• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pipi-hodně těhulí má ke konci těhotenství špatný krevní obraz a já k nim patřim....to železo beru 2x denně
21. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
aha, me budou brat krev pristi tyden na KO.
21. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Tak jsme dnes nafukovali kola u kočárku a zjistili jsme, že obě přední kola jsou píchlá. Takže budu muset dojet vyměnit duše.
21. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
makka, faaktt??? jezis jakto??? ja jsem myslela ze ty kola jsou nafoukly kdyz je kocar novy..alespon nam to prislo ze mi je mame nafoukly.
21. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
PIPII- my ho nemáme nový, je od kámošky, která ho použivala 1/2 roku. Asi jí to nějak nevadillo, že si ničí kola. Nic se neděje, prý ty duše od opravářů jízdních kol jsou pevnější a víc vydrží. Prostě se to stává.
21. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
makka ahaaaa. to jsem nejak prehledla :sweat_smile:
21. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
chystám se na ten sraz gymplu...venku prší....vydržim tam tak hodinu a zavolám si manžovi,ať mě odveze dom
21. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
holky pa prisel manzel jedeme neco zaridit..papa
21. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
ahojte du vás pozdravit, nedočítám tak doufám že je u všech všechno ok a nikdo ještě nerodiíte :slight_smile:
v úterý sem byla naposledy v poradně na gyndě a už mě předala do porodnice, mám se hlásit až na ko po šestinedělí, bože to to letí, trochu mě to děsí jak se to blíží ...
jinak sem byla na monitoru a vše je jak má být, na utz sem si nechala raději potvrdit že čekám holčičku tak mi ukázala pohlaví, šlo to krásně vidět, to bych poznala i já, chtěla sem mít jistotu že mě na porodním sále nepřekvapí ten kluk :slight_smile:
příští týden du naposledy do dia poradny a odevzadat vzorky krve a už mě nechají být a rovnou du na monitor, sem objednaná do porodnice, takže už asi nebudu chodit ani do té rizikové poradny jestli sem to dobře pochopila
tchýně má zas rýpací období takže s ní mám zase potíže, moc dlouho jí nevydrželo to aspoň trochu slušný chování, takže sem se na sebe dozvěděla zase nějaký pikantnosti a tak nějak mi připadá že malá už zavazí aniž by se narodila ... máme strašně malou chodbu a nemám kde mít kočárek co bude na zahradu /už ten co mám novej na dědinu tak budu muset tahat do schodů do obýváku/ tak sem jí požádala jestli by nešla přesunout stará historická pračka co se x let nepoužívala a používat už nikdy nebude někam jinam a místo ní že bych si ho dala, máme JEN dva velký sklepy a kůlnu ... tak sem se dozvěděla ať si prý dám kočár ven na zahradu, že nic přesouvat nebude že tu pračku prý někdy používat bude ... takže hádka veliká, za rámeček si to nedala, nezmohla se na nic a utekla domů, pak si postěžovala mýmu ten jí poslal do háje a světe div se dnes je pračka pryč, ani nevím kam jí dali ...
mrzí mě že sme si vzali od nich ty peníze pro malou, přítel nechce slyšet o tom že bysme jim je vrátili tak nevím co teď jestli se mi ho podaří ukecat nebo ne, mám strach aby si pak nedělala nějaké nároky na malou, protože práh porodnice mi nepřekročí, tak aby pak neřekla že prachy sme si vzaly a malou jí nechci ani ukázat
vždycky když už si myslím že horší to být nemůže tak je to omyl :angry:
a to už se stihla nasrat i kvůli tomu že se dozvěděla že si vařím jídla do zásoby a zamražuju, abych po porudu nemusela kmitat, příteli nadala že by nám prý vařila :grinning: :grinning: tak na jednu stranu mě nesnáší a na druhou stranu mi chce vyvařovat :grinning:
22. srp 2009 v 00:59  • Odpověz
zas sem se rozkecala, jak jinak :slight_smile: teď koukám že sme některé už v 36 tt tak za dva týdny můžeme rodit, strašně to uteklo že :grinning:
22. srp 2009 v 01:02  • Odpověz
autor
ahojik

