyklý od maminky mít navařeno. Sice se s jeho mamkou nemůžu srovnávat, ale moc mě chválí, protože se nebojím uvařit a moc mu vše odemně chutná. Největší poklona od něj je, že mu to chutná víc jak od mamky.
20. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
makka, me vzdy rekne ze to mam lepsi nez doma:grinning: ze oni vse delali nemastny neslany:grinning: a ja hodne korenim atd:grinning:
20. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
PIPII - čekala jsem, že to sem někdo dá. To je mi taky divné, to musela být pořádná mařka, když to na sobě nepoznala. Já se opravdu nezapřu, že jsem těhotná a myslím, že žádná z nás to nezakryje :grinning: Teď chviličku natírala lavičku, bavilo mě to, ale moc jsem se s tím šmrdlala a manžel potřeboval dělat jiné věci a já jsem se mu tam pletla. Takže aspoň chviličku jsem pomáhala. Odpoledne jsem si na 2 hod. schrupla, protože mě bolelo celé tělo a nebylo mi vůbec dobře. Teď je mi fajn
20. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky! jestli sem teda někdo přijdete:grinning:....já měla dneska krááásnou noc, po půl roce ani jedna noční návštěva wc...nádhera:grinning:....dneska to opět vypadá na pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
autor
ahojik holky... ja jsme mela vydeptanou noc:frowning2::frowning2: :confounded: kdo chce tak mu to pisnu do IP:-/
21. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
pipiii, ty máš poslední dny pořád vydeptaný.......nemáš se nechat
21. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
PIPII - klidně mi napiš, jestli chceš. Víš, že se máš šetřit!!!
21. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj těhulenky :slight_smile:

já po včerejšku padla do postele už v 22hod to je rekord, ale noc stála za prd pořád jsem se převalovala a to dneska má bejt zase pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem slíbila holkám z práce, že se tam dneska stavím mno to sem si zas vybrala počasíčko na to
21. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
WINII - nic si z toho nedělej, já jdu zase na kontrolu na cukrovku. Musím se zásobit vodou, aby sebou někde nešvihla :astonished:
21. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
PIPII - co se stalo? A zrovna v noci?
21. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Jé WINII , jsme stejný týden? Všimla jsem si toho až teď. Takže budeme soutěžit, kdo porodí dřív, chceš? :sweat_smile: Ne, dělám si srandu.
21. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky, dnes jsem se krásně vyspala, sice jsem jakoby vstala v půl 7, dala si banán, pak jsem zase zalehla a vzbudila se v 9:30, takže jsem s tou přestávkou a 2x WC spala od 23:00 do 9:30, tak dobrý :slight_smile: kdyby to takhle šlo pořád až do porodu :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
no holky, zase pátek, co? zas tu nikdo není :grinning:
21. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
PABLi - ahoj, do jisté doby jsem si tu taky povídala sama se sebou. v 10 h. jsem šla na DIAkontrolu, která dopadla výborně. Co se týká spaní, je to pořád špatné, ale zjistila jsem, že mi dost pomáhá si jít schrupnout odpoledne. Sice to jde dost blbě, ale ještě k tomu pár hodin spánku v noci, tak jsem skvěle vyspalá. Venku je příšerně, takže se sprchuji studenou vodou. Za chvilku jdu s manžílkem koupit nějaké jídlo na víkend, který bude pracovní.
21. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
to je zajímavý holky, já mám taky vždycky pocit, že tady trpím samomluvou:grinning:.......pabli to je docela dobrý, ty už máš tažku minimálně dvakrát přebaůenou a já s balením ještě ani nezačala:grinning:....makka tak to je super, s tou kontrolou, gratuluju :wink:
21. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
makka: super, že kontrola vypadla dobře :slight_smile:

tegga: nooo, tak za 14 dnů bys možná mohla s balením začít :grinning:

já jdu teď bojovat do sprchy - holit si nohy :grinning:
21. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
PABLI - taky bojuji při holení, jsem při tom hodně k smíchu :grinning: Já už mám taky zbaleno, ale ještě to raději projdu, jestli mám všechno.
21. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
no, s tím tak počítám, že tak za 14 dní to zabalím:slight_smile:.........ale včera večer jsem začala mít křeče v břiše, že už jsem přemýšlela, co bych do té tašky narychlo naházela:grinning:
21. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj, já jsem dnes taky měla kontrolu v DIA poradně. Znovu mi mudra dělala glyk. hemoglobin a na moji žádost mi poslala do laboratoře i moč, protože jsem zase měla ketony. Taky abych je neměla, když normálně vstávám kolem šesté a dám si snídani a dnes až kolem osmé :slight_smile: a to udělá hodně.
V úterý nebo středu budu mít výsledky tak uvidím. Jestli bude vše OK tak už do porodu budu na dietě a pokud se ukáže problém tak inzulín. Doufám, že vše je OK, protože hodnoty cukru mám jinak v poho, ale jeden nikdy neví.

