• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
čau pabli....tak to bacha, abyses nepicla i z té omáčky, jak na to nebudeš zvyklá:grinning:
22. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
ty máš nový pupendo:slight_smile:
22. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
tegga: jojo :grinning: ... ale dám tam nějaké jiné v oblečení :grinning:
22. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Já normálně na alkohol taky nějak chuť nemám, ale včera jsem ji dostala :wink:
22. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
Pablí - doufám, že ti to nebude vadit, ale ukázala jse tvoje bříško u nás práci. Každý mi totiž říká, že mám divně velký břicho. Nemám, jen jim to tak připadá. Aspoň vidí, že v tom nejsem sama :wink:
Včera jsem šla z kavárny asi 4 km pěšky a fakt se mi teda nešlo moc dobře. Nechci se vidět jak budu chodit za pár týdnů :grinning:
22. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
taky už mě delší tůry nějak nebaví:grinning:...hlavně jsem vždycky zadýchaná, jak kdybych měla metrák:slight_smile:.....a ty dva nebo tři dny, co te´d bylo takový vedro, tak ty mě na léto taky moc nenaladily.....budu asi jen ležet rozplesklá doma, víc toho neuvládnu:slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
edita: :grinning: :grinning: :grinning: ... jojo, každý si taky myslí, že mám velký břuch a pořád se ptají, jestli tam nejsou 2 děti :grinning:
22. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
mně teda stačilo včera pro ty prstýnky a domluvit menu v restauraci a měla jsem dost... a to jsme popojížděli autem :grinning:
22. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky holky...jsem tu jen na skok...dneska jedem do toho prenatalutak nám držte palečky at jsme zdravouncí...
22. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
renu: držím palce a přeju super zážitek! :grinning:
22. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
renu: a taky přeju, ať ti potvrdí toho klučíka :grinning:
22. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
jinak jsem byla včera s tou maminou a mám teda předběžnej seznam co kupovat...co se týká toho oblečení...vše uvedené v minimálním množství...
22. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
pablinko dík... :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko holky, koukám teď na sebe a zjistila jsem, že jsem si na sebe do práce vzala pěkně zaprasený triko. Jelikož je špinavý pod pupíkem, tak jsem nic neviděla, až když jsem si sedla? No, nebudu na to raději upozorňovat :wink: Jinak jsem v noci chvíli ležela na bříšku, ale prcek mi dal najevo, že už si to opravdu nemůžu dovolit a začalo mě bolet. Ještě dnes ráno to není ono. Jinak ohledně břicha. O víkendu jsem byla u babiček a jedna se mě také ptala jestli nebudou dvě :confounded: Druhá babička měla slzy v očích, že se to možná narodí na svátek Václava, takže by se mohl jmenovat Adam Václav. Že se bude za mě modlit, aby vše dobře dopadlo. Je moc hodná
22. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
no, i když mám pupík možná větší, jsem ráda, že to ostatní (kromě prsou) se mi nezvětšuje... ze zvětšujícího se pupíku mám radost :grinning:

makka: ahojky :slight_smile: s tím trikem se mi to taky stává.... dřív jsem měla fleky na prsou, teď na pupku :grinning:
22. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
vše v 56
bodýčka 7 ks
dupačky 4
polodupačky 2
overal 6
punčocháčky 3
čepičky -podvlékací 1
pletené 3
kabátek-mikča 5
soupravička na ven kalhoty a mikča 2
rychlozavynovačka 2
žínka 2-jedna na prdel jedna na tělo :slight_smile:
plíny bavlněné 20
plenkové osušky 2
ponožky 10

body jen s dlouhým rukávem s krátkým jsou prej na nic..
osuška je na nic malý bude mět prej jemnou pokožku a ta osuška je nevhdná prej plínové osušky jsou nejlepší...
22. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
jo a k tomu ještě není započítané věci na ven...jeany a laclíky atd... :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
PABLI - já mám problém v autobuse, protože si snad lidi myslí, že jsem pěkně tlustá. Nechtějí mě pouštět sednout a to se vypínám jak můžu. Takže jednou rukou se držím a mezi nohama mám tašku s nákupem. Ještě musím být opatrná, abych se třeba nebouchla nebo na někoho nepadla. Někteří řidiči jsou magoři.
22. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
RENU - co jsou polodupačky?
22. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
renu: dík za seznam :slight_smile: jsi zlatíčko :slight_smile: aspoň se zas poučíme :slight_smile: zase je to ale věc názoru... kamarádka dává malé už od narození body s krátkým (když jsou ve vyhřátém domácím prostředí např.)... teď, když je víc zima, tak ho dává pod overálek a nato kalhoty... některé maminky zase myjí děti jen rukou, žínka se právě na mimi pokožku moc nedoporučuje...já budu mimi koupat jen v kyblíku, takže ho žínkou ani drhnout nebudu :slight_smile: plínovou osušku budu používat na osušení, ale tu klasickou osušku pak na zabalení mimi po koupání... jakoby místo župánku :slight_smile:...ale některých věcí mi tam přijde moc (třeba 10 ponožek, tolik nemám ani já :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj renu a makka! já už si teda pěkne dlouho nedovolila lehnout na břicho, nějak bych z toho měla divný pocit, že ležím na prckovi:slight_smile:.....jinak renu držím pěsti a pořádně si to užijte :wink: ..na kolikátou jedete?
22. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
makka: nojo, to je blbý... já zas jednou chtěla pustit jednu (podle mě) těhotnou sednout a ona se rozkřikla, že těhotná vůbec není!!!... to jen zas pohled z druhé strany :grinning:
22. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
TEGGA - Já se třeba v noci probudím na břichu, ale probudí mě třeba bolest, jako kdybych měla bříško namožený. Mimčo si řekne samo, kdy se mu to nelíbí.
22. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
makka: polodupačky jsou jako dupačky, akorát končí v pase, takové kalhoty s ťapkami, většinou bavlněné
taky budu používat body s krátkým nebo i nez rukávu jako podvlíkací.....drží to pěkně plínu....na to šupnu ještě něco, když bude kosa a hotovo...na zimu krátký kupovat nebudu, jen s dlouhým rukávem...žíňkou jsme malou neumývali hooodně dlouho, stačí ocachtat rukou a je to, maximálně na prdelku:slight_smile:.....a měli jsem krásnou hebounkou osušku, malá v tom byla jak ve vatičce:slight_smile:....ale taky budu používat i tu plínu
já se v buse ani nevypínám:grinning:....nepustili by mě stejně a když si nevezmu obtažený triko, tak vypadám, že mám na břichu akorát špek:slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
já teda jezdím zásadně v době, kdy vím, že nebude MHD narvaná... a taky ze zastávek co nejblíž konečné, tím pádem jsem si zatím vždycky sedla... ale zas je to tím, že mám spoustu času a můžu si vybírat, čím pojedu a čím ne... :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
to třeba nechápu nepracující důchodce, kteří se cpou ráno v 7:30 h do MHD a ještě vyžadují, aby je člověk pustil sednout... proč si na ty nákupy nejedou o hodinu později, kdy v MHD je jen pár lidí? (občas teda jedou třeba k lékaři a tak, tak to pak samozřejmě, ano)
22. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
já zase jezdím vždycky takovou chvilku, že je mi úplně jedno, ejstli sedím nebo ne...nejsem z cukru, deset minut o ustojím a kdyby mi bylo špatně, tak bu´d někomu řeknu nebo si vystoupím a počkám na další...
22. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
tak důchodci jsou kapitola sama pro sebe...pabli když oni jsou od čtyř vzhůru, tak se těší, že v sedm můžou vyjet trajdat:grinning:....každopádně se netěším, až budu důchodkyně já a mladí na mě budou nadávat:grinning:
22. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.