even, teeda to byl roma:slight_smile: jsem rada ze ti vyslo vse tak jak ma, monitor a mimonko je opravdu holcicka:grinning:.Vsechny se uz starsne moc tesime na nase prcky a bohuzel si prozivame same trapnosti a reseni problemu v rodine. Ja jsme si tento tyden take uzila sve, ackoliv jsme rekla ze se do toho nebudu angazovat... Vse uz vyridil manzel. Co se tyce jakubovy strany tak si myslim ze ted byl tyden ktery sice hoodne vybouril ve vzajemnych vztahach atd... ale zase se to ted vyjasnuje..chjo..je to starsny v tehu resit takovyhle veci.. Treba nevim proc si nechavali tu stiletou pracku:grinning: jestli chces tak ti neco pisnu do IP:slight_smile: ale sem uz nic o tchanovcich:grinning:a moji milovane svagrove:grinning:
22. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
ahojte tak sem šla zase na maily k mýmu do práce, nakouknu a moc teda neplkáte :slight_smile:
dnes sme byli u babičky na hodech a ve vedlejší dědině na pouti tak malá dostala od přítele perník ... a já nic, asi už sem vzduch nebo co :grinning:
pipii taky máš potíže, to mě mrzí, je to hnus že coby těhule řešíme a trápíme se s tímto ... ale ani netušíte jak vám všem závidím že bydlíte sami bez rodičů :frowning2:
přítelův kamarád se teď nedávno od rodičů odstěhoval, už byl psychicky v prdeli, problémy mu dělala příelkyně jeho otce která ještě ke všemu jeho malou nesnáší ... chudák spravoval půlku baráku 12 let, navrážel do něho za ty roky prachů, ještě k tomu mají malou postiženou holčičku a teď žije v paneláku a nudou neví co dělat, malá ta tam taky trpí, byla zvyklá na zahradu a teď tohle ... prostě o všechno přišel
pipii klidně napiš ale nevím kdy se zase dostanu na koníka si to přečíst :frowning2: teď vůbec nevím co se děje a co řešíte a neřešíte, není v mých silách dočítat, je to škoda, zrovna teď když můžeme rodit si nemám s kým povídat ... jako bych už k vám ani nepatřila ... navíc internet asi dál nepojede, pořát jen slibují a co chvíle říkají že za den dva přijede technik nám to zapojit a nic, pak se omluví, zase řeknou jiný termín a zase nic ... nová smlouva už je podepsaná přes dva měsíce a času mají dost no :angry: naposledy tvrdili že do čtvrtka už je to 100% že přijede a vysr... se na nás, no ale je fakt že neřekli který čtvrtek, třeba mysleli za měsíc, už ani nemám sílu se rozčilovat, snad až někdo budete rodit tak už nám to pojede a budu "u toho"

mějte se pěkně
23. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Dobré ránko po víkendu. Koukám, že víkendy na klábosení moc neletí, což chápu. Já sem taky jen nakouknu. Dnes jedu ke kadeřnici, takže příjemné dopoledne. Jinak v pátek jsem byla vzhůru do 2 h. ráno, protože můj manžílek šel s mím bráchou na pivo a já samozřejmě sama doma neusnu. V sobotu se vstávalo brzy, protože chlapi šli dělat plot, takže na prd vyspaná. Dalo se to. No, a aby toho nebylo málo tak v sobotu večer jsme byli pozvaný na narozeniny kamaráda, kde se popíjelo a grilovalo. Takže od 18 - 2 h. Jenže. Já nemohla usnout, protože jsem byla straaaaaaaašně unavená, netuším kdy jsem zabrala. Ráno, vzhůru opět v 9 h. a hrozná krize. Dopoledne jsem zvládla poklidit, uvařit a upéct. Jenže mi bylo blbě od žaludku, takže jsem obědu moc nedala. Jen tak cvičně jsem si vzala peřinu do obyváku a myslím, že tak za 5 min. jsem už zase spala. Probudila jsem se za 2 hod., což manžel koukal, jaký jsem medvěd. Pak jsem si došla na záchod a zase jsem si lehla a kdyby mě neprobudila SMS od našich, tak spím snad furt. Takže z odpoledního spaní to byly 3 hod. Škoda té neděle, ale prostě jsem byla hodně vyčerpaná. Bála jsem se, že nebudu spát v noci, ale pohoda. Za to dnes ráno jsem vzhůru dříve.
EVENA - asi bych odstoupila od smlouvy a přešla k někomu jinému. Doufám, že jim nic neplatíte!!!!
24. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
ahoj holky! zdravím po víkendu....doufám, že už některá neležíte v porodnici s mimísem:slight_smile:....my měli docela náročný víkend a pořád objevuju nové a nové věci, co chci ještě nakoupit, je to nekonečný:grinning:, tak asi dnes zase někam vyrazím....akorát doufám, že nebude pařák, to zatažený počasí o víkendu mi krásně vyhovovalo a te´d už to zase vypadá, že tam bude pařit sluníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: vůbec ti tu situaci nezávidím... snad se to nějak vyřeší... ono přijít o barák, zahradu a jít do paneláku zas tak špatný není, když máš potom konečně klid od rodičů, tchánovců apod. S internetem je to blbý, asi bych jim vypověděla smlouvu a obrátila se na jinou společnost. Jinak v paneláku jsme se nejdřív taky tenkrát ještě s přítelem nudili - ale nudil se spíš on, byl zvyklý na barák a tím pádem i na zahradu. Dneska by baráček sice rád, ale zahradu rozhodně ne, dost se mu to doma znechutilo, vidí v tom jen práci, práci, práci...