Já jsem taky včera stresovala, že už asi rodím a nejsem zabalená :grinning: Dala jsem si do kabelky jen oddací list a těhu průkajdu a do igelitky hodila jednu noční košilku a boty do sprchy na porodní sál :grinning: :grinning: Kdybych opravdu rodila tak by mi to stačilo a zbytek by manžel donesl (do porodnice to máme kousíček). Ale asi to byly jen bouřící se střeva :grinning: :grinning: :grinning: Ani jsem nikam nejela, uklidnilo se to samo.

Pipiii - copak se ti stalo?
21. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
edit tak to držím palce, aby hodnoty byly oki :wink: ......jé edit, to jsme měli asi to samý...já si teda nemyslím, že to byly střeva, ale možná ti poslíčci....ale kdo to má poznat, když to ještě nezažil:grinning:...........holky, beret sebou do porodnice dudlík:grinning:? já vám, že mi to tam nedovolí, ale když prostě prdís bude řvát a nebude k utišení a já už nebudu vědět, co s ním, tak co potom :sweat_smile: ?
21. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
ahojky holky,nekomu jsem to psala, nekomu ne, kazdopadne v noci jsem se probudila v mokre kaluzi, fakt to byla velika kaluz. S manzelem jsme se shodli ze jsem se ehmmm pocurala:-/ rano me ale nektere holciny poradily at jedu do nemocnice, at se na me podivaji atd. No prijela jsem tak v10h, 2 h jsem sedela na chodbe, kde bylo priserny vedro a dusno.ve 12h kdyz jsem mela jit na radu tak dostali pauzu na obed:grinning::grinning::grinning:do jsme se dost zasmala:-/no a nakonec me sestra rekla at jdu na porodnicky!!! takze ja tam cekala zbytecne!!! jezis!:-X tam si vzali moji slipovou vlozku(uz ze me nic neteklo, pouze ten muj hustci hlen opet) plodovka-negativni, natocili mi monitor(ten nebyl uplne idealni) potom prisla doktorka, zavedla mi bunecinu do pochvy(ja myslela ze mi to tam uvnitr totalne sedre:frowning2:) a rekla at prijdu za hodinu a mrkne se na to. joo jeste mi udelala utz(ja nic nevidela) a rekla ze je plodovky dost. Po hodince ze me vyndali ten tampon, rekli ze to plodovka nebyla, ale ze mi nejspis odeslo cast hlenovy zatky (jak jsme mela po ranu ten hlen s krvi) ale ze je to ok. Ze mam na sebe davat pozor a urcite si s tim nezahravat a hned prijet. tak a jsem doma a je 15h... tyy jo to byl den! :fearful: ale monitor byl dobrej:grinning:amalce se vylozene nelibil a porad do nej kopala, mela jsme pocit ze ty popruhy prasknou:grinning::grinning:
21. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
TEGGA - přiznám se bez mučení, dudlík mám nachystaný, ale neradi to vidí. Holky, už jste přemýšlely, kdy budete zvát po porodu první návštěvy doma? Manžel by byl nejraději, kdyby k nám začaly chodit návštěvy až tak po šestinedělí. To chci vidět
21. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
PIPII - ty bláho, asi bych taky hned myslela, že mi praskla voda. Holka, musíš se šetřit, nebo za chvilku bude Amálka s vámi, což zatím nechceš. Nemáš to vůbec jednoduchý. Takže to opravdu byla asi moč, co?
21. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
makka, ja si take beru do porodky dudlik, je to preci moje mimi, zalezi na me co mu dam. V porodce to sice neradi vidi, ale nezakazuji. A navstevy mi nevadi, klidne at chodi hned:slight_smile:
21. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
PIPII - jenže návštěvy ti můžou dotáhnout plno nemocí, hlavně když přijdou třeba i děti.
21. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
makka, tak moji kamaradi a znamy(krome tchanovcu:grinning:) nemaji zadny deti:grinning: a doufam ze by k nam nikdo neprisel ani s rymou..to si pohlidam. Dyztak si domu pro navstevy muzes zakoupit rousky v lekarne(kamosky manzel ji musel nosit) byl nemocny.
21. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
teda pipiii: ty máš zážitky, aspoň už ti potvrdili tu hlenovou zátku... tak už žádný sex a žádné stříhání a barvení :grinning:

tegga: dudlík nachystaný nemám, prý jsou děti v porodce většinou hodné, začnou zlobit až doma, a když hodné nejsou, tak sestřičky pomůžou, tím mě aspoň naučí, co dělat se řvoucím dítětem, že se třeba vyzkouší, jestli je přebalené, jestli nemá prdíky, jestli je dost nakrmené...

makka: tak já doufám, že kamarádi opravdu až po 6nedělí, do té doby jen nejbližší rodina, a to jen zdraví jedinci :slight_smile:... s návštěvami v 6nedělí to budu kdyžtak dělat tak, že se domluvíme na nějakou konkrétní hodinu a půjdou s námi na procházku, nebudou s námi v bytě 2+0...
21. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
já sama jsem se teda k nikomu nezvala v 6nedělí, pokud mě dotyčná maminka teda nezvala sama...
21. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.