makka: tak pak nahoď fotku od kadeřnice :slight_smile:. Já teď spím hodně, je to sice takový polospánek, dost náročný, ale jde to... Včera jsem spala i odpoledne po procházce, večer pak od 22:30 do 8:30 a klidně bych si ještě schrupla :slight_smile:. Kamarádka mi říkala, že na konci těhotenství taky hooodně spala :slight_smile:
24. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
ahojik, tegaa:slight_smile:

my jsme meli vikend docela ok:slight_smile: v sobotu vecer jsme byli na vece a vcera jsme jeli na Konopiste:slight_smile: a copak potrebujes jeste dokoupit? ja jsem z toho nervozni, pac nevim co jeste nemam, ted jsem koupila futralek na lahve(aby udrzely teplotu), ten levny, doma ho otervru a je tam polystiren:-X ja se ho od malicka nemuzu dotknout:grinning::grinning::grinning: nevim ale proste neco jako kdyz nekomu vadi krida na tabuli atd...tak ja dokazu i zvracet ze zvuku polystirenu:grinning::grinning::grinning:
24. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Takže budeme spát jako medvídci v zimě. Fotku hodím. Fakt bych spala furt.
PIPII - Taky má takový futrálek, ale polystyrén mé v této formě nevadí. Šílím, jen když ho řezají.
Dnes jsem zaregistrovala malého k obvoďačce, sice na druhý pokus, ale přece. Tu, co jsem chtěla, tak ta nebere. Ale tahle je taky moc fajn.
24. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
PABLI - já jsem opravdu někdy tak moc unavená, že nemůžu zabrat.
24. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Holky, víte o tom, že naše MISS je v top 10 Miss Univerze
24. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Halooo
24. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
makka: ta z té Třeboně? Lutovská?... jak se teď dělají ty dvě Missky, tak nějak nemám přehled :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

my byli celý víkend někde v luftě, takže na net nebyl čas, ale jak sem tak koukala tak tu stejnak nidko nebyl každej si užíval :slight_smile:

včera jsme byli v Praze v té Ikee, tak jsem nakoupila co jsem potřebovala( samozřejmně pod dohledem manžílka jinak by toho bylo o hodně víc :grinning:), pak jsme se byli podívat na nějaký bleší trhy( manžel to musel prostě vidět, ale holky samá veteš :stuck_out_tongue_closed_eyes:) no nachozená jsem byla až až, pak jsme se stavili v mekáči na moje oblíbený nugetky a razili domů, doma šup rychle uvařit večeři pač jsem měla vyndaný maso, vyžehlit kupu prádla a byla jsem fakt hotová, tak že jsem krásně spala celou noc no asi to taky bylo tím, že jsem ze soboty na neděli spala jen pět hodin

jinak dneska zase budu pryč jedem se podívat do zoo už jsme tam dlouho nebyla, je tady u nás dneska nádherně :dizzy_face:

even to jsou vždycky romány, ale jasný, že se ptřebuješ vypsat, je fakt škoda, že vám ten net nejde jsou to holomci, teďka ke konci když člověk potřebuje každou radu viď, tak doufám, že vám to stihnout připojit ještě než se tu bude rodit, protože pak je každá rada dobrá :wink: :grinning:
24. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
ja si nemuzu pomoct, ale me prijdou ty cesky missky osklivy:grinning::grinning::grinning: Ta Eliska Buckova byla moc pekna, ale jinak takovy vysoky zirafy bez sarmu:grinning:
24. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
jé tak já na tohle vůbec nekoukám, takže vůbec nevím o koho jde :grinning:

čekám na čerstvý rohlíčky a oni pořád nikde už mám hlad jako vlk
24. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
24. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
pipiii: to je břuch :grinning: pěkný :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
pabli na te fotce mi ted prijde nejaky maly:grinning: potom mam jine fotky(na kterych se tvarim jak debil) a tam je vetsi:grinning: ale diky:grinning:
24. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
pipiii: mně přijde na té fotce obrovský :grinning: musím se taky vyfotit odpoledne, dneska začínám 9. měsíc :slight_smile:

jinak jsme byli o víkendu v sekáči, pak taky v tescu a nakoupili super věcičky... v tescu je teď akce zase 30% sleva na dětské oblečení
24. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
pabli aha:grinning: a ja si rikam ze je nejaky maly:grinning:
24. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
jezis amalka me asi dneska protrhne bricho:grinning: jdu najit nejaky jidlo:grinning:
24. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.